Mergi la conţinut

imi plac motoarele foarte mult


Catalin_13

Recommended Posts

ai uitat sa pui incheierea:

" si pe urma m'am trezit si ma cacasem pe mine in somn dar nu-i nimic ca a venit unchiu meu cu rs ul cu senile care merge pe zapada si m-am riciit si cu cheia de la manet ce daca putea a cacat eu am folosit-o asa si nici nu mai aluneca pe gheata ca atunci cind mi-am zgiriat casca intr-un bradut noroc ca nu era impodobit mama ce globulete mari am si ia uite ce verzi si rosii se fac cind le dau bobirnace cu degetu' ala de l'am scrintit cind am fost si-am schiat cu sania pe noroi ca era august"

Tinere, daca te intereseaza pretul halatului, trebuia sa o spui direct... mai Catalin 13 de 14-15 ani

=))=))=))=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Povestea asta m-a adormit.O recomand celor care au insomnii  :hunter:

<{POST_SNAPBACK}>

Te-a adormit???

Pe mine m-a scos din sarite :ranting: si daca era linga mine il calcam cu scaunul pe urechi si ii prindeam mina in usa. ala nu este om este un ratat, o scursura a societatii. Ce conteaza ca era tigan (ala mic) doar nu e vina lui ca sa nascut intr-o familie de tigani, si la urma urmei este om. si unui animal daca iti executa ordinul ii dai un os sau altceva ca sa il rasplatesti. dar nu ai ce sa ii faci daca omul e prost... cred ca masa si tasu ar trebui sa citeasca acest topic ca sa vada ce educatie iau dat lu fiisu.

sarbatori fericite!!! ...la toti

Numai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce conteaza ca era tigan (ala mic) doar nu e vina lui ca sa nascut intr-o familie de tigani, si la urma urmei este om. si unui animal daca iti executa ordinul ii dai un os sau altceva ca sa il rasplatesti. dar nu ai ce sa ii faci daca omul e prost... cred ca masa si tasu ar trebui sa citeasca acest topic ca sa vada ce educatie iau dat lu fiisu.

<{POST_SNAPBACK}>

Cred ca daca ar citi ce se scrie pe aici, ar intra in pamant de rusine! Asta si fac de altfel! Cu atatia unchi motociclisti nu cred ca nu au citit ce se spune pe aici. Pacat de generatia de maine (vezi "baietasi de baietasi" gen pustiulica)... Imi e mila pentru ei...

Daca l-as intalni pe tiganus i-as da eu nu 10, ci 100.000! Si o punga de bomboane de la Mos Craciun!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca daca ar citi ce se scrie pe aici, ar intra in pamant de rusine!

<{POST_SNAPBACK}>

Ar intra in pamant de rusine daca gandesc si ei cum gandim noi acum, dar la ce educatie i-au dat copilului mai degraba cred ca ar intra in conflict cu noi !!! Parerea mea !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
ai uitat sa pui incheierea:

" si pe urma m'am trezit si ma cacasem pe mine in somn dar nu-i nimic ca a venit unchiu meu cu rs ul cu senile care merge pe zapada si m-am riciit si cu cheia de la manet ce daca putea a cacat eu am folosit-o asa si nici nu mai aluneca pe gheata ca atunci cind mi-am zgiriat casca intr-un bradut noroc ca nu era impodobit mama ce globulete mari am si ia uite ce verzi si rosii se fac cind le dau bobirnace cu degetu' ala de l'am scrintit cind am fost si-am schiat cu sania pe noroi ca era august"

Tinere, daca te intereseaza pretul halatului, trebuia sa o spui direct... mai Catalin 13 de 14-15 ani

=)) =)) =)) minunat !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...