Mergi la conţinut

Mai Moto


CoHotels

Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nea AndreiRN, chiar asa afecteaza criza asta in State, de se baga mai putini pixeli la o fotografie? tz, tz, tz...

fa si tu un credit la o banca de date :lol: si baga o poza mai de Doamne -Ajuta, ca parca ai facut fotografiile alea cu Smena 8.

nu le poti pune nici ca avatar la messenger...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca mai multi au intrebat de posibilitatea de a veni singur, o sa lamuresc aici acest subiect:

Hotelul avand numai camere duble, trebuie luata camera dubla in regim de single si platita 80% din valoarea dublei. Adica pentru un sejur de 3 zile - 216 lei iar pentru 2 zile 172.8.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, am oaresce reticente in ce priveste homosexualitatea.

si nu, nu sunt curios. sper ca nu era o invitatie....

PS scuze pentru off topicul de pana acum, priviti-l ca pe un mod de a tine topicul sus...

On-topic - As veni cu placere la mare, dar din pacate sarbatoresc 1 Mai prin munca...si de 23 August nu cred ca mai poate fi vorba de o asa oferta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare-ntrebatoare...putem sta mai multi in camera?care e mai de departe, daca e sa faci un calcul 300 RON/motor(evident ca-ti iei "pachet" de acasa pe saua din spate) + 200 RON benzina care-i mai departe, deja 500 RON, plus ce mai mancam pe-acolo.....Mai sunt tineri, someri, crizati care vor sa participe, totusi, bogati numai in spirit....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare-ntrebatoare...putem sta mai multi in camera?care e mai de departe, daca e sa faci un calcul 300 RON/motor(evident ca-ti iei "pachet" de acasa pe saua din spate) + 200 RON benzina care-i mai departe, deja 500 RON, plus ce mai mancam pe-acolo.....Mai sunt tineri, someri, crizati care vor sa participe, totusi, bogati numai in spirit....

Raspuns-raspunzator ... in unele camere (care au 1 pat dublu si 1 simplu) pot sta maxim 3 persoane, dar achitand 3 locuri, asa ca nu este vreo reducere in felul asta. Am sa incerc sa aflu daca este deschis campingul de la Jupiter ... pentru cei bogati in spirit :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

proaspat motoiclist....:X:X:X: :wub: ....maine am poligonul.......no problem...dar sa revin lasubiectul topicului...:D.....as veni q mare placere in cazul in care as mai gasi macar doua pers dn ploiesti q care sa pot veni......sau in cazulin care as veni singur cred k mai repede dadeam o fugutsa pana in bucuresti si ma intalneam q domshoara HARLEY_X........oricum nuj c au anumite pers q ea....mie unu mi s pare d treaba.......adik ea incearca decat sa promoveze aceasta ideea a topicului si sa mai arate k si baietii au dc veni la mare k doar nu or fi toti gay=)))........sau unii dintre ei poate kiar sunt d o mananca atat d "cur"........oricum din partea mea ai un zece ptr k esti indrazneatza si directa.......hai poate n vdm lamare q totii........ :beer::yahoo::scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar m-ai facut sa rad prin stilu tau de a scrie =)) e cam acelasi stil ca al meu, direct, la subiect si cu umor , bravo :beer:

mersi de complimente si de parerea sincera asupra topicului :rolleyes:

bafta maine la poligon, suntem siguri ca vei trece de el si vei avea A-ul ca si noi :yes:

si sunt sigura ca daca te interesezi in pitesti gasesti cu cine sa vii, vin oameni din toata tara si nu gasesti tu din pitesti?! te descurci sigur

vorbim la mare live meseriasule =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sunt sigura ca daca te interesezi in pitesti gasesti cu cine sa vii, vin oameni din toata tara si nu gasesti tu din pitesti?! te descurci sigur

vorbim la mare live meseriasule =))

Era vorba de ploiesti, dar na, la cum a scris baiatul ala abia l-am inteles ce zice. :wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit noutati despre discoteca de la Neptun privind invitatii, asa ca va spun si voua cine va pune muzica acolo:

1 mai : Dj Project, David Deejay feat Dony, Inna, Dj Rino&Silvia, Morris, Deepside djs & Nick Kamarera, Aisa & Dj Yaang

2 mai : Chicane, Laserman, Dj Rhadoo, Dj Eftimie, Dj Optik

ordinea in care vor fi pe scena nu este neaparat asta :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...