Mergi la conţinut

Pitica mea


Recommended Posts

Ii spun pitica pentru ca e o mare diferenta intre fejerica si ea, ma simt ca pe o gargarita. E inca netestata sper sa prind dupa 15 octombrie o zi cu soare sa vad ce-i pot calutii :banana:

Poze facute ieri cu pitica Agusta, pitica Luana si pitic din burtica.....eu cea mai mare dintre toti :help:

post-2225-1156164924_thumb.jpg

post-2225-1156165001_thumb.jpg

post-2225-1156165163_thumb.jpg

post-2225-1156165266_thumb.jpg

post-2225-1156165337_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Esti cam periculoasa cu motoru asta

:D periculoasa???? nu amenint pe nimeni :blum:

Am vazut azi o jukarie MV d-asta azi pe la Piata Timpuri Noi...mi s-a lungit gatu' si okii iesiti grav...frumosasa bai nene :) ...da cred ca tu erai dupa casca parca :)

Nu eram eu, din pacate bateria se descarca, trebuie sa rezolv problema asta cat mai e cald afara sa mai profit si eu :banana:

Insa....cineva m-a clonat???? :help:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Nu mai am pitica, la ditamai girafa ce sunt mi-am luat inapoi fejerica, dupa doi ani de asteptari si frustrari ca nu o pot aduce acasa. Asa ca cea care va ramane motocicleta mea de suflet si de plimbari lungi e pe mainile mele din nou, de abia astept sa o inmatriculez si sa facem ture cat mai lungi :scooter: Lilu tare bine mi-a parut sa te revad la arc, poate bagam o plimbarica cu mobrele si una cu plozisorii in carucioare :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare din partea unui privitor care nu isi va lua niciodata un fjr1300 (bani in primul rand, gusturi, etc): cu ce este mai smechera decat k1200 ?

intreb pentru ca daca exista un motor mare pe care sa il vreau pt drumuri lungi, k1200 imi face cu ochiul.

dar inainte de k1200 ar fi pe lista un 650 dakar cu abs, un 1200gs adv, si dupa ce ajunge asta... daca se poate ne gandim si la altele. dar e un echilibru asa de fragil cand esti student intre bani pt o mobra noua sau bani de gaz... dificila alegere..

sa o porti sanatoasa si sa te poarte acolo unde vrei tu .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K1200 avea un amic din Cluj, mie personal nu-mi place pentru ca nu are facilitatile sa zicem asa pe care le are un fjr, si anume, parbrizelul super smecher care imi permite sa stau tzapana la drum, un click pe butonas, se ridica si imi fac loc frumos printre rafalele de vant. Pozitia mi se pare mai relaxanta, K1200 e mai mult spre sport pe cand fjr-ul e mai mult touring, sa zicem ca prima intra pe undeva pe langa Hayabusa, bine, incearca sa se strecoare dar nu o ajunge :thumbdown: Nu stiu daca 1200-le e pe lant sau tot pe cardan ca fjr-ul, nu m-am documentat pentru ca nu ma intereseaza. Sa nu iei sfaturile mele ca si bune, eu oricum am o aversiune fata de tot ce misca de la aceasta marca, merita sa incerci ambele tipuri de motociclete si sa-ti dai seama ce si cum.

Numai bine,

Katy

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...