Mergi la conţinut

Despre Plangaciosii Pro Bike


Cesar

Recommended Posts

Pentru cultura generala, puteti sa urmariti, fara sa aprofundati:

http://www.motocicli...etru-la-ghidon/

De pe la jumatatea topicului nu i-am mai urmarit ...acum au devenit amuzanti :) . Asteptam partea a II-a : Confruntarea !!!! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cesare, tu esti moderator pe probike?

Vai de capul tau, amaratule...

Sau te-ai apucat sa cresti ratingul site-ului, mancandu-ti propriul rahat, cu tot cu muste?

Sa-ti fie rusine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cesare, tu esti moderator pe probike?

Vai de capul tau, amaratule...

Sau te-ai apucat sa cresti ratingul site-ului, mancandu-ti propriul rahat, cu tot cu muste?

Sa-ti fie rusine!

Avem niste pareri diferite intr-o anumita privinta... dar sa folosesti exprimari jignitoare.... asa, deodata, aterizat la "plangaciosii pro-bike".... Bine ai venit si felicitari pentru ca ai cazut in capcana :D :D :D

Dimpreuna cu nelipsitul dar anostul CEEEEEEEEEEEEESAAAAAAAAAAAAR !!!!!!

Cum ziceam... cum o mai duci cu conflictele online care iti alimenteaza existenta? Astazi ce te mai doare, cine ti-a mai distrus motocicleta, de ce ai mai cazut si de ce ai mai luat amenda? :D :D

Varsa-te si aici, tarcul este rezistent, special l-am amenajat asa.

Baietii care sunt spectatori la geamul antfarm-ului, intampinati cu aplauze pe noii si mai putin noii veniti :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?/topic/668009-o-incepatoare-fara-niciun-kilometru-la-ghidon/

:blink: W T F ?!

Socant, degradant, gretos chiar penibil...

Cred ca o sa reinvii topicul cu "Motociclismul in RROMania" la "Alte discutii"...

post-2120-0-79629200-1316579268_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce legatura are linkul ala, nu stiu de ce nu aveti timp si pt lucruri serioase, nu stiu de ce nu incercati sa faceti ceva constructiv

Cat despre topicul cu modelul ala personal pot spune ca ma doare-n putza de cum se vand unii sau cat de experimentati sunt altii si ce ii mai taie capul pe unii.

Care e ma subiectul pe acel topic?Ce atata frectii la picior de lemn ca sa mor daca nu cred ca se cauta numai cearta si raci etc...............

Mare inginerie.

Altceva decat sa va atacati si sa va spargeti in figuri mai aveti de facut?

Parerea mea

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce legatura are linkul ala, nu stiu de ce nu aveti timp si pt lucruri serioase, nu stiu de ce nu incercati sa faceti ceva constructiv

Cat despre topicul cu modelul ala personal pot spune ca ma doare-n putza de cum se vand unii sau cat de experimentati sunt altii si ce ii mai taie capul pe unii.

Care e ma subiectul pe acel topic?Ce atata frectii la picior de lemn ca sa mor daca nu cred ca se cauta numai cearta si raci etc...............

Mare inginerie.

Altceva decat sa va atacati si sa va spargeti in figuri mai aveti de facut?

Parerea mea

Eu nu ma "atac" cu nimeni...

Doar am facut o constatare...

:hunter:

p.s. : de altfel , n-am mai accesat siteul www.motociclism.ro de muuult timp (noroc cu Cesar...)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma pot plange de tine :D

alooo tovarasi , m-au sters de tot de pe motociclism.ro(intr-un timp nici nu puteam sa accesez site-ul/forumul); iar aici mai am o greseala si ma banati ( :ranting: ) ...

Asa ca n-ai cum sa te plangi de mine ; nu vezi ca stau in banca mea?

Sau vrei sa-ti zic ceva "mai altfel"?

=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...