Mergi la conţinut

Plimbare Low-Cost In Afara Romaniei


Recommended Posts

Succes in noua calatorie si sa fie una cat mai placuta,interesanta,lipsita de peripetii si cu poze frumoase.

Te-ai gandit asa la un traseu de vizitat?

Sunt curios daca Thermopile(locul celebrei batalii din Antichitate) va fi printre obiectivele tale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem vesti proaspete de la.... ora 15,amicul Cristi a depasit Dupnitsa unde a facut un popas cat sa manance si sa scrie pe blog "Am vreo 500 și ceva de kilometri de c

post-28002-12729963031372_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o veste.. este in Kavala, a ajuns aseara in jur de 19:30 si pe la 23:00 inca nu dormea, desi isi instalase cortul.. O sa posteze si el asap aici noutati, caci a gasit un wi-fi spot in dimineata asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va si anume salut! Din pacate poze tari nu am pentru ca nu am talent deloc la asa ceva. Am ajuns aseara la Kavala, dupa 750 de kilometri de stat in sa. Mobra a mers impecabil, bagajele au stat la locu lor, totu a fost perfect.

Detalii am pe www.commentabout.ro.

_DSC5970.jpg

_DSC5959.jpg

_DSC5958.jpg

_DSC5965.jpg

_DSC5959.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa calatorie pana acum.

Dar o intrebare asa:

-izopren de pus pe jos in cort ai?

-supratenta la cort ai?

Calatorie cat mai frumoasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa calatorie pana acum.

Dar o intrebare asa:

-izopren de pus pe jos in cort ai?

-supratenta la cort ai?

Calatorie cat mai frumoasa.

am izopren, supratenta nu am si nu stiu ce inseamna.

intrebare pentru cine cunoaste...in grecia nu e obligatorie casca de protectie? ca o ard baietii aici pe motoare doar in tricou si slapi de mi se face pielea de gaina..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru curaj in primul rand, e mare lucru sa pleci la drum de unul singur fara un tel anume. Normal ca te doare spatele, motorul e stradal nu turistic, dar sunt sigur ca te obisnuiesti. Sa ne mai tii la curent, numai bine !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

."in grecia nu e obligatorie casca de protectie? ca o ard baietii aici pe motoare doar in tricou si slapi de mi se face pielea de gaina.."

Deci de aici provin manelo-bikerii..... ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut. Va scriu de pe plaja din Asprovalta, acolo unde am sa si dorm in seara asta. Ma iertati ca nu mai scriu multe si aici, dar puteti vedea putinele poze pe care le-am putut urca pe net si ceva cuvinte la mine pe blog, adica pe www.commentabout.ro

Sanatate maxima!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut azi dimineata la stiri avertismente cu privire la problemele din Grecia si turistii straini. In practica, ziceau ca este mai bine sa eviti anumite regiuni (din pacate nu am retinut numele), oricum grija pe unde treci si pe unde dormi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...