Mergi la conţinut

Iesiri De Weekend 2012


topgun

Recommended Posts

Daca nu ma lipesc de vreun coclau la munte, merg si eu. Bine-nteles, sa nu ploua.

Da' pe voi nu v-a muscat nimeni cu " Girnic " !.......... eu vreau...tre doar sa pot !

cred ca ar trebui mai multa publicitate... Inca nu am vazut zona aia...si nici Dunarea ...tot acolo !..... hai cu oltenii si banatenii pt publicitate ...

ultima sapt. din aprilie .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cehi? Un sat intreg? Cum au ajuns la noi? Si cum de au ramas impreuna? Misto, cred ca am sa vin si eu cu cortul.

Nu te gandi ca sunt numai cehi, de exemplu, cel ce are o mica pensiune acolo e oltean.

Istoria locului o gasesti aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am tras o fuga spre Constanta si s-a lasat cu mancare greceasca, giros si tatichi. Probele parbrizului excelente. La 140 imi auzeam gandurile!

Felicitari!

In Craiova ploua de rupe, daca o tine tot asa, voi fi nevoit sa vin la Bucale, luni tot cu masina! :wallbash:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Marius!

O familie frumoasa, plimbandu-se cu Jawa!

In sfarsit!

Am reusit sa ajung cu motorul la Bucuresti! :scooter:

Dupa ziua de ieri, cand in Craiova loua de rupea, astazi am prins soare si am zbughit-o catre Bucuresti.

Si cine m-a asteptat la Pitesti..... Bogdan alaturi de care am parcurs autostrada!

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata merg la SMAEB, dar duminica mai merge careva la Veliko Tarnovo? Este la vre-o 8 km de oras o cascada si o zona frumoasa de care am auzit, dar nu am fost niciodata. Masa probabil la Arbanasi si dupa amiaza retur. 370 km in total din Buc. Daca vreti mai la buget, luam mancare de acasa si nici nu mai pierdem timp la schimbat leve.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan, hai sa incercam sa ne vedem " toti ukrainienii" sau cat mai multi din ei la smaeb sambata

am vorbit cu petrica si vine, te rog eu coordoneaza i tu pe licuriciu si piero.

eu zic sa profitam ca sa avem o intalnire fata in fata cu cat mia multi din cei care vom merge acolo,macar sa ne cunoastem un pic si la fata .

asa era in weekend: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.135800889883759.26719.100003615458819&type=1&l=7577d251d4

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...