Mergi la conţinut

S-a furat Niprul lui Ivan_Dnepr


Placebo

Recommended Posts

:ranting:

In principiu e cum spune titlul, as simple as that:

S-a furat Niprul lui Ivan Dnepr!!! Azi noapte, din fatza blocului, taiat lantzul, plecat cu motorul impins sau pe o masina.

Daca cineva stie ceva, a vazut ceva, sta in zona si intamplator a auzit ceva (se pare ca incidentul s-a produs intre 1 si 3 azi noapte) va rugam sunati la unul din numerele:

0722208807

0745640897

sau trimiteti un e-mail la:

radusan@gmail.com.nospam (fara ".nospam" in coada, ca sa nu mi se umple casutza cu mailuri publicitare aiurea)

Oricine ajuta cu informatii va avea parte de recunostinta vesnica a lui Ivan_Dnepr

post-912-1116507548_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nea: Nu cred ca este momentul de astfel de dispute cand unui prieten i s-a furat motorul. Orice zvon auzitzi oricat de utopic ar fi bagatzi pe net sau anuntzatzi-l pe ivan.
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta s-a gasit. :Jumpy:

Departe de intentzia mea sa amplific conflictul intre conducerile celor doua forum-uri. Indea era ca au circulat foarte multe informatzii pe care eu nu puteam sa le transcriu aici.

Apreciez la fel de mult toate forumurile motocicliste shi mai mult decat atat am promovat in egala masura cele trei forum-uri. :flex:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot ai zis ca s-a furat un motor da si tu mai multe detalii ... cum s-a gasit, unde s-a gasit, prin cine s-a gasit, ce spagi s-au dat ? au mutat-o niste maici ...zi ceva .. nu de alta dar pui lumea pe jar si e absurd sa zici numai s-a gasit , pa

cel putin eu sunt interesat care a fost procedura ...poate invata si altii din lucrurile astea si ne aparam mai bine ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amanunte pe celalalt forum ... glumeam. :blum:

Ivan a anuntzat politzia despre disparitzie.

Un anministrator ... sa-i dea Dumnezeu sanatate :beer: a anuntzat politzia ca se afla un motor fara numar sprijinit de gardul blocului.

Asha s-a gasit motorul intact dar fara numar.

Baietzii l-au carat un Km ... dupa care s-au plictisit.

Deci, imediat luatzi masuri dupa ce descoperitzi disparitzia ... cautatzi prin tot cartierul ... mai ales pe stradutze mici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...