Mergi la conţinut

B' E S T F E S T Summer Camp 2012 - Tunari


Cesar

Recommended Posts

La comparatia cu Ponta m-am simtit extrem de jignit , asa ca ma voi taia de pe lista.

In esenta e un lucru bun, pentru ca simti aluzia, iei decizia si indeplinesti fapta, ceea ce nesimtitul de prim minustru nu este in stare. Te felicit, fara nici un fel de aroganta sau sarcasm! Eu doar am tradus (si adus la zi) afirmatia lui viesparu.

Pe de alta parte, luand in considerare toate postarile tale, 2 (15%) in 4 ani, sunt pe acest topic, 3 (23%) sunt la bursa. As putea sa zic ca e o onoare dar si un succes ca reusesc sa fac membri care stau in anonimat sa posteze :P Sper sa nu-mi luati gluma asta in nume de rau ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma voi taia de pe lista. Multumesc oricum. :).

apreciez mult gestul tau (fara nici un pic de misto, te felicit pentru decizia demna) :drinks:

1. poate ca nu sunt foarte multi interesati de festival :wink: Daca ati vazut lista de trupe care va fi prezenta, n-aveti cum sa nu gasiti ceva care sa va placa.

2. Eu zic ca facem ce putem, poate reusesc o suplimentare a numarului de bilete.

3. Inca o precizare - mi-ar placea foarte mult ca motociclistii carora le vom da biletele, sa mearga la festival pe motociclete. Va exista o parcare dedicata moto, imprejmuita cu gard si pazita (anul trecut securitatea a fost asigurata de BGS - probabil cea mai serioasa firma de protectie, paza si securitate din Romania), deci nu veti avea de ce sa va faceti griji in privinta fiarelor pe care le calariti.

1. cred ca sunt multi interesati, de-aia zisei ca: neavenitii, negutzatorii si altii ca ei sa stea mai intr-o margine un picutz, ca sa aive timp si aia interesati de motorsicli cat si toti membrii activi ai forumului timp sa vada acest topic si sa poata beneficia de invitatie... sunt sigur ca vor mai fi doritori si tuturor celor ce vor merge le doresc multa distractie. nu e vorba sa facem concurs de corectitudine, ci doar sa solicitam un picutz de decentza, atat... :thumbup:

2. ar fi super, dealtfel primarul din tunari am inteles ca este motociclist, ocazie cu care il salut si-i doresc asfalt uscat!

3. BGS fara doar si poate ca-i o companie serioasa. dealtfel si anul trecut au existat invitatii gratuite pentru motociclisti la acest festival (parca Nicon s-a ingrijit de distribuirea invitatiilor, un om deosebit), unii s-au dus cu mobrele si stiu ca nu au fost probleme de nici un fel privind siguranta mobrelor. deci, fara teama.

mult respect acestor oameni. si hai la inscriere, frati/surori motoristi !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in mod special domnul vice Aurel care ca si anul trecut cand ne-a oferit mai mult de 300 de invitatii pe trei zile

si anul acesta (dupa ce a castigat alegerile in vechea formatie ) motociclist fiind si nu numai ; un om de milioane ne face aceasi bucurie .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primaria Tunari are placerea sa va invite la festivalul B'ESTFEST 2012 care va avea loc la Tunari, in perioada 6-8 Iulie.

mi-am permis sa unesc topicul deschis acum de tine cu cel deschis mult mai devreme si avand acelasi subiect. toate cele bune tuturor!

hai cu inscrierile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 - Pushu

18,19 - bubu ryderu

20,21 - Ivan Pedala

Clientii fideli GRG ar putea veni chiar daca nu posteaza mult? :) 1+1 bilete.

As vrea sa nu incurci borcanele. Nici unul de pe lista de pana acum nu e client al servisului meu. Mi-am permis sa las intaietate membrilor activi ai pro-bike macar in ultimul an. Sper ca m-am facut inteles si am gasit intelegere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 - Pushu

18,19 - bubu ryderu

20,21 - Ivan Pedala

22,23 - Lucian U

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 - Pushu

18,19 - bubu ryderu

20,21 - Ivan Pedala

22,23 - Lucian U

24 - Idd

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu prea se inghesuie lumea la invitatii. Se poate inca doua invitatii pentru un cuplu de mobristi? Vor veni personal sa le ridice. Daca se poate. Merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Cesar :

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 - Pushu

18,19 - bubu ryderu

20,21 - Ivan Pedala

22,23 - Lucian U

24 - Idd,

25,26 - ma2ol

27,28,29 - Dan Rosca-Rfd

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma2ol, din respect pt membrii forumului, as prefera ca biletele sa fie dat in primul rand membrilor Pro-Bike. Dupa cum ti-am zis, am sa incerc sa mai suplimentez numarul de bilete si sper ca domnul Constantinesc, care e o persona aextraordinara, sa ma ajute.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol (+2 in stand by)

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 - Pushu

18,19 - bubu ryderu

20,21 - Ivan Pedala

22,23 - Lucian U

24 - Idd,

25,26,27 - Dan Rosca-Rfd

28,29 - pupukipi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si anul trecut la festival si anul acesta doresc sa fiu iar printre voi, fratii mei motociclisti cu care impart soseaua cat si aceasta pasiune pentru cele 2 roti:D multumesc celor implicati in aceasta initiativa si sper sa ne tot revedem an de an intr-un numar cat mai mare!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5,6 - idd

7,8 - adipop

9,10 - ma2ol (+2 in stand by)

11,12 -2oo

13,14 - Cesar

15,16 - Pushu

17,18 - bubu ryderu

19,20 - Ivan Pedala

21,22 - Lucian U

23,24,25 - Dan Rosca-Rfd

26,27 - pupukipi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...