Mergi la conţinut

Recommended Posts

Nu e problema...nu fugim mai tare de 120

P.S. Suntem cam 20 de insi pana acum; daca vrei, esti binevenit!

:shok: INCREDIBIL !!! MOTOCICLISTII IN GASCA AU AJUNS SA SE DEPLASEZE SI CU VITEZE "APROAPE" LEGALE!!! POATE CA NU-I TOTUL PIERDUT!!! "DOAMNE AJUTA..." :hunter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:shok: INCREDIBIL !!! MOTOCICLISTII IN GASCA AU AJUNS SA SE DEPLASEZE SI CU VITEZE "APROAPE" LEGALE!!! POATE CA NU-I TOTUL PIERDUT!!! "DOAMNE AJUTA..." :hunter:

la fel cum merg cu 280 pe autostrada pot merge si cu 180 sa nu`mi ia permisu` sau 120 de dragul plimbarii...plimbarea si alergarea sunt doua chestii diferite, total opuse...daca vreau sa ma plimb nu alerg, daca alerg nu ma plimb doar alerg...iar in drum spre mare ma voi plimba :to_keep_order:

PS:indiferent daca ma plimb sau alerg, numaru` tot stramb il tin :man_in_love:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:shok: INCREDIBIL !!! MOTOCICLISTII IN GASCA AU AJUNS SA SE DEPLASEZE SI CU VITEZE "APROAPE" LEGALE!!! POATE CA NU-I TOTUL PIERDUT!!! "DOAMNE AJUTA..." :hunter:

Ideea e ca vrem sa formam o coloana frumoasa .. suntem in jur de 30 de motorete .. si nu toate sunt vitezane sau miari , deci vrem sa rulam cu "styl" :)

Daca mai sunt oameni vineri la 3 e plecarea + ca organizez parada moto de la mare de anul asta si pana acum am strans cam 80 de motorete and after toti care participa ne vedem la concert pe plaja la navodari (cine vrea ) evident. /ps/ sucurile(berile) sunt din partea casei!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e ca vrem sa formam o coloana frumoasa .. suntem in jur de 30 de motorete .. si nu toate sunt vitezane sau miari , deci vrem sa rulam cu "styl" :)

Daca mai sunt oameni vineri la 3 e plecarea + ca organizez parada moto de la mare de anul asta si pana acum am strans cam 80 de motorete and after toti care participa ne vedem la concert pe plaja la navodari (cine vrea ) evident. /ps/ sucurile(berile) sunt din partea casei!!!

Nu stiu de ce, dar am impresia ca veti rula cu stil cu vreo 15 km pe ora, daca se anunta vreme buna si dau Loganistii iama pe litoral....to_become_senile.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...

unde ne intalnim?

si voi cand va'ntoarceti? :naughty:

La ora 15:00 in benzinarie la iesirea pe A2, iar intoarcerea este duminica . !

La ora 15:00 in benzinarie la iesirea pe A2, iar intoarcerea este duminica . !

Cu toate ca , daca ma gandesc mai bine, cred ca ar trebui sa rulam pe drumul vechi , autostrada e cam trista mai ales daca nu alergam :)) si vb ta man tre sa ne ferim de loganisti ca de dreq !!! :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne,ce bine ! m`a plouat destul anu trecut la intoarcere!

:to_become_senile: La cat de frumos SI MAI ALES FARA VANT o sa fie vremea , siguuuuur se vor gasi cativa care sa-i dea ... "un pic"...

Sper numai sa nu mai aud de vreun "mic accident", cum a devenit "normal" de la un timp cand da caldura...

DECI : ATENTIE SA NU CRAPATI VREUNUL... (chiar ar fi pacat ...) :thumbdown:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai frate , de 1 mai la ploiesti ?:| :giljotiini:

Mai bine da zvon si hai cu totii la mareeeeee!!!, apropo am fost iei pana la Navodari daca "gusti" ceva se poate face si baiee !

MOL era... daca nu ma insel?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stane, da-mi nu marul tau de tel .. sa iti povestesc mai multe, si daca esti cuminte si hotarat sa vii mai am un loc liber la cazare .. !

0723218689 chear daca a sunat cam dubios partea cu "cuminte si hotarat"... cazare am in mamaia :wink: mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...