Mergi la conţinut

well...m-am facut pilot


coxanelu

Recommended Posts

Auzi ma , ce dracu ti-o fii trebuit tie K5 la incepatori cand deja ii ardeai pe restu calare pe R1 .... nu stiu .... sauuuuuuuuu se anunta anul asta baieti rai pe motoare capabile la amatori ? :fuck:

<{POST_SNAPBACK}>

ii este frica dami3ne!...a auzit ca anul asta vine unu' tare cu un fireblade!

:D:dance:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

cred ca vin si io anu asta la curse , sint foarte curios cum e sa treci de pe drum ("circuitul de poiana" cu ne place sa-l numim ) pe aeroport , o sa sun la federatie sa ma interesez de conditii , licenta , etc.

P.S. imi iau tot kit-ul HRC pentru CBR-ul de 1000 si sper sa nu ies pe ultimul loc

ORICUM , FELICITARI CA TE DESCURCI SI LA GHIDON COXANELE

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru incurajari , ce-ai te-ai imbolnavit , ma asteptam sa-mi zici ca n-am ce cauta la curse .

cit despre chit , macar toba arrow si frinele tot mi le iau si de slickuri am vorbit cu un prieten si-mi aduce michelin

P.S. io nu prea le am cu netu' messenger etc. , da am un telefon si poti sa-mi dai un beep sa vorbim (doar beep ca te sun io ) 0788/428073

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asta am gasit pe siteul federatiei la capitolul clase din CN

1.6 Clase

1.6.1 Clasele de concurs sunt:

- clasa 50 cmc. Juniori III (6 –10 ani)

- clasa 50 cmc. Juniori II (8 –14 ani)

- clasa 50 cmc. Juniori I (11 – 18 ani)

- clasa 85 cmc. (de la 14 ani; cu derogare si 2 ani vechime de la 10 ani)

- clasa 125 cmc. Sport (de la 14 ani; cu derogare si 2 ani vechime de la 12 ani)

- clasa 125 cmc. Racing (de la 14 ani; cu derogare si 2 ani vechime de la 12 ani)

- clasa 250 cmc. (de la 16 ani)

- clasa 600-STK incepatori (de la 18 ani; nu se acorda titlu; puncteaza in Cupa F.R.M.;

este admisa participarea uuunui sportiv maximum 2 ani, dupa care va trece la o alta clasa)

- clasa Super Sport (de la 18 ani venind de la o alta clasa sau de la clasa 600-STK)

- clasa Super Bike (de la 18 ani venind de la o alta clasa sau de la clasa 600-STK)

- clasa atas (de la 18 ani)

n-am gasit clasa SBK 1000 incepatori sau amatori si n-am gasit nici calendarul competitional pe 2006

astept un telefon daca se poate

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-        clasa 600-STK incepatori (de la 18 ani; nu se acorda titlu; puncteaza in Cupa F.R.M.;  este admisa participarea uuunui sportiv maximum 2 ani, dupa care va trece la o alta clasa)

asta e clasa open, anu asta s-a alergat cu orice tip de moto dar sa fie STOCK, nu conta cmc.
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am prins cu messengeru da mi se pare ciudat

mai ok e la telefon

coxanele ti-am trimis un mesaj pe msg

daca tot se poate atunci " ori la bal ori la spital " imi iau ce mi-am propus

204 cp roti de 16.5 titan etc. o sa o limitez la 200 cp :thumbup:

se prea poate sa ma depaseasca da daca nu fac fata poate o imprumut cuiva care promite

pina la sfirsitu lunii sper sa fie acasa

o sa fiu cam penibil cu motoru asta la incepatori da imi asum riscu'

post-98-1139366810_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa fii prietenul meu?! :D:dance:

Hmmm....0721 277 979, uite ti-am dat si nr de tel.... :D

e ten kate dracia asta? o sa ti-o iei ptr tine ;).....daca ai mana buna cat de cat nu e nevoie de 200cp sa te tii dupa lume la incepatori....trebuie mult antrenament fizic la incheieturile de la maini si la glezne....;) si un tonus general f bun.....after all....sint ele 15 ture de invartit pe acolo....dar privit din alt unghi sint 50 km de forja frane si dat cu genunchiu pe jos cum pe strada nu o sa ai niciodata!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e tunata de blank-racing germania si cam asta scrie despre ea

Daten:

Gebrauchtfahrzeug,

150 kW (204 PS),

rot,

Beschreibung:

CBR 1000 RR Rennstrecken Umbau von Hoppyfahrer Alles gemacht was man so machen muss um sicher schnell zu fahren. .Fahrwerk : Öhlins Federbein speziell abgestimmt 1290.-/Gabel komplett Öhlins Überarbeitet 800.-Motor / : Kopfbearbeitung mit Superbike Nockenwellen überarbeitetes HRC Profil. Kittkabelbaum mit HRC Steuergerät incl. kompettabstimmung 4200.-Auspuff: Arrow Komplettanlage Titan 1190.-Fußrastenanlage/ Gilles Superbike 390.-/Kohlefaser teile : Rahmenschoner Tankhaupe,16,5 Zoll PVM und und Am besten sie rufen mich an .

Händler:

BLANK Motorrad

Würzburger Landstr. 24

D-91522 Ansbach

cit despre antrenament m-am gindit si o sa ma duc la sala si la alergari

stiu cum e , poiana are 12 km si dupa 3 ture in forja se cam simte cu toate ca ma dau de mult

P.S. nu stiu cit de bine tintesc , macar glont de argint sa am

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e tunata de blank-racing germania si cam asta scrie despre ea

Daten:

Gebrauchtfahrzeug,

150 kW (204 PS),

rot,

Beschreibung:

CBR 1000 RR Rennstrecken Umbau von Hoppyfahrer Alles gemacht was man so machen muss um sicher schnell zu fahren. .Fahrwerk : Öhlins Federbein speziell abgestimmt 1290.-/Gabel komplett Öhlins Überarbeitet 800.-Motor / : Kopfbearbeitung mit Superbike Nockenwellen überarbeitetes HRC Profil. Kittkabelbaum mit HRC Steuergerät incl. kompettabstimmung 4200.-Auspuff: Arrow Komplettanlage Titan 1190.-Fußrastenanlage/ Gilles Superbike 390.-/Kohlefaser teile : Rahmenschoner Tankhaupe,16,5 Zoll PVM und und Am besten sie rufen mich an .

Händler:

BLANK Motorrad

Würzburger Landstr. 24

D-91522 Ansbach

cit despre antrenament m-am gindit si o sa ma duc la sala si la alergari

stiu cum e , poiana are 12 km si dupa 3 ture in forja se cam simte cu toate ca ma dau de mult

P.S. nu stiu cit de bine tintesc , macar glont de argint sa am

<{POST_SNAPBACK}>

[/quo

Ahhaa... :blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu rekinule.. o urare inteligenta este sa se certe pe primul loc ;) sa concureze intre ei, ceea ce inseamna ca sunt primii doi piloti, iar unul, asta e situatia , este mai bun.. daca nu ar concura pentru locul 1, ar concura pentru 2, 3 ,4 sau restul ..

fireste cel mai bun pilot al tuturor timpurilor sunt eu, dar conjunctura a facut sa nu pot participa, sa nu am o motoreta si sa nu merg la fel de bine.. dar eu sunt .. bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...