Mergi la conţinut

Fizz si-a tras un CBR 600RR


vale|46

Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mie imi place mai mult cand barbatul sta in spate. Cu motorul in garaj sau in viteza. Prietenii stiu de ce...

<{POST_SNAPBACK}>

Zii ca prietenele stiu de ce , barbatilor nu le place cand femeile stau in fata , in schimb le place la nebunie cand femeile stau cu spatele ... e chestie de perspectiva ...

Daca ai avea una normala , probabil ti-ar placea sa stai cu spatele la barbati , insa tie iti plac barbatii care iti stau la spate :pokey: . :*

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

bre, problema e simpla: atat super-mashinile si super-motoarele au fost, sunt si vor fi intotdeauna niste simboluri de opulentza si fitze... ca noua tuturor motociclistilor ne mai inspira si cu totul altceva (libertate, adrenalina, independentza, spirit de aventura, rebeliune etc, etc, etc) este cu totul alta problema. omul de pe strada vede super-mashina, vede super-motor, INTOTDEAUNA va asocvia cu super-bani, super-vile, super-pixde etc, etc. In vreo 70% din cazuri, e adevarat, aia e:). Pe de alta parte, nu cred ca e unul pe aici care a stat pe un motor klumea, s-a uitat o fata dragutza sau lumea la el si nu s-a simtit bine si magulit... ca narcisismul e in toti. Ala care nu recunoaste... e prea ipocrit. Deci, conceptia lumii n-o s-o schimbe nimeni... asa ca sa ne bucuram de fiarele noastre si sa speram ca nu vom pati nimic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andreicristian, esti nitel pervers. M-ai pus sa aleg sa fiu fie narcisist, fie ipocrit :) Tu ce ai alege, ca eu nu ma pot decide. Asta e la fel de clara ca aia cu sotii. Cica sunt 2 soiuri, cei care recunosc si cei care nu recunosc...

... ca sunt sub papuc :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Oaspete Vulvixxx
Reverse, multam fain dar inca mai pot sa vb si singura in numele meu.

Nu o sa ii replic lui bok, inca mai astept sa imi primeasca scuzele.

Adevarul este ca locul meu acuma este pe saua din spate. Dar inca nu am cunoscut barbatul care sa stea pe sa in fata mea. Asa ca o sa imi castig locul pe saua din fata cu timpul si cu kilometrii... Recunosc ca nu mi-ar displace o femeie in spate atunci cand o sa pot ridica cricul cum trebuie, si poate ca o sa stie sa si gateasca. Daca nu, o sa o duc la restaurant. Cat despre geaca, se spala la masina.

Zoltan, camaradul e cartela, eu in primul rand raman femeie. Si nu mi-ar displace nici barbatul care sa poata sta in fata mea pe sa. Nu ca as fi eu mama zmeilor dar am o personalitate cel putin la fel de puternica cum e cea a pisicii mele.

<{POST_SNAPBACK}>

Care dintre pisici? :yahoo::blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nimeni nu-l haleste pe omu asta...si-a bagat si el marfa intr-un magazin in neptun in prichindel si era cu seful bazarului de vorba pe langa super masina lui sport,un mini galben,cand a inceput alarma sa sune,"DACA NU FIZZ ATUNCI CINEEEE...."la care tembelu zice..."CE ZICI MAI....AI VREA SA FII IN LOCUL MEU NU-I ASA?".....off comentati voi ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun ceva.......toti motoristii sa ne pisham de sus si cu jet pe FIZZosu asta blanos.... :fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck:

asta iti uram tie fizz!!!! P.S. admiratorii lui fizz sunt la fel de idioti in fiecare zi sau astazi e o ocazie speciala?........ FIZZ tine-te bine ca la vara vin sa-mi usuc chilotii pe crucea matii! :)))) :fuck::fuck::ranting::ranting::ranting::ranting: :

NKZ

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Fizz este un fraier obosit care a luat motoru ala probabil imprumut pentru ca de atunci nu l-am mai vazut cu el. A facut videoclipu ala la neptun si a imprumutat S class`ul ala care se vede in poza de la cineva din oras. La fel si in videoclip`ul ala (primul lui videoclip) in care aparea intr`un lincoln navigator, masina este tot din mangalia si nu`i apartine. Din cate stiu are un porsche si un mini. Probabil ca "ba da-mi si mie masina ta si iti las pe a mea" ...

Daca nu fizz atunci de cine sa mai radem si noi ? In videoclip cand pleaca de pe loc se cam clatina :) saracutul. :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vad k obositu asta (Fazz) a incins spiritele pe aici rau de tot.

De ce? E doar un afacerist cu cateva gropi de gunoi din cate stiu care incerca cu disperare sa se bage in seama prin orice mod cu putinta.

Fizz SUCK'S BIG TIME dar nu va mai ambalati atata k explodati oamenilor. :beach:

<{POST_SNAPBACK}>

Daca vrei pot vorbi cu el sa iti primeasca gratis mobra in custodie =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei pot vorbi cu el sa iti primeasca gratis mobra in custodie  =))

<{POST_SNAPBACK}>

Care mobra? Si ce lagatura are ea cu Fizz?

Iar ai lipsit de la intalnirile cu psihologu' tau cox? :pokey:

Se cam vede ar trebui sa ii mai faci cateva vizite k are mult de munca cu tine tinand cont de "problemele" tale :pokey:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu poti sa vezi legatura dintre motoreta ta si o groapa de gunoi nu stiu cine ar trebui sa mearga pe la doftor  :dance:  =))

<{POST_SNAPBACK}>

Adica tu cand aveai 16 ani aveai R1 si alte japoneze nu?

Motoru meu e foarte bun pt un incepator si din ce am citit pana acum pe forum tu esti ala care la intalnirile de la arc vii cu o mobra albastra :chair:

P.S. Minsku 125 nu e mobra si ma las balta cu tine k nu meriti efortu'

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica tu cand aveai 16 ani aveai R1 si alte japoneze nu?

Motoru meu e foarte bun pt un incepator si din ce am citit pana acum pe forum tu esti ala care la intalnirile de la arc vii cu o mobra albastra  :chair:

P.S. Minsku 125 nu e mobra si ma las balta cu tine k nu meriti efortu'

<{POST_SNAPBACK}>

e vezi ziceai ca de ce mai iau io de tine

toti se iau de tine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vezi ziceai ca de ce mai iau io de tine

toti se iau de tine

<{POST_SNAPBACK}>

Tu stai pe W.C. tau cu rotzi acolo si taci k habar nu ai ce inseamna motor, te bate minsku' la orice capitol.

Nu exista un forum pt scuteristi enervantzi ca tine unde poti tu sa te bagi in seama ?

Si tu sa te iei de mine !?

Stai in spatele tastaturii si nu te baga unde nu ai treaba.

Te crezi Rossi cu scuteru' ala sau care e treaba?

Tu scrii pe forum sa te bagi in seama si sa te mai spargi putin in figuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moas'ta pe gheata Coxane! Prinzi pe cate unu' nou care nu stie ce-ti poate bila si-l enervezi pana da-n primire, apoi stai si razi de nebun in spatele tastaturii.

Mai bine da-mi un PM cu numele tau complet(daca nu e secret) ca sa stiu dupa cine sa ma uit in Motolife la rezultatele etapelor de viteza, ca pana si cei de la 2 Roti tot de Coxanelu au zis cand ai castigat prima oara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dau alte clasamente aia de la motolife?  :D..tot pe unu sint si acolo :P  ...sint singurul radu din cate stiu ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ce faci frate, te-au incoltit scuteristii ? Hahahaha ! Vezi ca unii dintre ei...:to_become_senile: s-au saturat de "forjele" pana la alimentara de la coltul blocului si vor sa organizeze o "cursa" pe AMKART. Am rezervat locuri in tribuna; sa-ti iei hartie cu tine ca o sa ne kakam pe noi de ras. :tv_horror:=)):shit:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...