Mergi la conţinut

minciuna sau adevar?


roko

Recommended Posts

:D

hai ma fii serios

se zice ca fiecare marca are sunetul ei... de ex. lumea zice ca honda suna cel mai frumos, ca suzuki are un sunet mai metalic..etc. dar "fasait ca de cauciuc spart" =))

eu mi-am luat unul din ala si te asigur ca nu "fasaie"in nici un fel

succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce te mai intrebi atat si nu te duci cu masinaria la mecanic ? cel mai bine este cand e posibil sa ii platesti posesorului banzina si deplasarea si sa mergeti pe motor la un mecanic ...vezi si tu cum merge la drum lung, sau sa inchiriezi o dacia papuc , o urcati si fuga la o reprezentata, la un service mare.....la 3500 euro si 300 daca mai dai unui mecanic bun sa veriice tot nu e mult fata de cat poti sa pierzi cu cheltuieli ...

bafta nu te grabi, si uneori ofertele tentante ascund multe defecte, sau poate sunt eu roman fara bani si am invatat sa fiu suspicios :)

intereseaza-te ("parerea mea") de un service bun si care lucreaza cu scule si nu dupa ochi (masoara electronic ce vrei, daca arde sau nu ulei , putere )

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...