Mergi la conţinut

Propunere - VOT DE BLAM pentru AndreiRN


dami3n

Recommended Posts

mmm se pare ca da ..e ca un parazit...

haaalllllooo!! nenea !! tu uiti o chestie ffff simpla ..daca erai asa destept cum te crezi ..nu erai pe un forum drept un giga contra ,primind suturi :yahoo: ci erai pe la vreo ceremonie primind un premiu Nobel sau pe un scaun primind oameni in pelerinaj ...insa greutatea geniului nu te lasa sa te ridici din fata calculatorului ...sau greutatea parului??

asa ca drum bun( speram) ..vise placute.. (cand adormi devreme sau nu )...

nu ti se pare haios cand raspunzi la atatea posturi in care lumea te jigneste?? PE BUNA DREPTATE ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa trag o linie la tema asta devenita plicticoasa. Andrei zice ca sunt prea diplomat. Nu sunt diplomat, dar ma decid greu sa adresez jigniri sau sa fac ceva rau cuiva. Faptul ca ai reusit sa ma provoci pana intr-atat e in sine un semn AndreiRN. Nu am glumit cand am zis ca scoti din om tot ce e mai rau. Nu stiu cum te percep cei din jur acolo, dar ego-ul tau virtual e malefic: lipsit de bun simt, lipsit in limite, narcisist, increzut, marlan, carcotas, misogin, incapabil de a intelege parerile altora.... puii mei, cred ca am nevoie de extensie la DEX ca sa enumar fara jigniri "calitatile" userului AndreiRN. Daca si live esti la fel, sa-i fereasca sfantul pe cei ce te inconjoara si nu pot sa scape de tine. Oricum, nu ma intereseaza persoana ta reala, ci personalitatea ta on-line.

Ai zis undeva ca nu te temi sa fii judecat. Ei bine, aici ti s-a implinit dorinta, ai fost judecat exact cu masura ta. Se pare ca ai fost gasit cu ocaua mica, daca e sa iau in considerare pe cei care si-au exprimat "adeziunile" aici si in alte cateva topicuri.

Ajung acum la miezul problemei, adresandu-ti doua intrebari, numerotate, asa cum iti place tie:

1. Ai declarat ca ai un simt al dreptatii deosebit si esti in permanenta de o sinceritate taioasa. Sincer si cu responsabilitate: Tu ce ai face in locul unui moderator impotriva unui membru care a suparat atat de multi alti membri ai forumului?

2. La fel de sincer: chiar nu esti deranjat sa fii membru pe un forum unde atat de multa lume nu te vrea? Nu simti nevoia sa iti cauti niste oameni pe gustul tau, cu care sa te simti bine si care sa-ti aprecieze sinceritatea taioasa si simtul dreptatii iesit din comun? Astept raspunsul tau.

Poti sa incerci sa-ti faci un club, si poti invita in primul rand persoana pe care o vezi fata in fata zilnic cand te uiti in oglinda. Aceea se pare ca te iubeste.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

femeie esti tu, psihopatule! :fuck: eu cred ca tu n-ai inteles un singur lucru, de altfel si foarte simplu.

Se pare ca am nimerit in plin. Acrieti impreuna sau Puiul mic scrie si pt tine? Poate esti chiar simpatica mea Danuza si Stressul. Imi este dor de ei. :beer:

Nu mai tin minte sigur dar parca esti doctor?

Iarasi imprasti zvonuri Bubulica.

Dar daca ai probleme medicale te pot ajuta oarecum.

De la o injectie la primul ajutor medical cred ca ma pricep si sunt calificat.

Tie un supozitor iti trebuie. =)) Calmant.

daca erai asa destept cum te crezi

nu ti se pare haios cand raspunzi la atatea posturi in care lumea te jigneste?

Asta de unde o mai scoti, Sunt asa cum sunt si e multumitor.

Pai de ce sa ma necajesc eu atata cand latra caini la gard. Fac si ei ce pot si uni sunt haiosi si simpatici si alti mai viciosi si fac bale la gura.

1. Incerc sa trag o linie la tema asta devenita plicticoasa.

2. Nu am glumit cand am zis ca scoti din om tot ce e mai rau.

3. Nu stiu cum te percep cei din jur acolo.

4. lipsit de bun simt, lipsit in limite, narcisist, increzut, marlan, carcotas, misogin, ............

5. sa-i fereasca sfantul pe cei ce te inconjoara si nu pot sa scape de tine.

6. Ai zis undeva ca nu te temi sa fii judecat.

7. Se pare ca ai fost gasit cu ocaua mica.

8. Tu ce ai face in locul unui moderator impotriva unui membru care a suparat atat de multi alti membri ai forumului?

9. chiar nu esti deranjat sa fii membru pe un forum unde atat de multa lume nu te vrea?

1. Nu prea cred. Daca iti citesti postul ca moderator vei constata ca incerci sa perpetuezi atacul organizat si adolescenti nu se obosesc in distractia lor.

2. Nici eu nu am glumit. Asa si este si la munca. Investighez ceva si sa vezi cum incepe unu sa toarne cu suparare tot ce am nevoie sa aflu. Cand este arama multa tot aurul nu o poate piti.

3. Pai depinde de relatia in care suntem. Muncitori cu respect si teama, sefi cu incredere, vecini cu prietenie. Dar sunt altfel de oameni.

4. In sfarsit ti-ai dat drumul sincer chiar daca incepusei altfel postul asta.

5. Corect. Daca sunt pe urmele lor nici sfantul nu-i mai fereste.

6. Am zis-o si oricand o zic.

7. "ocaua mica" inseamna furt si sunt sigur ca nimeni nu ma prins pe mine furand. Poater te gandeai la altceva si te-ai exprimat gresit.

8. Eu ca moderator as MODERA. Adica as incerca sa aduc extremitatile mai aproape FARA a-mi adauga opinia proprie. Este neprofesional. Nu am vazut aici asa ceva inca. Daca stai si analizezi un pic vei vedea ca majoritatea oponentilor sunt membri noi sub nume dubioase. As putea chiar spune ca sunt si clonuri printre ei.

9. Nicidecum. Am mai spus-o si inainte ca nu are de ce sa ma deranjeza latratura unor adolescenti carora le este rusine chiar si de identitatea lor. Ma deranjat in schimb ca tu nu ai luat o pozitie matura si responsabila si moderatoare si te-ai lasat dus de val si am ajuns aici.

Dar eu nu am regrete. :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa-l mai lasatzi pe Andrei p-aici. Si ce daca e de-o varsta cu tata? Si ce daca ne zice ca el este un bullshit, dar macar este in hamerica? Eu m-am atashat de el dupa 3-4 pagini de ... nu ma uita. Deja stie lucruri intime din viata mea, cum ar fi tragedia legata de boris...

eu zic sa-l mai lasati un pic. propun ca tot ce scrie el pe la rubrica accidente sa fie mutat... in america (face sora ta topic nou pt tine) si in rest... ii mai dau si eu si voi cate un jap jap pt disciplina.

andrei, te potolesti da? ca daca nu dau delete la postu asta! si votez pro, ba chiar o sa fac presiuni p tema asta si am sa te capacesc cu un mega hotdog american! :)

ia deschide tu un topic mcdonalds vs. kfc si imprieteneshte-te cu lumea.

pace!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar mai bine cand vi tu aici facem o tura de motocross si vedem ce-ti pot oasele alea tinerele.

La inot te las eu in urma la 50 m si fica mea la 500m sau 1000m ca intradevar la rezistenta ma lasa si pe mine in urma. Inoti sub 39 secunde 50m?

Nu stiu ce sa zic de motocross, eu ma bag sper sa te tii si tu.

50 liber sub 28 sec, 50 fluture sub 30 sec... etc

Concluziile le tragi singur.

Dar dupa atatia ani cunoscandu-te ce fel de om esti ma indoiesc ca poti face ceva serios.

Formularea "...dupa atatia ani cunoscandu-te..." mi se pare chiar foarte stranie avand in vedere ca nu ma cunosti deloc ceea ce exclude si ciudatul "..dupa atatia ani...".

Iar despre "...ma indoiesc ca poti face ceva serios" nu pot sa zic decat "Hai sa fim seriosi!".

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Jet

2. Jet

3. Jet

4. Ura si la gara

Puteti face ca mine: ----------------------> IGNORE USER

Welcome to your control panel

Manage your ignored users

This section allows you to set up your ignored users list.

You have chosen to ignore all posts from: AndreiRN.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa traduc din romana americana in neaosa noastra romana de strada.

Daca iti citesti postul ca moderator vei constata ca incerci sa perpetuezi atacul organizat si adolescenti nu se obosesc in distractia lor.

Mda... "nenea moderatoru' nu ma apara si o multime de adolescenti roiesc in jurul meu si ma ataca, si nenea moderatoru' ii mai si asmute" - seamana a mania persecutiei

Daca stai si analizezi un pic vei vedea ca majoritatea oponentilor sunt membri noi sub nume dubioase. As putea chiar spune ca sunt si clonuri printre ei. Am mai spus-o si inainte ca nu are de ce sa ma deranjeza latratura unor adolescenti carora le este rusine chiar si de identitatea lor.

"Toti cei care sunt impotriva mea sunt niste pigmei, de fapt nici nu prea exista. Pot spune orice magarie despre cei de alta parere decat a mea, pentru ca sunt intangibil, augusta mea persoana este deasupra celor lumesti. Pot sa improsc cu noroi linistit ca mie nu mi se poate intampla nimic. Iar aia pe care ii calc in picioare tre'sa fie fericiti ca i-am luat in seama"

Investighez ceva si sa vezi cum incepe unu sa toarne cu suparare tot ce am nevoie sa aflu. (...) Muncitori (ma privesc) cu respect si teama (...) Daca sunt pe urmele lor nici sfantul nu-i mai fereste.

"Eu sunt cel mai valoros om de pe fata pamantului, nu stiu de cum ma mai poate duce de meserias ce sunt, da' multi ma pizmuiesc si ma asupresc. Oricum nu-mi pasa, ma uit dimineata in oglinda, vad varful creatiei si intru in orgasm continuu pentru minim opt ore." grandomanie

Cand este arama multa tot aurul nu o poate piti.

Stim, iti citim posturile in fiecare zi.

Pai depinde de relatia in care suntem. Muncitori (ma privesc) cu respect si teama, sefi cu incredere, vecini cu prietenie. Dar sunt altfel de oameni.

"La aia mai mici ca mine le arat eu cine-i sefu'. La aia mai mari tre'sa le pup talpa ca sa pot avansa, dar ma fac eu mare si ii f... eu si pe aia. Vecinii... da-i naibii, hai sa ma am bine cu ei, si asa ne vedem doar o data pe saptamana daca ne salutam in treacat, poa'sa creada ca-s baiat de treaba."

In sfarsit ti-ai dat drumul sincer chiar daca incepusei altfel postul asta.

Nu stii ce inseamna sa-mi dau drumul... Nici nu ti-o doresc. Chiar si verbal e mai bine sa te feresti, te pot face albie de porci cursiv in trei limbi de circulatie internationala, plus romana si maghiara. Dar se intampla rar pentru ca nu sunt mandru de latura asta a mea, si nici macar tu nu ai ajuns sa ma enervezi intr-atat. Nici nu te las sa o faci. Dar ca sa te citez, adevarul "jicneste" :D.

"Ocaua mica" inseamna furt si sunt sigur ca nimeni nu ma prins pe mine furand.

Nu inseamna furt, inseamna sa fii incorect. E o metafora, dar nu ma astept sa o intelegi atata timp cat nu mai esti in stare sa scrii corect. O sa incerc, daca o sa mai fie ocazia, sa nu te obosesc cu asemenea sfidari intelectuale.

Eu ca moderator as MODERA. Adica as incerca sa aduc extremitatile mai aproape FARA a-mi adauga opinia proprie. Este neprofesional. Nu am vazut aici asa ceva inca. Ma deranjat in schimb ca tu nu ai luat o pozitie matura si responsabila si moderatoare si te-ai lasat dus de val si am ajuns aici.

"Daca imi esti alaturi, esti un moderator bun, dar cum tu te-ai pus contra, esti comunist legionar, si un ticalos care cenzureaza"

Draga AndreiRN, nici nu vreau sa fiu corect fata de tine. Inainte de a fi moderator sunt un membru, calitatea de moderator nu imi aduce altceva decat obligatii in plus. Obligatii de a feri forumul de porcarii. Corect am fost cand te-am rugat sa incetezi provocarile. Nu te costa nimic sa o lasi mai moale ca sa nu mai jignesti niste oameni in momente grele. Nici nu te-ai sinchisit. Mai mult, ai inzecit porcaria, pentru ca ti-a placut. Invarteai cutitul in rana ca titirezul. Ai facut asta pana cand nu am mai suportat sa-ti vad haznaua alaturi de postarile la obiect si ti-am separat postarile intr-un topic al tau. Am fost corect din nou si nu l-am denumit "WC", el se numeste "Topicul lui AndreiRN". Nu ca ar fi vreo diferenta. Am fost corect in continuare, si nu m-am atins de topicul asta, indiferent ce bullshituri ai plantat in el, insa daca te-ai mai "scapat" si altundeva am fost nevoit sa dezinfectez, pentru ca, desi tu nu-ti dai seama, scopul forumului e legat de motociclism, nu de ANdrei RN si complexele sale.

Acum am gasit o metoda de a te face inofensiv fara sa recurg la banarea sau blocare userului. Sunt curios daca te aranjeaza. Te atentionez ca de acum o sa dispara de pe forum orice incontrare gratuita cu vreun alt membru, si vor ramane strict postarile legate de subiect si lipsite de atacuri la persoana. Asta ca sa intelegi ca intr-adevar am tras linia.

"Have a nice life, dude!"

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am gasit o metoda de a te face inofensiv fara sa recurg la banarea sau blocare userului. Sunt curios daca te aranjeaza. Te atentionez ca de acum o sa dispara de pe forum orice incontrare gratuita cu vreun alt membru, si vor ramane strict postarile legate de subiect si lipsite de atacuri la persoana. Asta ca sa intelegi ca intr-adevar am tras linia.

evrikaaaaaaaaaa

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere situatia incordata si faptul ca s-a tras linie, ma bag si eu in seama putin si trag si eu o linie. O gasiti cateva enter-uri mai jos.

____________________________

Daca ati ajuns aici inseamna ca ati vazut linia, un lucru bun dealtfel, dar nu neaparat necesar. Oricum deja s-au creat celule de rezistenta (va las pe voi sa le descoperiti), planuri au fost urzite totul va degenera in anarhie. Acest forum va deveni un joc real de strategie. Va trebui sa plecam de jos ca sa ajungem sus.

PS Ce inseamna comunist-legionar? Rog explicatii. In anii de dupa razboi comunistii vanau cu inversunare legionarii si nu prea imi dau seama cum ar putea fi cineva si comunist si legionar.

:help:

Aha, agent dublu! :spiteful: Am inteles.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa te lamuresc Greenrider: legionari sunt cei de pe Tanga ca l-au exclus pe elementul ARN(prescurtarea nu vine de la acid ribonucleic). Comunist sunt eu pentru ca l-am cenzurat. Dar pentru ca m-a tentat si pe mine excluderea, am ajuns strutocamila, adica comunist-legionar :D.

Te rog, invata-ma sa trag o linie asa frumoasa ca a ta, a mea a iesit tremurata :lol:

Pink Helmet, lasa-l, sper sa nu mai deranjeze pe nimeni. Un sarpe cu coltii scosi e un animal de casa perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog, invata-ma sa trag o linie asa frumoasa ca a ta, a mea a iesit tremurata :lol:

Shift + "-" tinut apasat -> "_" adica liniuta de subliniere...

In functie de cate secunde, minute sau ore tii cele doua taste apasate rezulta o linie mai scurta sau mai lunga.

Exemplu 1:

_________________________________________

Aceasta este o linie de 3 secunde.

Exemplu 2:

________________________________________________________________________________

___________________________

Aceasta este o linie de 6 secunde.

Tema de casa pentru toti:

A se realiza o linie ferma de 24h.

Voi verifica temele tuturor! :acute:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tema de casa:

A se realiza o linie ferma de 24h. Voi verifica temele tuturor.

:acute:

moamaaaaa

indurare... sa fie tema asta doar pentru renegatu`... asa poate invata si el ceva gramatica, ortografie si caligrafie...

to: ARN

daca nu faci liniutza la fel de dreapta k a lu` greenrider, sa iti tragi singur doua suturi in inelul maro. marsh in banca puishor si pune mana la treaba.

vezi ca trebuie sa fie lunga fix de 24 h... sa dea dreacu sa trishezi cu cateva secunde :chair:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugaminte, serioasa de data asta. Avand in vedere ca prietenul nostru comun este privat de dreptul de a face atac la persoana, putand sa se manifeste strict la obiect si civilizat (la modul in care intelege comunistul din mine chestia asta), o sa va rog sa nu-l atacati nici voi pe el. Nu loviti in cel cazut, nu este fair play!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugaminte, serioasa de data asta. Avand in vedere ca prietenul nostru comun este privat de dreptul de a face atac la persoana, putand sa se manifeste strict la obiect si civilizat (la modul in care intelege comunistul din mine chestia asta), o sa va rog sa nu-l atacati nici voi pe el. Nu loviti in cel cazut, nu este fair play!

ai dreptate, nu-i fair sa il mai scuipam atata timp cat i-ai pus dop la stropitoare :banana:

PS

la revedere AndreiRN, mi-a facut o sila deosebita sa iti citesc posturile, de acum incolo ne vedem in lumea civilizata.

good night america, wherever you are!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugaminte, serioasa de data asta. Avand in vedere ca prietenul nostru comun este privat de dreptul de a face atac la persoana, putand sa se manifeste strict la obiect si civilizat (la modul in care intelege comunistul din mine chestia asta), o sa va rog sa nu-l atacati nici voi pe el. Nu loviti in cel cazut, nu este fair play!

Io nu dau in nimeni. Io vrau sa va'nvat liniutele de subliniere si maine o sa trecem la bastonashe. Peste o saptamana va dau lucrare de control.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu se trezeste dimineata in cotcodacitul gainilor si se viseaza in state. un om fantastic pentru care trebuie sa ii multumim ca s-a obosit sa dialogheze cu noi, cei care suntem cu mult sub nivelul cunostintelor lui.

fara misto, nu credeti ca i s-a acordat prea multa atentie ?? nu ar fi cazul sa ii lasati complexele sa se desfasoare in voie ?? poate asa scapam de el.

am scapat de Vladisto si am dat de asta. Macar Vladisto, in idiotenia lui croinica, era amuzant . Asta e si paranoic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai KFC au votul meu ca iau de la ei uleiul vegetal(biodiesel) de il pun in rezervor si merge ca UNS.

McDonalds foloseste multa grasime animala si se solidifica repede.

Faza asta o sti de la baietii care rupandu-ti curul te-au ajutat sa ai o viata decenta in "tara idiotilor"?Uleiul a lipsit de la curul tau si cred ca de durere ai inceput sa latrii pe aici si culmea...eu care ma indragostesc la prima vedere nu te-am remarcat.Fetita aia care innoata asa de bine e a ta?Sa sti ca nu se fac copii rupandu-ti propriul cur asa ca mai gandeste-te!Daca totusi e a ta sa sti ca e facuta prin polenizare(iti explic alta data).Acum astept sa raspunzi cu ceva nostim ca sa-mi vezi si celelalte calitati.

P.S.

Pt. moderator: pune te rog semnul cu interzis minorilor!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rusinos ce se intimpla aici! Daca un om are taria de caracter sa isi expuna ideile deschis fara sa va cinte in struna si in mod obiectiv inseamna ca e impotriva voastra? Va jignit Andrei? Va jigniti singuri,l-ati tratat in ultimul hal pentru ca nu l-ati putut dovedii in cuvinte,l-ati injurat pina v-ati plictisit si el tot decent v-a tratat! Acum ce v-ati spus hai sa-l aruncam de pe forum...

Sint convins ca mai sint cei care gindesc ca mine dar prefera sa nu-si puna paie in cap si sa urmeze turma.In viata am vazut prea putini motociclisti si prea multi teribilisti si circari.

Am ramas placut impresionat cind am vazut cum Andrei raspude oricui sistematic la fiecare punct.Pina la urma e timpul lui si face ce vrea cu el,dar a ales sa-l imparta cu noi si sint sigur ca dorinta lui a fost de a invata ceva pe ceilalti nu de ai jignii.Daca de exemplu(fara legatura)cineva spune am mers pe Magheru cu 230 noaptea,voi o sa spuneti,frate ce tare esti,ai grija,las-o mai incet,cool! Ei bine el va spune (si sint de acord) Ba esti un cretin si un criminal inconstient,ca mureai tu,n-ar fi fost o paguba,dar mai luai cu tine si alti nevinovati! Gata frate,Andrei a jignit iuser-ul! Pai are dreptate,ala e un inconstient,asta e parerea lui si sint de acord!

UNDE E LIBERTATEA DE EXPRIMARE? NE FERIM SA SCRIEM ADEVARUL SA NU FIM IZGONITI DIN COMUNITATE SI DE PE FORUM? CARE COMUNITATE????????

EU SINT DE PARTEA LUI ANDREI,SA FIE CLAR!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...