Mergi la conţinut

birocratia asta ...


Carbone

Recommended Posts

hahahahahahaha..... hahahahahahhaa..... maine am examen la spalat mortii pe spate... daca il iau si pe asta voi avea diploma de spalatori de morti cu apa calda si sapun :P La universitate deja ii ungi cu uleiuri de corp ( cirese salbatice si nucsoara pt cunoscatori ) :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

200 impozabil ?

acum ce mi-e student la medicina care face disectii de cadavre si are ore la iml, ce mi-a slapator de morti .. nu serios. scrabos scarbos dar trebuie citit contractul ... ma tenteaza deja.. daca ai noroc si are altu ghinion si face 3 morti ep zi ai 6 milioane.. si daca merge in ritmul asta, si nu lucrezi in weekend, poti sa faci, la 2 morti pe zi 80 000 000 pe luna salariu .. ceea ce realisti sa fim nu e prea putin .. ma mai gandesc la oferta .. poate iau un part time..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

200 impozabil ?

acum ce mi-e student la medicina care face disectii de cadavre si are ore la iml, ce mi-a slapator de morti .. nu serios. scrabos scarbos dar trebuie citit contractul ... ma tenteaza deja.. daca ai noroc si are altu ghinion si face 3 morti ep zi ai 6 milioane.. si daca merge in ritmul asta, si nu lucrezi in weekend, poti sa faci, la 2 morti pe zi 80 000 000 pe luna salariu .. ceea ce realisti sa fim nu e prea putin .. ma mai gandesc la oferta .. poate iau un part time..

<{POST_SNAPBACK}>

hehe

eu deja am inceput sa fac calcule.

O sa-mi angajez om si il trimit pe el sa spele mortii. Ii dau un milion pe cadavru facut giugiuca :beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

k carbone o sa imi fac testamentul si o sa te pun pe tine ( seful ) sa ma speli la oo dupa ce mor ....ca vad ca iti e drag rau ....si iti dau si 100 euro ca stiu ca mai ai mult de platit la ratele alea si iti e greu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...