Mergi la conţinut

Motorul Meu 1 , 2 , 3 Si Acum 4 .... 5 ...


Recommended Posts

topic de lauda fara mine?!.....ba ti-am zis, singura hoanda care imi face si mie cu ochiul.....gandeste-te asa.....balamuc are una de un an si nu a reusit sa o strice....asta spune tot! :D

hai bine ai venit finally printre noi :D

Sincer sa fiu .... ma bucur foarte mult ca oamenilor li se pare un model frumos ca mie mi se pare urata ca 3 porci , dar avand in vedere ca am ajuns la 94 de kile cred ca atractia e pur animalica.

Sa stii ca m-am gandit si la chestia aia cu BALAMUC, nu l-am vazut anul asta la TV explicand cum se curata interiorul chiuloasei de 954 ;) .

Hai bine v-am gasit dom'le .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, sigur n-ai luat un miar ca radeA baetii de casa sportului de tine ?! :D

Nu radea vere ca nu are lumea buna glume in program cu mine ;) ... doar ca am mai vrut o vitezana mai de doamne ajuta ca sa aiba micutu ce sa fugareasca pe curbe cu Maria Ioana lui , cica abia asteapta sa vina primavara , lasa zx-10le , ia R1 vechi si ma fugareste pe curbe de o sa innebunesc :D

Si nici nu mai vroiam o mie , doar ca asa m-au tampit toti- ca de ce imi iau de 600 si ca o sa ma plictisesc si ca plm .... ca tot 1000 am ajuns sa imi iau de gura lor , ce liber arbitru frate , daca il prind pe ala care vorbeste despre liber arbitru ii bag una de nu se vede , nu exista asa ceva .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
salutare domne

chiar dc mai cu intarziere iti doresc sa o stapanesti sanatos fara belele si hai sa ne dam futem-as in el de frig ........

Bine te-ai reintors Cosmine .

Ne-om si da cat o sa mai stai pe acasa . :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

bravo domnule. sa iti stea intre craci si sa fii mereu on top. pana una alta editezi tu titlul topicului, semnatura si profilul?

eu ce sa zic, sunt tanar si inca nu imi permit o japoneza. japonezele bune in general sunt un lux asa ca eu ma multumesc cu a calari alte natii si cum cu "mama rusie" am inceput incep sa ma gandesc tot mai mult ca calaresc tot o rusoaica.. fiecare dupa posibilitati ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze .... scuzati mizeria dar vecini mei tocmai reconstruiesc blocul si l-au mutat in parcare pana una alta .

Pe scurt Kawa 636 - 2006 . O alte poveste . Relatari daca o sa intereseza pe cineva in 1-2 saptamani .

Multumsc Mihai ... Doamne Ajuta sa nu ajung sub ea . Apropo ... ai bagat set de Volga in Transalp de vorbesti asa ?

post-755-1205605812_thumb.jpg

post-755-1205605889_thumb.jpg

post-755-1205605945_thumb.jpg

post-755-1205605981_thumb.jpg

post-755-1205605998_thumb.jpg

post-755-1205606027_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e africa nu e transalp si centimetrii aia in plus tin sa se vada :D

momentan cred ca setul e gas gas sau ceva fabricat in sudul spaniei .. ramane de vazut daca rusii fac materiale mai fiabile.. niciodata nu se stie..

dar o japoneza tot tre sa vina pana ma intorc acasa.

bai frumoasa jucaria..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rushine de guma spate....trebuia sa pui un sac de varza sa nu se vada,sau sa-mi ceri pila aia cu care le tocesc eu:)

P.S.

oricum nu incapem amandoi in viraje stranse asa ca primul sosit primul iesit:))

Poate fac astia de la Cernavoda incoace autostrada mai intortocheata :beer:

Lasa ca pun poze noi week-endul viitor . ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...