Mergi la conţinut

2008 Fireblade


ionutzvasilescu

Recommended Posts

Fata de honda,toba de suzuki,spate de yamaha r6 2006 si sper ca nu fiabilitate de kawa!

draga emilianicus ,

un avantaj insa avem la coditza de R 6 /06 , porta-targa se scoate in 2 min :banana: , este prinsa in doar 2 suruburi daca nu ma insel ..

Garcea calling ( ..naziua , da honda lu matale n-are numar mah ? ) , 10 points goes to....HONDA 2008

muuah

ionutz

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Fata, toba, si sigla (aia da yamaha :P ) sunt luate de la modelul gp nu de la suzuki nu de la yamaha ;) pareri despre ea??? Se comporta ca un 600 cu motor de miar e incredibil de usoara si trage foarte bine..extrem de manevrabila si foarte frumoasa..dupa ce e a ta :D . A si rahatu ala de mud flap nu e prins in 2 suruburi e vrajeala m-am chinuit sa il dau jos juma d ora .. nu e asa usor de dat jos asa cum au spus ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr'adevar e uratica dar mie imi displace doar fata...altceva ce ii poti reprosa??? Eu cand am vazut-o mi se parea ca fata seamana ca un cap de vita, dar in mom cand am luat'o intre picioare si am vazut ca ma invata sa merg mai repede mai frumos si mai jos pe curbe...am trecut cu vederea ca e uratica privita din fata... Mie unu imi place per total..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...