Mergi la conţinut

A mai patito inca unul......


huanito

Recommended Posts

Ii tinem pumnii in continuare! Cine stie, sa posteze mai multe amanunte!

Va sfatuiesc, din experienta, ca in apropierea lui sa lasati deoparte orice orgolii personale,certuri sau antipatii, faceti un efort ptr binele lui, transmiteti catre el numai ganduri bune, pozitive, in gand sau chiar cu voce, ptr. ca subconstientul lui aude si reactioneaza! Asa ii dati putere in momentele cand oboseste in lupta lui ptr viata! Asta faceti-o toti, rude, prieteni, cunostinte!

Tineti-ne la curent cu noutatile!

Ii voi transmite si eu in gand, putere ptr a rezista si reveni!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in sufletul meu si pentreu familia mea a rasarit soarela....

fratele meu si-a revenit din coma......

este viu si are pofta de viata....

primul lucru de care a intrebat este : cum este motorul si cine este de vina.......

ii multumesc lui D-zeu pt. ca ne-a ascultal rugile.....si va multumesc tot odata voua celor care ati fost alaturi de el. sa fiti iubiti sai sa va fereasca cel de sus de astfel de evenimente !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un frate de-al nostru si trebuie sa ne rugam pentru sanatatea lui cu adevarat si nu cu prefacatorie. Dumnezeu sa-l ajute sa-si revina cat mai repede si sa ne fereasca pe toti de asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lore 71 ...Acum lucrul cel mai important este sa se refaca,iar cand se va urca pe motor. :ranting: ..mai putin conteaza asta..are mai multe lucruri de facut inafara de subiectul cu motocicleta,sanatatea lui conteaza mai mult decat fiarele...gandeste-te ca la un motor oricand poti sa-i gasesti piese de schimb,dar la un om nu si atunci il poate costa viata...nu este la primul accident..si eu fac parte dintr-o gasca de motoare din Cta...asta e din familie...generatie din generati,asa ca am simtit orice senzatie in viata mea..desi tin la el si-l iubesc ii voi fi alaturi si la bine si la greu..sper sa-si fi invatat lectia de viata.

Atat am avut de spus...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costy si-a revenit :).....a fugit din spital :((......si azi pe seara am vb. cu el.....:) era cu motorul unui prieten de-al nostru. a ramas acelasi nebun pe care il stiam...

duminica ne intalnim in targ ca sa isi ia motor iar.......are cineva un motor bun de vanzare :-? daca da:0743656361 tks!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea ! tin sa va multumesc in primul rand tuturor celor care ati fost alaturi de mine tot timpul in care eu am fost in spital...in special naravasei, si lui huanito care are o sora tare adevarata si sufletista. are cineva un motor bun de vanzare....? al meu este zob :((....de fapt al alinei....sora mea........vreau sa imi cumpar iar motor.....ceva de 900-1000 cc. multumesc inca odata si sper sa ne vedem pe motoare cat de curand.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ti-ai revenit, chiar daca nu ne cunoastem si probabil nu ne vom intalni vreodata. Esti unul din putinii care au scapat cu bine din o incercare care a fost prea dura pentru atatia dintre noi. E si mai bine ca esti apt din nou sa urci in sa, mai ales ca (o stiu din experienta), daca nu revii iute e posibil sa nu mai revii niciodata.

In rest bucura-te de darul primit, e o sansa rara si e pacat sa nu o fructifici la maxim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai va spun eu care stiu mai bine......este a4a oara...al 4-lea accident in care a fost in coma.....:(( are 9 accidente la activ si 4 motoare facute zob....:((

daca sunt oameni carora cel de sus le-a dat noroc cu carul si zile sa traiasca.....apoi atunci el este unul dintre ei.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete crisluca1985

Imi pare rau pt cei din jurul tau, nu cred ca merita sa fie chinuiti in halul asta.

Macar gandeste-te la ei daca de tine nu prea iti pasa, sau vrei sa-ti demonstrezi ca esti nemuritor? La asa un palmares, cred ca ai demonstrat de mult, de ce nu incerci si tu alte moduri de a simti adrenalina fara sa ajungi in coma, se pare ca nu e ca in filme cand esti in coma, adica sa-ti vezi familia disperata pe holurile spitalului.

P.S> Nu am nimik cu tine, sper sa nu te superi pe mine, dar opreste-te o clipa si mediteaza la ce am scris mai sus. :russian_roulette:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

din ce am inteles eu a fost la un pas de moarte (coma) si dupa ce si-a revnit s-a dus sa-si cumpere alta moto..... :frusty: ......esti incosnstient bai baiatule sau ai probleme grave cu capul...fara suparare.........ia-ti dracu masina daca nu vrei sa mori ca din cate am inteles nu e primul acident ...iti cam place sa cazi ...motocicleta trebuie sa fie o pasiune nu sa mergi zilnic cu ea ....si auzi pana la constanta.......................nu va suparati dar asa e

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pitbull ce rasa de motociclist eshti frate.. ? pentru ce itzi mai iei motor.. ? sa te uitzi la el ? eu am 17 ani shi am facut destui km pe motor... galatzi - brashov nush de cate ori.. shi tot cu un 125... o pocnitoare de motor... shi am facut shi accidente destule... asta e viatza de motociclist... pe bune acuma... ( suflet_trist insanatoshire totala frate... shi sa speram k vii pe la galatzi pe 22 la intrunire... mult noroc )

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
SUflet_trist , nu te mai grabi .... ai destul timp , intra zilele in sac , sfarshitul lumii cumva ?:) nu cred . Mai ashteapta , shtiu ca "itzi frig buzele " , cand te uitzi la fre-un motor , dar ... cu rabdare , se rezolva toate :) .... V-am Salutat :)

Mama, cat de tare e postul asta!!!! Au trecut peste 3 ani si cica "nu te mai grabi" =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...