Mergi la conţinut

Pro Biker's Party


Noni

Recommended Posts

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

succesuri ;):D

mikke hai mai fata, venim sa te ajutam ca e pacat de ele?

Du-te tu Kimmie, iti dai seama: o blonda, o bruneta, un calculator si o camera digitala incapatanata. Oare ce o iesi? Sa va imprumut un trepied?

@mikke: dar ai conectat camera la calculator?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te tu Kimmie, iti dai seama: o blonda, o bruneta, un calculator si o camera digitala incapatanata. Oare ce o iesi? Sa va imprumut un trepied?

@mikke: dar ai conectat camera la calculator?

Cum adica?..nu inteleg...adica nu e suficient sa imi doresc sa se mute pozele din aparatul foto in calculator..?..ups..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca e o bijuterie facuta pentru plimbari de week-end. Pentru circuit sunt zdrentele japoneze :P .

Nu stiu ce sa zic,a fost o vreme in care aveam un ij frumos cu care ma plimbam la sfarsit de saptamana :scooter: (se strica des),nu era japoneza si cu toate astea nu puteam merge pe circuit cu el :D Sunt sigur ca Agusta nu face parte din categoria respectiva.Poate mai mult decat plimbare,cred eu :thumbsup: Si da,de acord,este o bijuterie !...tehnica,totusi..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa nu fim rai totusi,dar da este o bijuterie si nu cred ca e cineva cu destule argumente sa sustina altceva :P

Nu sunt rau, dar am trecut de pe o MV Agusta Brutale pe o japoneza (iar o sa imi sara Coxanelu in cap) si asta e senzatia. Am scris la topicul "Motocicleta mea" cam cum stau treburile.

Nu se mai inscrie nicio fata motociclista la sesiune de transfer a pozelor organizata de mikke?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam aiurea,deobicei se intampla invers :unsure:

Nu se pricepe lumea la motociclete, dom'le. Eu nu am trecut de buna voie. Stop accidentelor rutiere!!!

:unsure: stau si incerc sa-mi fac o imagine... =))

:scooter: cam asa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slice, da.. a avut, cu mine la bere..

-kimi ce sa fac??

-kkt daane, eu zic sa mai luam un rand...

-nu ma, cu moto!

-da ma...

-beks?

(.....brafa, barfa, barfa.........)

* deci eu n-apar in nicio poza... si nici tu dane.

dar multumim Honda

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei,voi faceti caterinca de fosta mea motoreta?? :sleep: hmmm..pai da,ca nu imi permiteam sa dau pe jos Agusta Brutale si Gsxr 600 ca si altii :whistling: Am dat mai tarziu,cand mi-am permis,cu Busa :D Stop accidentelor rutiere ! :D De acord

Buei, tu faci caterica de abilitatile noastre motociclistice?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce facem dane? ca uite unde s-a ajuns...

deci mai... baietica, noi am dat cu MOTOARELE pe jos in primul rand nu din vina noastra. oricum suntem meseriasi si puteam sa evitam asta, dar am vrut sa vedem si noi cum e :P

si noi suntem chiar de fier... eu am cazut ca din avion iar dan a indoit un lexuzz.... :smoke: si n-am patit nimic, gen tije si surubele si placute si transplant de ficat si ochi de sticla =)))

cred ca o sa dorm pe pres pt "baietica" ala.. :swoon:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei, tu faci caterica de abilitatile noastre motociclistice?

NUUUU,sunt constient ca sunteti cei mai buni ! :thumbup: bine,trecem de faza cu farurile :photo: si uitatul in toba de esapament :focus: (prietenii STIE de ce),ambele patite cu Husky,in rest sunteti cei mai tari :wub::kiss:

cred ca o sa dorm pe pres pt "baietica" ala.. :swoon:

Pe pres doarme Lisa. TU ...pe pavaj ! Iesi afara ! :kiss:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine este acasa.

Doamne ce bine este.

Oricum mii de multumiri pt Daan care sa dovedit de o incredere deosebita in toate si care mi-a dat voie sa-i folosesc motorul fara cea mai mica restrictie.

Ma pus pe ganduri. Eu as putea lasa un motor aici pe mana unei persoane despre care nu stiu prea multe?

Oricum mii de multumiri Daane!!!

Coborat din avion mi-a crescut inima in mine cand am tras in piept aer cu aroma de Pacific si am condus masina spre casa fara sa-mi fie teama ca vreo pisica sau caine sau rata sau betiv sau biciclist sau caruta sa-mi iasa in cale.

Acasa in jacuzzi cu apa cat mai fierbinte m-am oprit si parca nu mai voiam sa ies de acolo.

Un pahar de vin si aburi din plin si altceva nu imi mai trebuia.

Ma bucur ca am avut ocazia sa-l intalnesc pe Noni si este si in realitate la fel ca si in partea virtuala.

Kimmie era plina de zambet si ochii ei albastri mute inimi au tulburat si vor tulbura. Ii cam place sa-l streseze pe Iron Man care e un pic sub vraja ei atat mental cat si hormonal datorita formelor ei de adolescenta. Kimmie, chiar it este frica ca te va spinteca?

Am avut surpriza placuta de a o cunoaste pe Beea si intradevar are un par superb. Parca a mai slabit un pic dar ........ nu a sarit la mine cu ganduri violente ci a fost o Lady.

Rider sa maturizat spre placerea mea si pt cei ce nu stiu noi ne intepam inca din adolescenta lui pt motive care de care mai absurde. Acum gandeste inainte sa-si expuna opinia. :beer: Pacat ca a vrut sa mearga la doua intalniri in acelasi weekend.

Feroce nu a fost feroce de loc chiar daca eram inarmat pana in dinti pt orice imi aduce viata in cale. De treaba si pacat ca a avut mana in ghips. Nu mi-a ascultat sfatul de a lasa pe toti sa se semneze pe ghipsul lui pt al avea ca amintire de la aceasta intrunire. Oricum are o papusica de partenera ca o bijuterie. :beer:

Pretender .... viata il are acuma in situatia de a se imparte in cat mai multe directi pt a face fata. Cu copil mic si santier acasa si onomastica in familie a facut un efort deosebit ca sa apara si el la intrunire.

Regret ca Zoltan nu ne-a onorat cu prezenta lui.

Am fi avut destule de vb sau doar de mers cu motoarele prin padurea plina de deseuri umane.

Pacat.

icv45 a fost plin de viata in ciuda problemelor minore cu scuterul.

Ia cam intrecut pe toti la sticla si ..... putea sa doarma acolo dar bine ca a ajuns bine si sanatos acasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum mii de multumiri pt Daan care sa dovedit de o incredere deosebita in toate si care mi-a dat voie sa-i folosesc motorul fara cea mai mica restrictie.

Ma pus pe ganduri. Eu as putea lasa un motor aici pe mana unei persoane despre care nu stiu prea multe?

Oricum mii de multumiri Daane!!!

Si alta data. Altfel cum am fi putut sa iti rasplatim efortul de a traversa oceanul doar pentru a participa la pro-bike party? Sper ca te-ai simtit bine cu noi. In motociclisti am incredere, dar doar in "cei cu experienta" :P . In astia de apar acum nu prea am daca nu-i cunosc.

Coborat din avion mi-a crescut inima in mine cand am tras in piept aer cu aroma de Pacific si am condus masina spre casa fara sa-mi fie teama ca vreo pisica sau caine sau rata sau betiv sau biciclist sau caruta sa-mi iasa in cale.

Pai si nu te-ai plictisit pana acasa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* deci eu n-apar in nicio poza... si nici tu dane.

Astept sa-ti vad poza in pozitia de la ginecolog.

Alaturi de Beea.

:wub:

Pai si nu te-ai plictisit pana acasa?

Nicidecum.

Am reusit normalul de 30km in 15 min.

Du-te tu Kimmie, iti dai seama: o blonda, o bruneta, un calculator si o camera digitala incapatanata. Oare ce o iesi?

Hmmmmm, .... eu ma intreb ce o intra. =))

Offff, masculi astia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine este acasa.

Doamne ce bine este.

Oricum mii de multumiri pt Daan care sa dovedit de o incredere deosebita in toate si care mi-a dat voie sa-i folosesc motorul fara cea mai mica restrictie.

Ma pus pe ganduri. Eu as putea lasa un motor aici pe mana unei persoane despre care nu stiu prea multe?

Oricum mii de multumiri Daane!!!

Asa e Daan mereu. Fara sa-l pup in c** sau ceva.

Coborat din avion mi-a crescut inima in mine cand am tras in piept aer cu aroma de Pacific si am condus masina spre casa fara sa-mi fie teama ca vreo pisica sau caine sau rata sau betiv sau biciclist sau caruta sa-mi iasa in cale.

Acasa in jacuzzi cu apa cat mai fierbinte m-am oprit si parca nu mai voiam sa ies de acolo.

Un pahar de vin si aburi din plin si altceva nu imi mai trebuia.

fitze, fitze =)) pai ain felul asta nu o sa simti niciodata ca traiesti.

Ma bucur ca am avut ocazia sa-l intalnesc pe Noni si este si in realitate la fel ca si in partea virtuala.

Kimmie era plina de zambet si ochii ei albastri mute inimi au tulburat si vor tulbura. Ii cam place sa-l streseze pe Iron Man care e un pic sub vraja ei atat mental cat si hormonal datorita formelor ei de adolescenta. Kimmie, chiar it este frica ca te va spinteca?

Noni e baiat giorno si-n realitate, ai dreptate.

Dar vai de mine ce complimente primesc eu aici :blush: Imi place, e adevarat, sa-l stresez, dar si lui ii place. D-aia il si iubesc!! Stiu ca suna a diabet, dar sper sa nu se mai termine vraja :D ca fara el nu stiu ce ma fac.

@Iron man , :beer:

=))

Am avut surpriza placuta de a o cunoaste pe Beea si intradevar are un par superb. Parca a mai slabit un pic dar ........ nu a sarit la mine cu ganduri violente ci a fost o Lady.

Este, este... si ce Lady ;)

Rider sa maturizat spre placerea mea si pt cei ce nu stiu noi ne intepam inca din adolescenta lui pt motive care de care mai absurde. Acum gandeste inainte sa-si expuna opinia. :beer: Pacat ca a vrut sa mearga la doua intalniri in acelasi weekend.

Rider e omul care le imbina pe toate perfect. E si copilaros si matur. Ambele fix atunci cand trebuie. Bravo tie Alex! Tatici ca tine si ca Florin, mai rar.

Feroce nu a fost feroce de loc chiar daca eram inarmat pana in dinti pt orice imi aduce viata in cale. De treaba si pacat ca a avut mana in ghips. Nu mi-a ascultat sfatul de a lasa pe toti sa se semneze pe ghipsul lui pt al avea ca amintire de la aceasta intrunire. Oricum are o papusica de partenera ca o bijuterie. :beer:

Da mai, chiar asa.. Era frumos daca-l mazgaleam... Pacat!!! Si feroce e printre oamenii pe care te poti baza! Si e si caterincos :D. Si pe langa faptul ca are o papusica, tu ai vazut ce bucatareasa buna e?? Sau credeai ca e meritul tau la friptane??:)

Pretender .... viata il are acuma in situatia de a se imparte in cat mai multe directi pt a face fata. Cu copil mic si santier acasa si onomastica in familie a facut un efort deosebit ca sa apara si el la intrunire.

Lasa ca ii place asa :) Sper sa ajung si eu sa ma impart la fel ca si el.

Regret ca Zoltan nu ne-a onorat cu prezenta lui.

Am fi avut destule de vb sau doar de mers cu motoarele prin padurea plina de deseuri umane.

Pacat.

Si noi ne-am fi dorit sa il avem si pe parintele nostru spiritual. Chiar e un om f bine pus la punct.... chiar daca e ungur : )))

icv45 a fost plin de viata in ciuda problemelor minore cu scuterul.

Ia cam intrecut pe toti la sticla si ..... putea sa doarma acolo dar bine ca a ajuns bine si sanatos acasa.

Da, claudiu este si capul tuturor rautatilor in caz ca nu stiai :D

A baut, a petrecut, a mancat, au cantat lautarii, dar in drum spre casa s-a trezit brusc din orice betzie, atunci cand farul meu nu s-a mai vazut in retrovizoare. El cu bogdan probabil s-au gandit ca nu stiu sa-l aprind sau ceva, si au mai mers 2-3 km :D si apoi s-au panicat. Din fericire, eu aveam doar o problema de indemanare cu robinetul de benzina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, chiar imi pare rau ca nu am stat mai mult la taclale si ca am tras o fuga si la Breaza.Nu-i nimic, daca mai ai buget :lol: trebuie sa vii si la anu', adica e obligatoriu.La anu' o sa stau cu cortul si o sa degust si eu bunatati d-alea cu alcoale :P

Bre voi va dati seama cum am fost eu intampinat acasa nu?Eu tatal?

"Ai venit si tu acasa in sfarsit?"

:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i nimic, daca mai ai buget :lol: trebuie sa vii si la anu', adica e obligatoriu. La anu' o sa stau cu cortul si o sa degust si eu bunatati d-alea cu alcoale :P

Pana atunci esti invitat la Death Valley Daze ride in feb 09.

Pun la dispozitie 4 motoare si tot ce trebuie.

Asa ca fa-ti planurile de acuma. :beer:

1. Asa e Daan mereu. Fara sa-l pup in c** sau ceva.

2. fitze, fitze =)) pai ain felul asta nu o sa simti niciodata ca traiesti.

3. Noni e baiat giorno si-n realitate, ai dreptate.

4. Dar vai de mine ce complimente primesc eu aici :blush: Imi place, e adevarat, sa-l stresez, dar si lui ii place. D-aia il si iubesc!! Stiu ca suna a diabet, dar sper sa nu se mai termine vraja :D ca fara el nu stiu ce ma fac.

5. Este, este... si ce Lady ;)

6. Rider e omul care le imbina pe toate perfect. E si copilaros si matur. Ambele fix atunci cand trebuie.

7. Si feroce e printre oamenii pe care te poti baza! Si e si caterincos :D. Si pe langa faptul ca are o papusica, tu ai vazut ce bucatareasa buna e?? Sau credeai ca e meritul tau la friptane??:)

8. Lasa ca ii place asa :) Sper sa ajung si eu sa ma impart la fel ca si el.

9. Si noi ne-am fi dorit sa il avem si pe parintele nostru spiritual. Chiar e un om f bine pus la punct.... chiar daca e ungur : )))

10. Da, claudiu este si capul tuturor rautatilor in caz ca nu stiai :D A baut, a petrecut, a mancat, au cantat lautarii, dar in drum spre casa s-a trezit brusc din orice betzie, atunci cand farul meu nu s-a mai vazut in retrovizoare. El cu bogdan probabil s-au gandit ca nu stiu sa-l aprind sau ceva, si au mai mers 2-3 km :D si apoi s-au panicat. Din fericire, eu aveam doar o problema de indemanare cu robinetul de benzina.

1. Hmmmm, sa faci poze cand ....

2. Hmmm, anumite fite fac viata dulce. Hai langa mine in jacuzzi sa te vad cum zambesti.

3. Un nivel aparte.

4. Vraja se va termina ca asa e natural asa ca bucurati-va cat este pe deplin.

5. A plecat rapid si i-am ramas dator $5.

6. A trecut prin multe si a invatat ............. multe.

7. Nu am vazut pt ca se intunecase. Dar talentul tau culinar de ce il ti ascuns? Normal. Erau vacile

8. Hmmmm, tu cu bebe??? Tu cu pensula in mana? Hmmmm ...

9. Nuuuu, Zoltan e roman si chiar fff patriotic.

10. Fara el .... 5 min il injurai si 5 min il imbratisai. Offf ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar talentul tau culinar de ce il ti ascuns?

Pentru binele celorlalti este bine sa ramana ascuns. Daca va invita vreodata la gratar e bine sa mancati inainte de a pleca spre gratar.

Hmmmm, sa faci poze cand ....

Era la figurat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...