Mergi la conţinut

Cu Ce Viteza Maxima Ati Mers Pe Motocicleta?


stefangc

Viteza maxima  

440 membrii au votat

  1. 1. sa fim seriosi, cat a aratat bordul?

    • pana in 50 km/h
      9
    • 50-100 km/h
      42
    • 100-150 km/h
      77
    • pana in 200 km/h
      83
    • 200-250 km/h
      85
    • 250-300 km/h
      100
    • 300-350 km/h
      19
    • "am mers cu peste 350/h da' stiu ca nu ma credeti"
      17


Recommended Posts

Eu am vrut sa vad cat de tare merge motorul meu ('01 zx6r ninja). Eram pe autostrada in Franta si am ajuns la 233km/h (pe ceas) cand a trebuit sa incetinesc din cauza curentilor laterali care ma impingeau in decor. Am auzit ca viteza maxima a motorului e in jur de 257-260 km/h dar inca nu am avut ocazia sa confirm.

Alt record personal: In Iunie 2005 am facut o plimbare cu motorul din sudul Angliei - Paris si intors intr-o zi! In total am parcurs 850 km(approx). Crazy or what?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da , era la 11 mii juma de ture si nu le schimbasem numa pe rosu + vantu nasol ....am inteles ca se duce 270

<{POST_SNAPBACK}>

Se duce sigur.Cel putin atat a idicat unul din 2002 273km/h

Acum ma laud si eu cu ce scria pe ceas 295km/h r1 2001.Daca mai prind vreme frumoasa si fara vant revin... :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nou record personal....295 km/h

<{POST_SNAPBACK}>

Daca e real, urale lui orlando! :punk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ushor gaxel....... vii tare din spate cu 180.. de pe banda 1 tico se gandeste ca e mai putin vant pe banda doi si deodata se pune pe 2... tu pui frana cu ochii mari iesiti din cap si aproape ca mai ai loc printre ea si parapet... iar cand te uiti sa ii arati degetul ea rade ca proasta.... am explicat bine sau nu 1nebundupamotoare? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dat blana cu gsxfu` meu din 95` in blana- 11.000 de ture...nu am avut cablu de kilometraj...cre k aveam un 230 da nu mai mergea nici 1 km in plus :ranting: p.s.-kitu de lant varza :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...