Mergi la conţinut

Fizz si-a tras un CBR 600RR


vale|46

Recommended Posts

@kelu fratica, imi dau pe zi ce trece seama ca esti mai invidios pe....tot ce inseamna mai mult de 600 cmc si 50cp, ce faci, ma dai afara de pe forum ptr niste reply-uri offtopic? vezi sa nu iti bubuie pusca in fata ca lui elmer :lol2:

@frumosii forumului... :flex: .....sinteti cel putin la fel de prosti ca mine daca va urzica vorbele mele

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

"De obicei prezenta mea genereaza o vibratie in aura, ceea ce este perceput la nivelul tau primitiv, senzorial ca o masa nefinita de idei ceea ce te face sa te simti mai inteligent" - un moto din avatarul unui cunoscut de-al meu . =))

Vai , Doamne ce cuvinte inteligente! Sunt impresionat , coxanele, esti super inteligent! Nu esti numai good-looking , bogat , afacersit prosper , motociclist ciumeg , posesor de motocicleta Star-Trek , as al internetului si fantoma forumului pro-bike, cavaler luptator pana la moarte si sustinator al propiilor idei eronate, ci esti si destept , filozof, posesor de aura smechera si magnetism paranormal , etc .

Sunt incantat sa te cunosc!

:fuck:

PS- Chiar nu-ti dai seama ce jenibil esti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a venit o idee : ce-ar fi sa skimbi un pic ceva din cuvintele alea marete ? De fapt , ca sa te apropii de adevar, ar trebui adaugata o singura consoana . Fii atent aici, forma finala :"De obicei prezenta mea genereaza o vibratie in Gaura"

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Zoltan: SUNT BURTOS SI SUNT MANDRU DE ASTA, FRATE!

De fapt , cred ca despre treburile astea ar trebui sa discutam pe forum , sa ne gasim puncte in comun, nu motive de galceava!

Si dupa mine , Zoltan este un motociclist adevarat , iar ceea ce ma face sa afirm treaba asta este caracterul lui , nu tipul de motocicleta ce o poseda sau cat costa, nu(aviz celor ce cred ca daca posezi un Ninja, devii samurai)?

Sincer , nu-l cunosc nici pe Zoltan si nici pe Coxanelul personal, doar de pe forum, dar nu dau 100 de Coxaneli pe o strangere de mana a lui Zoltan!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ cox

ps: iar a trecut o miercuri in care am fost la arc si nu m-a caftit nimeni.....repet, ori sinteti voi mai pampalai decat va cred eu ori sint eu mai mescherit decat visati voi beach.gif , cred ca ambele variante sint corecte search.gif

acum eu nu sunt o fire violanta (si singura bataie a fost in scoala generala cand m-a batut unu de mi-a invinetit toata fata pentru ca m-a confundat cu alt tip, si era si cu 5-6 ani mai mare....) si nici nu as avea momente sa lovesc pe cineva, dar coxanelule, daca vrei, sincer, eu fac o cheta si trimit pe cineva sa te rezolve .... serios acum ...daca chiar esti doritor, eu stiu niste tigani, lucreaza precum chirurgii ..precizie frate ... ii spui coasta, vertebrea, la cati cm de nas sa fie vanataia ....deci coxanelule, ca sa nu fiu vorba lunga, cand te hotarasti sa iei o bataie, daca nu are cine , noi cred ca punem bani si aducem pe cineva care te rezolva ...daca te gandesti la berea pe care o sacrificam pentru asta, si nu vrei sa faci paguba, iti dau direct adresa, te duci acolo,, si il injuri pe primul negrotei care iti iese in fata, si te rezolva gratis ..

@zoltan ...postul despre aspectul fizic m-a facut sa rad, desi sunt trezit de la ora 6 30, si acum e 8 ...

@cine_se_pricepe : eu pot sa intru pe sitel numai daca imi setez proxy, asa ca fac apel la cineva sa imi spuna de ce in mod normal nu pot intra, imi da request timeout, si daca dau ping la fel ... acum am incrcat si solutia cu proxy numai ca nu e practic ....sa imi trimit acineva un email :))

acest topic ma bucura ....arata a forum, sa speram ca face pui :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ cox

ps: iar a trecut o miercuri in care am fost la arc si nu m-a caftit nimeni.....repet, ori sinteti voi mai pampalai decat va cred eu ori sint eu mai mescherit decat visati voi beach.gif , cred ca ambele variante sint corecte search.gif

acum eu nu sunt o fire violanta (si singura bataie a fost in scoala generala cand m-a batut unu de mi-a invinetit toata fata pentru ca m-a  confundat cu alt tip, si era si cu 5-6 ani mai mare....) si nici nu as avea momente sa lovesc pe cineva, dar coxanelule, daca vrei, sincer, eu fac o cheta si trimit pe cineva sa te rezolve .... serios acum ...daca chiar esti doritor, eu stiu niste tigani, lucreaza precum chirurgii ..precizie frate ... ii spui coasta, vertebrea, la cati cm de nas sa fie vanataia ....deci coxanelule, ca sa nu fiu vorba lunga, cand te hotarasti sa iei o bataie, daca nu are cine , noi cred ca punem bani si aducem pe cineva care te rezolva ...daca te gandesti la berea pe care o sacrificam pentru asta, si nu vrei sa faci paguba, iti dau direct adresa, te duci acolo,, si il injuri pe primul negrotei care iti iese in fata, si te rezolva gratis ..

Deja te crezi in Albania :focus: , m-am referit la batausii amatori de pe forum care vor sa ma arda....daca ai incercat sa ma impresionezi cu ceva dandu-mi de inteles ca ai "cunoaste" niste mardeiasi care rup carca cuiva pe bani....ete sa sti ca m-a cam lasat rece faza :D , du-te te rog frumos inapoi la firewallurile tale si lasa smardoiala ptr aia care "ii prinde" squidule :hunter:

Ptr lamentabila incercare de impresionare ( atat a mea cat si a celorlalti membrii de pe forum) cu cunostintele tale in lumea interlopa ai astazi un 2, poti sa iesi afara :rtfm::blahblah1::blahblah1:

ps: nu uita ca baietii ca tine isi au locul in acele unditelor aruncate in balta :dance::fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

petardele nu sunt interzise in perioada asta a anului ? si daca da , baiete sa nu dai cu capul ca explodeaza...cat de pus pe cearta si de speriat trebuie sa fii ca sa reactionezi in felul asta ? de ce esti paranoic si crezi ca lumea vrea sa te bata ? chiar nu m-as complica si daca nu esti capabil sa vezi partea amuzanta a sloganului "decat cocosati de munca mai bine cocosati de bere si mai bine cu o bere mai putin cocosati pentru cocosarea coxaneluli de bata(respectiv pumn)" propun ca o a doua bere sa fie data pentru cumpararea unui manual de umor.

faza cu astazi ai nota doi .... e jenat , serios e jenant. pemibil. gluma rasuflata

Trecand peste ...spune-mi sincer cat stai in fata oglinzii si plangi ca nu reusesti si tu sa scoti niste glume relativ personalizate ?

Si nu am nimic cu tine, nici macar nu am cert, fac misto (atat cat esti tu capabil sa intelegi si nu te speria ca nimeni nu se asteapta la lucruri fenomenale de la tine) , si nu am de ce sa amenint pe nimei cu nimic si oricum nu as fi capabil de asa ceva ...educati-a bat-o vina....si daca s-ar intampla ceva, si chiar mi-as propune, nu iti incgipui ca as fi atat de prost incat sa urlu in gura mare...

inca o data ....poti sa iesi linistit pe strada, eu cel putin nu am nimic cu tine, si din cate banuiesc nici cei care iti raspund nu s-ar injosi atat de mult...pur si simplu se face misto de tine, si sunt tentat sa cred ca nu cu rautate ....fii linistit....eu te simpatizez si sunt un admirator infocat pentru ca tii forumul activ, lucru bun si folositor .

orcium nu as da o bere sa fii batut....natura face lucrurile gratis si le face atat de bine ca tu nici nu iti dai seama :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu m-as injosi atata sa te bat........... Si nici nu as rupe din "saracia" mea nici un leu pt asta .... Aici lumea doar comunica, dar tu nu poti intelege asta. Si daca tot discutam , zi-mi si mie : din moment ce esti constient ca ceea ce faci si modul cum te comporti este destul de nesimtit si-ti dai seama ca in mod normal ai merita o bataie, de ce persisti? Ti-e frica sa nu iei la ochi , dar tot nu te lasi......... Hmmmm

Cred ca esti un pic "plecat" de-acasa!

Stai linistit ca nu te bate nimeni din cei de pe forum pt ca si-a batut joc natura destul de tine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kelu fratica, imi dau pe zi ce trece seama ca esti mai invidios pe....tot ce inseamna mai mult de 600 cmc si 50cp, ce faci, ma dai afara de pe forum ptr niste reply-uri offtopic? vezi sa nu iti bubuie pusca in fata ca lui elmer  :lol2:

fratelino iar esti cu paranoia? nu te-a dat nimeni afara de forumu asta si nici in momentul de fata nu se intampla asta, nu inteleg de ce ma intrebi daca te dau afara cand eu nu am zis decat sa nu mai neglijezi alte sectiuni din forumul asta. pfoooaaa

P.S. Hristos a Inviat, daca vroiam motor mai mare de 600 cmc si 50 cai imi luam de mult, relax dude :beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt atat de dominat ca in momentul asta ies pe usa sa la spun sefilor ca nu mai lucrez, si ca imi dedic viata consemnarilor posturilor coxanelului intr-un latopisetul. o sa incerc sa adum si posturile de pe alte situri, si sa imi fac o noua biblie ...coxanelule ce ar fi viata noastra fara tine ? ar fi ca marea fara copaci ..mai pe intelesul tau ar fi neschimbata ...esti si tu o nulitate mica si obraznica

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt coxanelule atat de multe lucruri pe care nu vreau, nuincercm deci nu pot sa le ating incat inca unul nu ma deranjaza. nu sunt rau sa iti dau exemple urate. de ce crezi ca as vreau eu, sau altcineva sa te atinga ? si care est esmecheria ca nu pot sa te ating ? daca mi-o doream era ceva , dar e cam penibil .... nu-i nimic ...nici tu nu poti sa imi faci masaj in talpi ...ha ...ce zici de asta ?

dar lasa ...ai spus ca ao fost la arc..ma duc si ating asfaltul pe car l-a atins roata ta, caut lume care te-a atins, si atingandu-i pe ei, imi imaginez onoarea de a te atinge pe tine...dar daca tu insisti eu cedez si te las sa imi faci masaj :D dar nu poti .....chiar eram stresat cand am scris postul de deasupra, si eram si grabit ..

noroc

si cum coxanelule eu nu am bani de motor acum , si tu esti asa o personalitate, mergi cu mine (fireste fara sa te ating eu) , sa te atinga ceilalti si poate scot si eu un ban ? facem si o lozinca ce ar incita lumea la a te atinge ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coxanele, nu ai vrea sa facem pace? Nu are nimeni nimic de castigat din toata ........galceava asta. Lasa si tu ciocul mai mic si nu mai considera pe toata lumea dusman, ca nu e asa!

Cine stie, poate o sa ne intalnim vreodata fata in fata si ar fi fain sa nu ne luam de par ci sa dam mana. Poate o sa ne amuzam de toata treaba asta, nu?

Ce zici?

Peace man?

Uite , eu personal imi cer scuze. Accepti?

PS- macar ca suntem inca in sarbatoarea Pastelui....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt impotriva acestei initiative .... eu (daca ma intalnesc cu coxanelul) dau mana cu el numai si numai daca isi retrage chestia cu atinsul, dar pe forum nu se cearta nimeni, ci pur si simplu facem misto ..radem ...ca oameni suntem ....asa ca eu sunt pentru continuare, sau daca nu , gasirea unui alt om, care sa tina si sa il duca si capul, cu care sa facem misto ..de bine de rau coxanelul este singurul care tine la gluma mai lunga, si din cand in cand chiar se rade bine ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama, cate s-au intamplat aici pe topicul asta de cand nu l-am mai urmarit.

Cum Coxanul era intotdeauna ultimul postat, credeam ca nu mai e nimic interesant :)

Am pierdut faptul ca am mai castigat un suflet-pereche cu care mi-ar place sa strang o data mana si in realitate, :friends: am pierdut momentul in care un cuvant prietenesc a fost confundat cu fazele tip aplaudac :nono: si am pierdut si clipa in care "pacea sarbatorilor pascale a coborat in inimile noastre" si s-a propus pace sau macar un armistitiu :bash:

Bok, iti recomand sa nu oferi fratele la schimb, cu exceptia situatiei in care afacerea o faci cu o motociclista frumoasa care mai are o sora pe masura. Altfel careva din voi o cam pateste :D.

Oricum, sper sa ne intalnim o data la o bere. :drinks: Cu Gaxel deja ne-am inteles ca punem de una cu prima ocazie. :gathering:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...