Mergi la conţinut

AM NEVOIE DE CARNET 800 EURO


Recommended Posts

Tu nu o sä crezi íntradevär cä mä intereseazä ce gunoi tu vorbesti!!!!!!

Nuti fie teamä,, nu sunt politist!!!

Eu doar am crezut cä ín romania este asa ceva posibil!!!

Cred cä peste tot este posibil,, trebuie numai sä gäsesti persoana care face asa ceva (care poate sä facä si are relati),,, si credeam cä ín romania existä mai multe soluti,, pentru cä sunt mai coropti,,, das cum se vede sa schimbat mult ín 6 ani de cínd eu nu am mai fost acolo......

Tu nici mäcar nu ai idea cum este sä mergi cu 300 pe orä,, pentru cä sunt sigur cä ai o bicicletä cu un motor de 0,2 cp (si care mai este si jaf)

O sä visezi de motocicleta pe care o am eu ( si sä numi povestesti tu mie acum cä nu o ai dar totusi coduci mai bine ca mine,,, pentru cä tu nu ai nici o imaginatie cu cine te pui))..

cya

daniel ovidiu

In primul rand vreau sa-ti zic HEHEHEHEHE, un HIHIHIHIHI si un HOHOHOHOHOHO !!!!!!!!!

Asta noapte am visat cu motorul tau si am avut er......tie, sper sa nu te superi.

Ai dreptate, nu am mers cu 300, doar cu 270 (pe drumurile noastre), dar am o vaga ideie ca tu o sa-ti iei zborul, avand in vedere ca capul tau n-are greutate !!!!! :thumbup:

Ai grija sa anunti aeroportul din Frankfurt, sa nu creada prosti ca esti un OZN !!!

Stiu cu cine ma pun, cu SUPERFU..KINGMAN

Te crezi destept,, si vorbesti cum se zice pe germanä (scheißdreck = cäcat)......

Cred ca asta inseamna WARN !!!!!!

"Fraiere,, eu am mers cu motocicleta ín timpul cínd tu tiai fäcut ín pantaloni.... Sie 300 pe orä se íntímpla la mine pe fiecare zi si asta dea títa ori cum este posibil,, si aici ín tara este posibil pe aotobandä pe strada de tarä si c#iteodatä si prin oras pentru cä noi avem sträzi bune si nu jafuri de sträzi ca la voi... "

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dupa cum vad eu forumul asta e plin numai de invidiosi ce-si baga gheara-n gat de ciuda!

Fortuna, eu sunt de acord cu tine, cu precizarea ca ar trebui sa gasesti o firma de tuning mai performanta (sa reuseasca sa pompeze peste 200 CP in motor, sa-i pui eventual si NOS, sa-l modifici sa mearga pe metanol etc.) pentru ca la 340km/h pe soselele Germaniei e ca si cum te-ai da cu bicicleta de 0,2CP. Macar un 400 sa-si roada unghiile "rominii" astia invidiosi care se iau de oameni fara motiv si ai sa vezi ca tot tu "ai sa te razi la urma".

Iti urez sa reusesti sa le arati la toti ceea ce poti!

P.S. Vand sicrie!

:thumbup: very veeery good posting!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune mana si invata si da si examen.LKM iti prepara motorul dar nu iti prepara si ingrediente de machiat sa acopere vanataile.

Eu zic sa o lasi balta ca romanul e trecut prin multe si nu il intereseaza niste vise.

Si eu visez la R1 ( ca deh e frumoasa ) chiar daca nu e poate cea mai tare insa sunt vise ca nu am bani.

Ai bani de LKM?Stii ce inseamna LKM?Mai intreaba?Nu ai pe cine?Vezi ca e un racer care are motor de la LKM.Stii cum il cheama?Daca nu stii scrie aici si iti spunem noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fortuna, te rezolv eu. Da adresa, ca ti-l trimit direct acasa.

Aaaaa,,, misto.

Dar ce este dacä nu sunt serion,, tu ími trimiti carnetul si eu pe urmä nu te plätesc,,,

hai dämi mai íntíi tu contul täu säti trimit bani,,, sau adresse si tii trimit prin postä!!!!

:-)

Tinand cont de comentariile lui de pana acum cred ca trebuia sa desenezi :thumbup:

Bla Bla Bla

Din pacate nu s-a schimbat asa de mult, si ai putea si tu cumpara un carnet de conducere laolalta cu conlocuitorii analfabeti, copiii de bani gata prea lenesi sa deschida legea si ratatii care n-au habar sa conduca dar se viseaza Schumacher, daca asta e imaginea care ti-o doresti. Dar e de antologie ideea ta de a-ti gasi omul: anuntul public pe net de forma "caut corupt, ofer recompensa". Ca ai nostri corupti sunt chiar asa tampiti sa-si caute musterii pe net =))

Daca vrei sa fii supercool, foloseste cuvintele sub forma lor corecta, altfel e de jena. Capisci, signore? C U later, Wally Gator!

Dacä eu sunt prost dovedestemi tu cä esti destepti sä dämi un tip un sä caut.......................................

In primul rand vreau sa-ti zic HEHEHEHEHE, un HIHIHIHIHI si un HOHOHOHOHOHO !!!!!!!!!

Asta noapte am visat cu motorul tau si am avut er......tie, sper sa nu te superi.

Ai dreptate, nu am mers cu 300, doar cu 270 (pe drumurile noastre), dar am o vaga ideie ca tu o sa-ti iei zborul, avand in vedere ca capul tau n-are greutate !!!!! :thumbup:

Ai grija sa anunti aeroportul din Frankfurt, sa nu creada prosti ca esti un OZN !!!

Stiu cu cine ma pun, cu SUPERFU..KINGMAN

Cred ca asta inseamna WARN !!!!!!

"Fraiere,, eu am mers cu motocicleta ín timpul cínd tu tiai fäcut ín pantaloni.... Sie 300 pe orä se íntímpla la mine pe fiecare zi si asta dea títa ori cum este posibil,, si aici ín tara este posibil pe aotobandä pe strada de tarä si c#iteodatä si prin oras pentru cä noi avem sträzi bune si nu jafuri de sträzi ca la voi... "

Si inca mai facem in pantaloni, DE RAS cand audem de tine !!!

"Ba da pe fiecare zi pentru cä stiu cä politia dacä vrea sä mä opreascä nu are sansä......"

Las ca te opreste zidul, si mai cum !!

Tu esti cam tare ín gurä....

Hai sä vedem dacä mai esi tare cínd stau ín fata ta,, pentru cä cum se vede trebuie sä trec prin RO sämi fac carnetul si dacä nu ai nimic ínpotrivä putem sä ne luäm ín gurä ori la motocicletä ori la pumni mie ími este indiferent,, dar dacä vrei la amíndouä,,, hai ce zici????????????????????????????

Pune mana si invata si da si examen.LKM iti prepara motorul dar nu iti prepara si ingrediente de machiat sa acopere vanataile.

Eu zic sa o lasi balta ca romanul e trecut prin multe si nu il intereseaza niste vise.

Si eu visez la R1 ( ca deh e frumoasa ) chiar daca nu e poate cea mai tare insa sunt vise ca nu am bani.

Ai bani de LKM?Stii ce inseamna LKM?Mai intreaba?Nu ai pe cine?Vezi ca e un racer care are motor de la LKM.Stii cum il cheama?Daca nu stii scrie aici si iti spunem noi.

((((((Ai bani de LKM?Stii ce inseamna LKM?Mai intreaba?Nu ai pe cine?Vezi ca e un racer care are motor de la LKM.Stii cum il cheama?Daca nu stii scrie aici si iti spunem noi))) --- Ce vrei sä mä testezi dacä miam fäcut themele de scoalä si stiu povestea despre firma de tuning und miam dat motocicleta sä mio fac!?? Nu habarnam,,,, ce trebuie sä stiu este cä ísi fac munca extraordinar de bine,, si asta ími ajunge.....

Dar totusi hai povesteste,, ce sti tu din romania despre LKM ín germania????? Dar povestestemi ceva ce nu se aflä ín net te rog....

Bye

Ovidiu

Din pacate nu s-a schimbat asa de mult, si ai putea si tu cumpara un carnet de conducere laolalta cu conlocuitorii analfabeti, copiii de bani gata prea lenesi sa deschida legea si ratatii care n-au habar sa conduca dar se viseaza Schumacher, daca asta e imaginea care ti-o doresti. Dar e de antologie ideea ta de a-ti gasi omul: anuntul public pe net de forma "caut corupt, ofer recompensa". Ca ai nostri corupti sunt chiar asa tampiti sa-si caute musterii pe net =))

Daca vrei sa fii supercool, foloseste cuvintele sub forma lor corecta, altfel e de jena. Capisci, signore? C U later, Wally Gator!

Cred cä este normal dacä vorbesti aproape toatä viata germana si numai un pic romínä!!!!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tare si la gura, si altundeva !!! (nu stiu daca iti dai seama despre ce vb) :thumbup:

Despre pumni mai bine sa nu vb, pt ca sunt campion national la kickbox-ing, la categoria +90 de kg !!!!! :treaten:

Asa ca in 10 sec te fac mai bine decat te va face gixerul ultratunat la LKMDGFDSJKGJKDFG, cu 210 CP, si cu un looo......ser pe ..... !!!!

Iarasi iti zic HEHEHEHEHE si HIHIHIHIHIHIHIHI.

Asa ca Dl. Macredcelmaitaredinparcaresimergcu300laorainorasdarcandmatrezescimidauseamacamia

mfacutiarasiolabatrista cumparati niste calmante pt 800 de EU, si interneazate intr-un ospiciu unde o sa ai mult timp sa citesti cea mai noua carte intitulata 'Harry Potter, si prieteni sai habarnavisti' !!!

Multa bafta !!!! :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tare si la gura, si altundeva !!! (nu stiu daca iti dai seama despre ce vb) :thumbup:

Despre pumni mai bine sa nu vb, pt ca sunt campion national la kickbox-ing, la categoria +90 de kg !!!!! :treaten:

Asa ca in 10 sec te fac mai bine decat te va face gixerul ultratunat la LKMDGFDSJKGJKDFG, cu 210 CP, si cu un looo......ser pe ..... !!!!

Iarasi iti zic HEHEHEHEHE si HIHIHIHIHIHIHIHI.

Asa ca Dl. Macredcelmaitaredinparcaresimergcu300laorainorasdarcandmatrezescimidauseamacamia

mfacutiarasiolabatrista cumparati niste calmante pt 800 de EU, si interneazate intr-un ospiciu unde o sa ai mult timp sa citesti cea mai noua carte intitulata 'Harry Potter, si prieteni sai habarnavisti' !!!

Multa bafta !!!! :thumbup:

Mä da tie cít íti trebuie sä te gíndesti la prosti deastea care le scri.............

Tiam zis gurä mare ai,,, si nici nu vrea säti zic cä nu esti si altundeva tare,,, dar vreau sämi dovedesti.........

In vreo 2 säptämíni vin ne íntílnim undeva si pe urmä poti sä aräti ce tare kickbox esti ,,, aproppo ,, tu de unde vi din RO???????????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule "NEAMT" crezi ca daca stai afara esti mai destept sau mai informat?Stai linistit ca si noi stim o gramada.Nu continua sa ne ataci.Baietii sunt rabdatori pana la punctul in care iti vor spune lasa-ne lasa-ne

Vino tu la Romanica intai fa scoala pe 15 cp nu la roata ci la ambreiaj/vibrochen si 7.5 la roata si o sa iti dai seama ce inseamna motoreta.

Cu 800 EURO iti iei si echipament si carnet crede-ma.

Spor la invatat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai neamt inculturist ce esti tu pe persoana fizica, daca vrei sa cumperi carnetu' pregateste vreo 2000 E ma jmechere !!! 800 E era acum vreo 7-8 ani, dar tu daca esti plecat de 6 ani nu ai cum sa stii chestiile astea plus ca nu mai stii nici sa vorbesti, (bineinteles prefacatoria generala a tuturor emigrantilor care dupa ceva timp nu mai stiu romana), dar vrei carnet romanesc sa ne mai faci si de ras pe unde te duci, nu e de ajuns ca te faci singur !!!

Bai puscariasule nu te mai da cocos ca nici tu nu stii cu cine stai de vorba si nu mai arunca cu amenintari in stanga si-n dreapta sa nu iti vina cate una si din stanga si din dreapta !!! Oricum esti atat de prost incat nici macar nu ti-ai dat seama ce a vrut Jorjel sa zica !!!

PS: Aries frate cat ai facut Kick, mai faci ?? Am facut si eu cativa ani si am si cateva campionate la Low Kick si la Tae !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar eu nu pot decat sa rad.... :taunt:

R1der are dreptate, daca deja circuli pe strade cu motorul inseamna ca ai habar de regulile de circulatie. Si daca tot vii in romania si stii deja sa conduci...poti sa bagi dosarul mai pe direct asa, examen (ca doar conduci si esti bazat la lege)...si il iei cu 100 euro, sau cat o fi scoala acum...de restu te mai si distrezi...

Nu-i incuraja pe cei corupti...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai neamt inculturist ce esti tu pe persoana fizica, daca vrei sa cumperi carnetu' pregateste vreo 2000 E ma jmechere !!! 800 E era acum vreo 7-8 ani, dar tu daca esti plecat de 6 ani nu ai cum sa stii chestiile astea plus ca nu mai stii nici sa vorbesti, (bineinteles prefacatoria generala a tuturor emigrantilor care dupa ceva timp nu mai stiu romana), dar vrei carnet romanesc sa ne mai faci si de ras pe unde te duci, nu e de ajuns ca te faci singur !!!

Bai puscariasule nu te mai da cocos ca nici tu nu stii cu cine stai de vorba si nu mai arunca cu amenintari in stanga si-n dreapta sa nu iti vina cate una si din stanga si din dreapta !!! Oricum esti atat de prost incat nici macar nu ti-ai dat seama ce a vrut Jorjel sa zica !!!

PS: Aries frate cat ai facut Kick, mai faci ?? Am facut si eu cativa ani si am si cateva campionate la Low Kick si la Tae !!!

Hai nu fi asa suparat, ca pe forumul asta vb ca intre prieteni, si nu vrem sa jignim pe nimeni. Nu-i asa baieti ???

Nu mai concurez de ani buni, pt ca am probleme la piciorul drept !! Ma bat numai in cluburi !! :treaten::banana:

Sa intamplat ceva ieri, ce vreau sa va povestesc !!!

Mergeam cu bicicleta mea de 0,000001 CP pe strada cu 100 km/h. (morotul merge cu 400 la ora, in marsalier, pe o singura roata, ca a fost prapreprapreparat de cei de la LKVMFJFUJSDKDFLFD, dar eu sunt un fricos !!!)

Ma prinde domnul politist, cu sapca mare si cu radarul si mai mare.

Si imi zice asa :

'Bai smechere, unde pui mei te crezi, cu carnetul tau cumparat cu 800 de EU. Asta nu este nici autostrada din germania, sa mergi cu 340, si nici TAXI 1-2-3-4 sa crezi ca nu te prind !!!!!!

Daca te mai prind pe aici ca te dai mare, iti bag NOS-ul in c.....r, si te postez acasa sa citesti cartea ta favorita 'Harry Potter in tara marelui vrajitor OZ, cu matura lui fermecata de 200 CP', te chaftesc sa moara mama !!!

Nasol moment

Asa ca multa bagare de seama, inainte sa faceti teribilisme !!!

:blahblah1:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai nu fi asa suparat, ca pe forumul asta vb ca intre prieteni, si nu vrem sa jignim pe nimeni. Nu-i asa baieti ???

Nu mai concurez de ani buni, pt ca am probleme la piciorul drept !! Ma bat numai in cluburi !! :treaten::banana:

Sa intamplat ceva ieri, ce vreau sa va povestesc !!!

Mergeam cu bicicleta mea de 0,000001 CP pe strada cu 100 km/h. (morotul merge cu 400 la ora, in marsalier, pe o singura roata, ca a fost prapreprapreparat de cei de la LKVMFJFUJSDKDFLFD, dar eu sunt un fricos !!!)

Ma prinde domnul politist, cu sapca mare si cu radarul si mai mare.

Si imi zice asa :

'Bai smechere, unde pui mei te crezi, cu carnetul tau cumparat cu 800 de EU. Asta nu este nici autostrada din germania, sa mergi cu 340, si nici TAXI 1-2-3-4 sa crezi ca nu te prind !!!!!!

Daca te mai prind pe aici ca te dai mare, iti bag NOS-ul in c.....r, si te postez acasa sa citesti cartea ta favorita 'Harry Potter in tara marelui vrajitor OZ, cu matura lui fermecata de 200 CP', te chaftesc sa moara mama !!!

Nasol moment

Asa ca multa bagare de seama, inainte sa faceti teribilisme !!!

:blahblah1:

Mä ,, da ce e cu tine,, ce problemä ai,, ce dracu vorbesti de harrry poter etc.?????

Ajunge ,, poti sä scri ce vrei ,, de acum ínainte numi mai dau comentar la prostiile ce vorbesti,,,

Pentru cä au vorbesc normal su tu numai ataci..........

multa prostie mai vad pe forumul asta

Ce sä fac,,, asta nu este vina mea..

Eu am íntrebat normal,,, sie lumea din forum alcesta trebuie neapärat sä mä atace.....

Sper cä tu esti normal si ími íntrebi íntrebarea urmätoare:::

Cum sunt preturile acolo ín romania pentru masina si moto,, de exemplu cít costä o GSXR 1000 K6 sau K7???

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fortuna, nu vreau sa te descurajez dar pana si in vagauna unde stau eu s-a lasat cu 4 arestari (dintre care si un politai si un instructor) tocmai din cauza ca se ocupau cu "shmenuire" de permise. Cert ii ca nu mai e cum era odata. Se mai face dar mult mai putini care se risca la asa ceva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mä ,, da ce e cu tine,, ce problemä ai,, ce dracu vorbesti de harrry poter etc.?????

Ajunge ,, poti sä scri ce vrei ,, de acum ínainte numi mai dau comentar la prostiile ce vorbesti,,,

Pentru cä au vorbesc normal su tu numai ataci..........

Ce sä fac,,, asta nu este vina mea..

Eu am íntrebat normal,,, sie lumea din forum alcesta trebuie neapärat sä mä atace.....

Sper cä tu esti normal si ími íntrebi íntrebarea urmätoare:::

Cum sunt preturile acolo ín romania pentru masina si moto,, de exemplu cít costä o GSXR 1000 K6 sau K7???

Anul asta gixerele sunt moccccccca in Romania, ca stiu cei de la SUZUKI ca suntem lefteri, nu ca cei din germania !@!

Noi nu ne permitem sa cumparam carnetul cu 800 de EU, mai bine mergem la scoala, si la examen !!

Ce prosti suntem, rusine sa ne fie.

Ce n-as da sa fi nascut in germania, sa fiu asa de smecher cum esti tu !!! :blahblah1:

Hai bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capisci e italiana si C U e o forma argotica de scriere a salutului anglo-american "see you", cum probabil stii foarte bine si tu, asa ca a te scuza ca nu ai antrenamentul de a scrie romaneste nu tine. Vad ca injuriile romanesti le stapanesti surprinzator de bine oricum si le impanezi multumitor si cu limbajul de colt de strada nemtesc.

Vad ca nu pricepi ca forumul asta nu agreeaza genul asta de ilegalitati, la halul in care se circula in prezent pe sosele exact inca unul care-si cumpara carnetul mai trebuie ca sa completeze colectia de catastrofe rutiere. Daca esti asa de bun, mergi pe pista de concurs, acolo nu iti trebuie carnet, doar aceea superindemanare pe care zici ca o ai. Sau mergi si spaguieste politaii nemti, ce mare branza? Bani tre'sa ai garla, la cat te-a costat superscula de care ne zici.

Uite, Lupalb ti-a facut o oferta, de ce nu o cercetezi? Si ca sa revin la injurii, te atentionez ca ai depasit de o vreme buna limitele decentei, asa ca la prima abatere asemenatoare vom lua masuri. E vina noastra ca nu am facut-o deja, dar nu o vom mai repeta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite frate sa nu zici ca suntem rai ti-am facut rost si de permis, acum ai la alegere cat. A sau cat. B, mai stii poate te razgandesti si iti iei vreun Ferrari, nu tre decat sa schimbi poza. Banii ii trimiti lu' Ariciu printr-un PM =)) !!!

post-197-1180345324_thumb.jpg

post-197-1180345334_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...