Mergi la conţinut

Supermoto La Bucuresti


Recommended Posts

In perioada 2-3 septembrie 2011, Clubul Sportiv AMCKART Bucuresti, organizeaza pe kartodromul AMCKART din Pipera, etapa cu numar 4 a Campionatului National Individual de Super Moto si viteza pe motodrom.

La acest eveniment vor participa aproximativ 50 de sportivi impartiti in 6 clase, dupa cum urmeaza: Juniori 3, Juniori 2, Scutere, Super Moto Juniori (65+85cc), Super Moto Seniori,Super Moto Hobby.

Pana joi (1 septembrie) inclusiv, Inscrierile se pot face la sediul FRM situat in B-dul Basarabiei, nr. 35-37, urmand ca in dimineata zilei de vineri - 2 septembrie, acestea sa se efectueze la kartodromul AMCKART.

Atractia zilei de 3 septembrie va fi cursa de Super Moto Seniori, cursa care in premiera, in Romania, se va desfasura pe nocturna. Competitia se va incheia in jurul orei 22.30 cu o petrecere pe cinste la care sunteti invitati sa participati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care sunt conditiile de participare la clasa supermoto hobby?

se poate participa doar la sesiunile de antrenamente?

conditiile de anul trecut erau mi se pare destul de dure :) (apartenenta la un club, taxe, vizite medicale)

merci,

tz

l.e: (extrase din regulament)

60 e taxa de participare

20 e taxa frm

20 e asigurare

? vizita medicala

+ ca nu am inteles despre:

ATENTIE!

Pentru ziua de Joi, 01.09.2011, taxele de Paddock sunt :

-180 lei pentru 48 mp si acces pe circuit pentru un sportiv;

-80 lei pentru 48 mp;

-90 lei acces circuit pentru un sportiv;

se intampla ceva si joi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care sunt conditiile de participare la clasa supermoto hobby?

se poate participa doar la sesiunile de antrenamente?

conditiile de anul trecut erau mi se pare destul de dure :) (apartenenta la un club, taxe, vizite medicale)

merci,

tz

l.e: (extrase din regulament)

60 e taxa de participare

20 e taxa frm

20 e asigurare

? vizita medicala

+ ca nu am inteles despre:

ATENTIE!

Pentru ziua de Joi, 01.09.2011, taxele de Paddock sunt :

-180 lei pentru 48 mp si acces pe circuit pentru un sportiv;

-80 lei pentru 48 mp;

-90 lei acces circuit pentru un sportiv;

se intampla ceva si joi?

avand in vedere ca este vorba de o etapa de campionat national lucrurile sunt luate in serios.

apartenenta la un club sportiv se rezolva destul de usor, la noi la club(adventure ride) e moca :D

licenta de o cursa e intradevar 20 euro

asigurarea medicala e un fel de RCA, adicatelea obligatorie....

vizita medicala se poate face in timpul saptamanii la policlinica vitan si trebuie sa aiba parafa unui medic sportiv. e posibil sa existe un medic si lacircuit pentru a se elibera vizita pe loc.

taxele pentru ziua de joi sunt pentru cei ce doresc sa vina mai devreme pentru a se obisnui cu circuitul, pentru a seta motocicletele etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E interesat careva de cursa de sambata seara? Daca nu-mi fac alt program parca m-as duce sa-i vad pe astia pe la un 20 asa. Cica se termina la 22,30.

So, anyone? :smile:

Sambata as vrea sa fac o Cheia scurta si placuta. Daca mai sunt in stare pe seara, vin si eu la AMC, ca-s curios sa vad cum se da lumea buna :pilot:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...