Mergi la conţinut

Motorul Meu 1 , 2 , 3 Si Acum 4 .... 5 ...


Recommended Posts

sa o stapanesti sanatos domnule.multi km fara trante si alte panarame

eu am dat-o ieri si in vara vine una direct de la mama ei japao

ne vedem

bafta numai bine

Multumesc domnu ... daca nu ii faceai vant , ti-o lua direct un prieten de-al meu .... care cred ca te-a si sunat ...

Spor la ales mobre de pe afara .... Ai cursa de Japonia sa inteleg ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat Bogdane da zburase jucaria

Cursa la Japao nu am da stiu pe cineva acolo si am vb sa-mi gaseasca una

Partea mai proasta e ca nu stiu cum mai e cu vama la astea... 30% din pretul care-l au vamesii sau 10%

Ai ceva ideee??

Have fun cu noua fetiza

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Bogdan!

Am vazut evolutia: felicitari!

Totusi ... care a fost treaba sa schimbi 3 cu 4?

... Sunt posesor de Kawasaki, dar cunosc conceptiile!

Parca ieri mi-ai adus tu prima mobra din Bucuresti . :D Salut Silviu .

Pai eu mi-am cumparat mobra pentru ca sa ma distrez cu ea si ca sa imi indeplinesc un vis .

1000 nu este distractiv pe strada din punctul meu de vedere , iar timp pentru circuite din pacate nu am .

Oricum ... ca posesor de kawasaki iti spun cu mana pe inima .... Honda rules :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 years later...

interesant.. cum te-ai hotarat la choper?e de jucarie fata de celelalte... cum asa?

Nu m-am hotarat eu .. m-a hotarat viata .

Nu mai pot sa merg pe sportive din cauza spatelui (paradoxal pozitia de pe sportive + o tasare din nastere se pare ca imi da apasare pe sciatic).

As putea sa merg pe sport touring insa in Noiembrie o sa fiu tata si vreau ceva mai potolit .

Atata timp cat pot sa merg pe motocicleta ... orice motocicleta ... efectiv nu ma intereseaza ce tip este .

Din fericire m-am nascut fara bariere pe creier din punctul asta de vedere .

Oricum ... daca lucrurile merg bine , probabil ca va urma sora mai mare , M1800 . ;)

e frumoasa :aggressive:

Multumesc :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jucarie? :tongue: viespare,te tranteste de nu te vezi si asta...

p.s. felicitari pt moto si pt bebele ce vine.sa-ti traiasca amandoi/a :beer:

Multumesc pentru urari .

Nu ... are dreptate , este un copil nevinovat Marauderul ... insa trebuie sa ii invat centrul de greutate ca sa ne putem respecta .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am hotarat eu .. m-a hotarat viata .

As putea sa merg pe sport touring insa in Noiembrie o sa fiu tata si vreau ceva mai potolit .

Atata timp cat pot sa merg pe motocicleta ... orice motocicleta ... efectiv nu ma intereseaza ce tip este .

Din fericire m-am nascut fara bariere pe creier din punctul asta de vedere

intentia intrebarii mele a fost apreciativa, in fapt am fost mirat de parcursul alegerilor tale anti-mainstream si apreciez raspunsul tau.

sa fii sanatos si sa ne povestesti si despre urmatoarele, daca ai timp si chef... cum esti printre putinii de pe-aici care au avut ocazia de a avea atatea motorete, ar putea fi interesant sa ne povestesti cate ceva despre fiecare, poate o comparatie intre ele... sunt realmente interesat si poate si altii ce-s la inceput pe 2 roti. asfalt uscat!

* ps: pe un marauder (dar de 250) am facut scoala...imi place motoreta, "jucarie" era strict o comparatie cu adevaraciunile pe care le-a avut omul inainte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru aprecieri ... o sa fac acest lucru intr-o seara in care o sa am timp si rabdare sa imi adun amintiri si impresii pentru ca sunt destul de multe .

Pana una alta ... daca cineva este interesat de pareri despre una specifica sa intrebe pe privat si este placerea mea sa ii raspund .

De mers am mai mers pe R1 2001 , R6 2003 , xvs 650 dragstar 2001 , CB 500 -xx , GSXF 600 - 92 ,CBR 600 RR - 2005 , GSXR 600 2000, 636 - 2004 ... si nu imi mai aduc aminte acum altele , dar cred ca au mai fost .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 years later...

motorul nr 6 - din 10.2013

 

Z 1000 - 2009 

 

E atat de vechi topicul ca nu mai pot sa ii editez mai nou titlul ... s-a schimbat formatul forumului :). Incep sa ma simt ca un dinozaur. 

post-755-0-53342600-1400526865_thumb.jpg

post-755-0-56998700-1400526870_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • 3 years later...
  • 1 year later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...