Mergi la conţinut

AM NEVOIE DE CARNET 800 EURO


Recommended Posts

Te informez ca in Ro a ajuns sa i ti cumperi un carnet la vreo 4000 E ... si nu prea mai gasesti multi care fac asa ceva , deci tre sa cauti mult si niste relatii destul de mari !! Cu ceva bani vi acasa in Romania , si intr o luna de zile ai carnetul ...asta dac vi si dai examen . Si eu sunt tot in Germania da macar stau potolit, si astept linistit momentul cand pot sa ajung acasa sa dau de carnet . Deocamdata e bun si un scuter cu toate ca nu prinde 300 !!! =))

Ps : Daca ai rezolvat ceva spune ne si noua ca chiar suntem curiosi :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Eu nu cred ca cineva atat de ratardat reuseste singur sa-si faca, cont pe forum si dupa aceea sa stie sa se logheze de fiecare data.

As vrea sa cred, mai degraba, ca este foarte priceput (chiar inteligent) de a reusit sa faca pe prostul in halul asta.

Refuz sa cred ca exista cineva atat de r..., chiar cu riscul de a trai intr-o lume a mea, imaginara......si iata cum aduc in fata un topic din octombrie, dar merita sa se distreze si altii care nu l-au vazut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Vind carnete de conducere din diferite esente de lemn :autohtone sau exotice.deasemeni comercializez aceleasi carnete din materiale inoxidabile,cuprate,zincate sau plumbuite si complet etanse.

Foarte multe modele,cu insertii,si motive la alegerea posesorului.Nu este nevoie de arvuna deoarece de obicei lucrez pe incredere(daca nu il ia cel ce l-a comandat,se gasesc alti clienti cu siguranta,deci nu se lucreaza in pierdere).Nu am nevoie decit de lungimea clientului peste tot, overall ,sau uber ales(daca este de origine germana) si latimea la umeri,pentru a-l face sa incapa in carnet.

Deasemeni.......NOU,NEW, sau NEU daca este german(sa inteleaga tot omul):NUMAI IN LUNA MAI SUPEROFERTA:La 2 carnete de conducere cumparate(in cazul in care si pasagerul din spate vrea un carnet) ofer gratis,o toaletare completa a proaspatului posesor de carnet.Si,,,,,,,,,,,,,nu uitati:NUMAI LA NOI PUTETI OBTINE IN CEL MAI SCURT TIMP SI FARA NICI UN FEL DE EXAMEN ORICE FEL DE CARNET.

PS.Termenul de preschimbare al carnetului este o data la 7 ani pentru cei ce aleg esentele din lemn .Pentru cei ce au ales executia carnetului din materiale durabile in timp(cupru,zinc,inox,plumb,sau variante ale acestora),termenul de valabilitate al respectivului carnet este indefinit sau ETERN.

Asteptam comenzi ferme si dimensiuni exacte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-i chiar pe bune topicu atunci chiar nu-si are sens :lol: , nu stiu de ce-i mai tre carnet......la 340 kmph cum zice ca o sa mearga in medie :shok: , deci si cu vf de viteza de 500 poate chiar 600kmph!!!! =)) nu stiu cine l-ar mai putea prinde......poate moartea numai.....sau daca cade jos din pat =)) =)) =)):lol2:

Ce logica.... :wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am citit topicul nu pot sa trag decat urmatoarele concluzii:

asa zis-ul neamt nu face decat sa ne desconsidere iar un dobitoc asa plin de el nu poate sa fie decat un taran coclit,plecat la munca in strainatate (in situatia asta parintii lui)pe undeva pe la spalat WC-uri pana la curatenie in constructii;

pe aici prin tara cred ca statea sau mai sta pe undeva pe la tara cu buda in fundul curtii si cu baie la lighean sambata..

numai asa o persoana poate sa uite sa scrie romaneste si sa ne trateze pe toti la modul asta..

SI EU AM DUBLA CETATENIE RO-GER DE 10 ANI SI STAU IN GERMANIA DESTUL DE MULT,DAR NU AM UITAT NICIODATA

SA VBESC ROMANESTE SAU SA SCRIU,SI NU MI-AM BATUT JOC NICIODATA DE SEMENII MEI.."COROPTI SAU NU"

PUIULE DE NEAMT..ITI FAC EU ROST DE PERMIS DE CONDUCERE DACA CHIAR VREI DOAR TRIMITE-MI BANII SA FIU SIGUR CA ESTI SERIOS..TE COSTA 1000 DE EURO..DOAR TRIMITE-MI TU BANII,DATELE SI POZE CA ITI FAC EU PERMISUL...SI TI-L VOI TRIMITE CAT DE REPEDE POT..DOAR DA-MI TU BANII...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne pierdem timpul raspunzand unui oligofren

grav este ca, desii este evident ca omul e r..., m-am trezit citind...

MAI TRECE TIMPUL ..SI ORICUM NE DAM SEAMA CAT DE NORMALI SUNTEM NOI IN COMPARATIE CU CAPSOMANI CA ASTIA...BAFTA

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...