Mergi la conţinut

Caritabila de an nou comunitar


Sinner

Caritabila "subiectu' din rpedicat"  

8 membrii au votat

  1. 1. Deci

    • sunt pentru
      4
    • sunt pentru contra ..care este
      4


Recommended Posts

1. asezati-va pe podea. de acolo nu puteti cadea mai jos

2. nervii tari si dintii stransi

3. sa nu fiti sensibili le ureche ca da cu sange

4. nevextele inchise in debara ca vor fi primele care sufera

5. cainele expulzat din casa

6. copilul trimis la joaca

7. pazea..

http://www.oradeanul.com/2007/01/05/florin...nte-nu-are.html

deci luati de cugetati. si nu v amai minunati.

eu adun fonduri pentru o actiune caritabila.

descriere:

Miss Piranda, Sala palatului. la cremme de la cremme .. toti hartistii pe scena, toti iubitorii de muzica buna in picioare, patrunsi pana in miez de.. haCOARDELE ce dau din burice pe scena. si mai hales .. hacoardele din predecatu' subiectului care da din pantof si scobeste cu unghia mare de la dejtu' mic in ureche de scoate juma de kil de clei..

moment in care apare o mana de patrioti ceceni, inchid usile, le zavorasc si dau drumul la gaz

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fi nazist, ma. Da-i drac.

Deci videoclipu e de coma. Sa auzi manelistu cum canta "ba da prost sunt". Ba, da iti dai seama cum sunt aia care cumpara albumu... o merita. Din pacate vor sa impartaseasca minunata experienta cu tot cartierul. Pe aia trebuie sa ii educam noi cu bata. Sau nah, sa le zidim apartamentul, sa le vopsim usa de la intrarea in apartament etc etc... Cu aia care sunt prosti la ei acasa in liniste n-am nimica.

Ba, pe asta sigur il inghesuie careva intr-o seara si il face praf. Ba, si tarfele alea sunt jenante.. fuck me, cat de proasta poate fii o femeie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aa bre nazismul e una iar xenofobia e alta.

deci sa nu aberam unde nu e cazul.

nu-s nici nazist si nici xenofob, iar exceptia care intareste regula este exact ura fatza de TIGANI.

sutn happy ca s-a dat liber la calcat pietoni in noul cod rutier.

muahaha, presimt ca va fi un topic inchis curand de moderatori cum ca am promova aici.. ura intre ..semeni si APROAPELE nostru ..ah haproapele meu mincami-ai plumbul de pe glontz

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he, vad o echipa de cititori cu o componenta interesanta pe aici. bea, zoltan, sinner si eu care postez. Ma, deci, nu generaliza la toti tiganii ce vezi la uscaturile astea. Ca manelistii ascultareti nu sunt tigani in majoritate. Si sa nu discutam pe tema asta ca iar deviem aiurea. Deci videoclipu e penibil si aici nu cred ca ma va contrazice nimeni. Dar nu e mai penibil decat altele cu care ne-au obisnuit muciosii astia. Si bah, cata vreme face banu, nu-i asa de prost tiganu'. Prost e ala care-l da.

later edit: ete ca postam simultan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia STIE meserie bre..

Bea nu o mai da cotita ca stiu ca te-a ajuns la sentiment pesa aia hea eha eha :thumbup:

salahe: crede-ma ca tu de acolo la tm nu sti ce tiganie e aici la buc. iesi cu automatu' in intersectie inchizi ochii si tragi.. nimeresti din 3 oameni 5 tigani, iar pt 10 tigani de treaba prefer sa killaresc alti sute de mii, care se inmultesc precum potarnchile si care in cativa ani o sa ne aduca in stadiu de minoritari in propria tara la un roman nascut se existeaza 3 boraci. este tare socoteala nu? hai mai tine-i in brate

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia STIE meserie bre..

Bea nu o mai da cotita ca stiu ca te-a ajuns la sentiment pesa aia hea eha eha :thumbup:

Hai ca ma nervezi.Normal ca m-a ajuns, doar stiu cat te-ai chinuit s-o scoti din chitara.Ti-ai luat si chitara noua, ca sa-ti iasa.Apropos, ti-a iesit, pana la urma????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o adunatura de ciori pline de pureci si jeg iar tarfele din decor... niste m...ste proaste care cred ca se distreaza cand de fapt se irosesc. dar atata stiu ele sa faca si deci isi dau silinta.

doamneeeeeeee de ce nu m-au chemat si pe mine cand s-a filmat videoclipu`. as fi putut sa ii ajut cu o grenada, doua pentru efecte speciale.

mor...ii ma mii lor de mizerabili. au infectat tzara asta si partea cea mai proasta este ca cioroii astia se f.u.t in draci si fac copii pe banda. astfel peste 20-30 de ani astia vor deveni majoritari in bucuresti si cred ca si in craiova. tu`le muma in cur de degeneratzi.

partea buna e ca strazile vor fi mult mai curate pentru ca vom avea din ce in ce mai multi gunoieri si maturatori. cineva trebuie sa le faca si p`astea!

mo..te tziganilor

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gataaaaaaaaaaaaaa! L-am vazut.

Mai, subiectul nu este in acord cu predicatul, in titlul melodiei subiectul este despartit de predicat prin virgula... In rest este OK! Si viata mea e mai scurta cu 10 ani, asa mult mi-a daunat. Nu mai vad bine, nu mai aud bine. Din instinct de conservare creierul meu a taiat legaturile cu ochii si urechile, altfel stomacul s-ar fi intors pe dos si inima ar fi cedat. M-ar fi gasit prietenii mort pe tastatura. As fi murit in urma unui infract si inecat cu propria voma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daan, nu esti singurul afectat in acest mod. Cred ca toti impartasim aceasta greata si scarba fata de cretinatatea aia care se vrea videoclip. Unde e CNA-ul cand e cu adevarat nevoie de el? Din cauza tampeniilor astora si altele la fel suntem vazuti noi prost si in afara. Ca de obicei numa chestiile negative transpira in afara granitelor. Sincer, ar trebui interzisa difuzarea publica a manelelor pentru ca instiga la comportamente antisociale si analfabetism.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hea hea hea.

clar prin virgula..

pumnii mei VIRGULA minte nu ARE he ha

pai cine vrei sa iasa din tzara mai draga? noi astia kre muncim? pai noi avem ocupatie. ei sunt mereu in concediu, tu nu te-ai plcitisi ca toata viatza sa o ai numai asa un concediu?

sunt ROMANI fratie atata timp cat scrie pe buletin sutn d'ainostrii si sutnem PREA PROSTI ca sa le putem pune oumnul in gura. Ar trebui facuta razie si sterilizate toate pixdele de tiganci.. prima masura..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o adunatura de ciori pline de pureci si jeg iar tarfele din decor... niste m...ste proaste care cred ca se distreaza cand de fapt se irosesc. dar atata stiu ele sa faca si deci isi dau silinta.

doamneeeeeeee de ce nu m-au chemat si pe mine cand s-a filmat videoclipu`. as fi putut sa ii ajut cu o grenada, doua pentru efecte speciale.

mor...ii ma mii lor de mizerabili. au infectat tzara asta si partea cea mai proasta este ca cioroii astia se f.u.t in draci si fac copii pe banda. astfel peste 20-30 de ani astia vor deveni majoritari in bucuresti si cred ca si in craiova. tu`le muma in cur de degeneratzi.

partea buna e ca strazile vor fi mult mai curate pentru ca vom avea din ce in ce mai multi gunoieri si maturatori. cineva trebuie sa le faca si p`astea!

mo..te tziganilor

Da, da!!! Sa crezi tu! O sa ajunga copiii nostri maturatori, ca tiganii vor avea bani si vor cumpara tot, inclusiv justitia.Ceea ce se si intampla, de altfel.

Ei or sa se dea cu mertzanele, in timp ce copiii nostri vor lucra te miri pe unde si pe ce, cu diplome de masterat in buzunar.

Si, cu parere de rau ca ma repet: cata dreptate avea Brucan, saracul, in '90.Si nu numai in '90, dar atunci in mod special.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...