Mergi la conţinut

Propunere - VOT DE BLAM pentru AndreiRN


dami3n

Recommended Posts

Ai uitat de "Florin"...

Defect profesional... daca vrei vorbesc si pentru tine... cre'ca ti-ar fi mai bine.

In profesia mea nu se uita nimica si daca tu nu cunosti lumea pe nume .... e normal ca nici tu nu ai un nume.

Eu intru in camera cu gemenele si voi stati la usa cu cronometru.

Ce ziceti? Eu sunt pentru.

=)) Da, dar te scapi pe tine de cum tregi pragul.

O zi intreaga va trece pana isi revine cel micut. =))

Tu stiu ca ai intra si la catelele mele in cotet dar .... aici sunt pt protectia oamenilor. =))

ia-mi un pachet de winston sa nu ma plictisesc pana termini

Tinere, tu nu sti ca tutunul este daunator sanatati? :beer:

Mai bine ia o bere.

Scuze, am uitat ca esti minor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai , eu nu pricep o chestie: domn' Andrei, ai impresia ca ai 3 perechi de c**ie daca esti in America? Cu ce crezi tu ca esti mai presus de noi toti? Nu ti se pare ca ai cam intrecut masura bunului simt? Sau in America nu exista asa ceva ? Crezi ca esti ferit de orice acolo? S-ar putea sa ai o maaaaaaare surpriza.Asa ca nu te mai da rotund ca te impiedici de muchii! :fuck: Esti un :shit: de om!

Asa ca fa-ne un bine si :russian_roulette:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Bai, eu nu pricep o chestie.

2. domn' Andrei, ai impresia ca ai 3 perechi de c**ie daca esti in America?

3. Cu ce crezi tu ca esti mai presus de noi toti?

4. Nu ti se pare ca ai cam intrecut masura bunului simt?

5. Crezi ca esti ferit de orice acolo?

6. S-ar putea sa ai o maaaaaaare surpriza.

7. Asa ca nu te mai da rotund ca te impiedici de muchii!

1. Fai, poate tu nu pricepi cam multe in viata asta. Fetele pot zice "bai" dar daca un baiat zice "fai" imediat nu are bun simt. Si mai vor si egalitate.

2. Doamna Pantera, ai vrea sa verifici? Da, la granita ne mai da cate unul la fiecare.

3. Dar cine tia zis tie ca esti jos? Asa te simti? Ridicate din genunchi printzesa. Acum cativa ani am vazut un adolescent cu o pantera neagra ca cea din poza ta. O tinea de zgarda in Hollywood pe Sunset. Frumos pet.

4. Corect, masura mea este nelimitata si bunul simt nu se tatueaza pe fund.

5. Pana acuma am reusit sa ma feresc singur de dificultati prea mari si sper ca si de acuma incolo sa fac la fel.

6. :banana: Imi plac surprizele. Mici sau mari ma bucur de ele la maxim.

7. Nicidecum rotund. In cvara asta am tras de oase si sa cam dus rotunjimea. Intorc femeile capul si iubirea mea se supara. :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Fai, poate tu nu pricepi cam multe in viata asta. Fetele pot zice "bai" dar daca un baiat zice "fai" imediat nu are bun simt. Si mai vor si egalitate.

2. Doamna Pantera, ai vrea sa verifici? Da, la granita ne mai da cate unul la fiecare.

3. Dar cine tia zis tie ca esti jos? Asa te simti? Ridicate din genunchi printzesa. Acum cativa ani am vazut un adolescent cu o pantera neagra ca cea din poza ta. O tinea de zgarda in Hollywood pe Sunset. Frumos pet.

4. Corect, masura mea este nelimitata si bunul simt nu se tatueaza pe fund.

5. Pana acuma am reusit sa ma feresc singur de dificultati prea mari si sper ca si de acuma incolo sa fac la fel.

6. :banana: Imi plac surprizele. Mici sau mari ma bucur de ele la maxim.

7. Nicidecum rotund. In cvara asta am tras de oase si sa cam dus rotunjimea. Intorc femeile capul si iubirea mea se supara. :beer:

Invata mai intai sa scrii, bosorogule, si dupa sa ai tupeul sa vorbesti cu mine.Ciudat stil ai sa dai replay-uri.Daca nu le numerotezi, le uiti, sau care e ideea? LECITINA! Si sfatul meu, ca fata crescuta in familie de medici, momentan studenta la medicina, e ca ar cam trebui sa faci o vizita la L.S.M.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloooooo... moderatoriiiiiiiiiii

a trecut ceva vreme de cand a fost deschis acest topic si mi se pare ca opinia generala duce catre o singura finalitate... dar de ce dureaza atat ? trebuie sa smulgem opinia celor sapte mii si ceva de useri inregistrati ever pe acest forum ca sa devina evident faptul ca ARN nu are ce cauta aici ???

parca ati sapat o latrina in care sa se scalde in propriile dejectii ?!... daca nu puteti lua o decizie in sensul excluderii lui, macar legati-l pe individul asta in haznaua lui.

e total imbecil! se baga aiurea in orice topic de pe aici... chiar daca nu il priveste sub nici o forma. nu ar fi bai mare, dar o face in mod urat si necontrolat... deranjeaza. sunt de acord ca genereaza trafic, dar userii nu ajung nicaieri daca stau sa se contreze cu tembelul asta. daca va e drag de el, lasati-l in coltul lui, iar cei ce mai au cate ceva de impartit cu el o pot face nestingheriti acolo.

90% din mesajele lui sunt atacuri stupide la persoana celorlalti utilizatori. enerveaza prin postari repetate in care nu face nimic altceva decat sa se ia in coarne cu toata lumea.

si peste toate astea `gaxel` ne atrage atentia asupra limbajului folosit la adresa acestui carnat.

gaxel, te-ai gandit macar o clipa ca cei care au ajuns sa utilizeze un vocabular de doi bani nu au timp sa isi rafineze posturile. cretinul asta are mintea odihnita, isi alege cuvintele in asa fel incat sa loveasca dar cu manusi. nu cred ca e cazul sa ii iei apararea. omul si-o cauta cu lumanarea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai .. au mai fost topicuri de excludere a alungatului , a lui coxanelu, a lui vladisto sa fie moderator.. nimeni nu il poate exclude pe el.

nu se vor lua masuri daca asta asteptati ..

in al doilea rand eu am zis asa : nu mai citit posturile, nu ii mai raspundeti, si parerea mea e ca in ultima vreme, ca a fost si el banat (andrei) nu a mai injurat jignit mai mult decat a fost atacat ..

asa ca de acum trimite ti-mi si mie pe PM ca poate imi e lene sa citesc ce scrie aiurea, FARA sa ii raspudneti si eu il ard..

corect ?

cat despre jupanu mi-a trimis un pm care m-a deranjat, m-a facut idiot .. si idiot cum sunt am puterea sa il ard :D si asta am facut . poate e abuz de putere.. asta e viata .. nedreapta ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai .. au mai fost topicuri de excludere a alungatului , a lui coxanelu, a lui vladisto sa fie moderator.. nimeni nu il poate exclude pe el.

nu se vor lua masuri daca asta asteptati ..

in al doilea rand eu am zis asa : nu mai citit posturile, nu ii mai raspundeti, si parerea mea e ca in ultima vreme, ca a fost si el banat (andrei) nu a mai injurat jignit mai mult decat a fost atacat ..

asa ca de acum trimite ti-mi si mie pe PM ca poate imi e lene sa citesc ce scrie aiurea, FARA sa ii raspudneti si eu il ard..

corect ?

cat despre jupanu mi-a trimis un pm care m-a deranjat, m-a facut idiot .. si idiot cum sunt am puterea sa il ard :D si asta am facut . poate e abuz de putere.. asta e viata .. nedreapta ..

Din pacate esti nedrept cu cine nu trebuie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Invata mai intai sa scrii, bosorogule, si dupa sa ai tupeul sa vorbesti cu mine.

Ciudat stil ai sa dai replay-uri.

Si sfatul meu, ca fata crescuta in familie de medici, momentan studenta la medicina, e ca ar cam trebui sa faci o vizita la L.S.M.

Mai copila,(ca sa nu zic fai ca esti fata si nu baiat) tu mai atacat pe mine cu jicniri si cuvinte de strada si cand eu ti-am raspuns mai in gluma dar la subiect tot tu te superi?

Tu imi spui mie de tupeu dar ti-ai citit postul?

Chiar asa de putina logica ai.

Cand eu scriam proiecte unice tu inca stateai in pampers si imi spui mie sa invat sa scriu.

De parca ar conta din ce fel de familie faci parte cand e vb de "bunul simt" pe care atatia il flutura pe aici ca pe un steag.

Tu ma ameninti subtil si te iei de testiculele mele si eu nu ma iau de ovarele tale si mai iti iau si insultele in gluma si tot tu te vaiti.

Putina logica te-ar ajuta chiar daca esti mai bobocel.

Stai si gandeste-te si vezi tu ce si cum este corect. :beer:

aloooooo... moderatoriiiiiiiiiii

opinia generala duce catre o singura finalitate... dar de ce dureaza atat?

evident faptul ca ARN nu are ce cauta aici?

parca ati sapat o latrina in care sa se scalde in propriile dejectii?!

legati-l pe individul asta in haznaua lui.

e total imbecil!

se baga aiurea in orice topic ... chiar daca nu il priveste

o face in mod urat si necontrolat... deranjeaza.

stau sa se contreze cu tembelul asta.

90% din mesajele lui sunt atacuri stupide la persoana celorlalti utilizatori.

enerveaza prin postari repetate in care nu face nimic altceva decat sa se ia in coarne cu toata lumea.

ne atrage atentia asupra limbajului folosit la adresa acestui carnat.

cei care au ajuns sa utilizeze un vocabular de doi bani nu au timp sa isi rafineze posturile.

cretinul asta are mintea odihnita,

Offff, pretender, dar tu iti aduci aminte cand ai intrat pe acest forum?

Esti probabil un clon a lui Thomas sau Pistolaru si singurul tau scop aici este sa-mi faci mie "zile placute" asa cum ai facut si pe alte 3 forumuri.

Opinia generala este 6 persoane, moderatori pe alte forumuri in duplicat si un pusti amic de 3 ani?

Uita-te la propriul tau limbaj cu mine si vezi cine este de mahala. Tu crezi ca eu nu te pot lua la porcaiala? Aduti aminte cand am avut mana libera si faceai spume la gura de cata porcaiala ai primit. A trebuit sa dai o lada de bere sa devi "prieten" cu niste indivizi fara personalitate proprie.

Cand ti-am zis eu cuvinte asemanatoare? Aici.

Sti sa calculezi % zici? Se pare ca nu prea.

Sunt constient ca nu o sa te lasi tu si cei de felul tau si sub o multime de clonuri o sa va tineti dupa fundul meu oriune aveti ocazia dar pt mine este distractiv si pt tine sunt sigur ca este educativ.

Ati ajuns asa de rau sa si amenintati oameni cu violenta.

Oameni fara ocupatie si minte putina.

Orice comentariu de al meu il discut cu oricine si oricand daca este sau nu adevarat sau bine meritat.

:beer:

Din pacate esti nedrept cu cine nu trebuie!

Ia fa tu un efort si incearca sa intelegi dreptate, egalitate, onestie, corectitudine.

Ar fi poate cea mai mare realizare a ta. Intelectuala.

in al doilea rand eu am zis asa : nu mai citit posturile, nu ii mai raspundeti, si parerea mea e ca in ultima vreme, ca a fost si el banat (andrei) nu a mai injurat jignit mai mult decat a fost atacat ..

asa ca de acum trimite ti-mi si mie pe PM ca poate imi e lene sa citesc ce scrie aiurea, FARA sa ii raspudneti si eu il ard..

corect ?

cat despre jupanu mi-a trimis un pm care m-a deranjat, m-a facut idiot .. si idiot cum sunt am puterea sa il ard :D si asta am facut . poate e abuz de putere.. asta e viata .. nedreapta ..

Eu sunt pt libertatea totala de comunicare si accept orice "insulta" de la oricine ca nu ma afecteaza si nu face decat sa-si arate arama si ce-i poate pielea si asa se stie de fiecare ce fel de creatura este. Desigur ca pot raspunde ORICAREI provocari la orice nivel si chiar un pic mai mult. Este un exercitiu de dezbatere a oricarui subiect si oricarei minti destul de bun.

Da, sunt pt moderare dar nu am vazut, pe 4 forumuri decat doua ocasi si doua persoane care au facut-o cu profesionalism si corect. In rest se agita si se zbat sa au fost calcati pe coada si vezi doamne li sa ranit mandria personala.

Am primit 50% warn doar pt ca asa SIMTIT unul nu bazat pe un proces logic, corect si echitabil. Nu am zis nimic ca vb in vant, dar majoritatea care m-au hartuit vulgar ar fi putut orice moderator sa-i sanctioneza daca se folosea un proces logic si nu unul emotional.

Ca am sau nu acces la un forum nu imi sta mie in putere sa decid asa ca de ca sa-mi bat eu capul de pomana. Imi expun opinia si va raspund la atacuri aratand multora partea negativa sau cea vulgara si in rest este distractie si ceva informati placute sau utile.

asa ca de acum trimiteti mie pe PM ca poate imi e lene sa citesc ce scrie aiurea, FARA sa ii raspudneti si eu il ard.. corect ?

Sa vezi acuma valuri de aberati la tine in PM.

Ca la gradinita. :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) Da, dar te scapi pe tine de cum tregi pragul.

O zi intreaga va trece pana isi revine cel micut. =))

Tu stiu ca ai intra si la catelele mele in cotet dar .... aici sunt pt protectia oamenilor. =))

Oare?... domnu' bosho. Uiti ca in fiecare zi cand iti pui suspensorii pt bilele alea care ti le tarasti prin casa iti cauti cu oglinda, peste burdihan, prin padurea Letea, mucul ala de tigareta slim. De bla-bla-urile tale m-am saturat, te-ai eschivat si de la inot, la motocross mi-e mila de tine, acum te bagi in seama degeaba si la concursu' de futut.

Am si eu catel, cand aduci gemenele adu-ti si catelele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offff, pretender, dar tu iti aduci aminte cand ai intrat pe acest forum?

Esti probabil un clon a lui Thomas sau Pistolaru si singurul tau scop aici este sa-mi faci mie "zile placute" asa cum ai facut si pe alte 3 forumuri.

Opinia generala este 6 persoane, moderatori pe alte forumuri in duplicat si un pusti amic de 3 ani?

Uita-te la propriul tau limbaj cu mine si vezi cine este de mahala. Tu crezi ca eu nu te pot lua la porcaiala? Aduti aminte cand am avut mana libera si faceai spume la gura de cata porcaiala ai primit. A trebuit sa dai o lada de bere sa devi "prieten" cu niste indivizi fara personalitate proprie.

Cand ti-am zis eu cuvinte asemanatoare? Aici.

Sti sa calculezi % zici? Se pare ca nu prea.

Sunt constient ca nu o sa te lasi tu si cei de felul tau si sub o multime de clonuri o sa va tineti dupa fundul meu oriune aveti ocazia dar pt mine este distractiv si pt tine sunt sigur ca este educativ.

Ati ajuns asa de rau sa si amenintati oameni cu violenta.

Oameni fara ocupatie si minte putina.

Orice comentariu de al meu il discut cu oricine si oricand daca este sau nu adevarat sau bine meritat.

:beer:

dude... persisti in prostie... care e faza cu momentul intrarii mele pe acest forum ? adicatelea ce vrei sa spui mai tataie ??? trebuie sa asteptam o oarecare perioada pana ce sa indraznim sa zgaltzim podoaba-ti capilara ??? esti de-a dreptul :chair:

dragutule... nu ma intereseaza de fan-Thomasii si pistolarii tai! auzi mai ? piticii aia ai tai au aripioare ? iti vorbesc frumos ? te-au abuzat sexual ? la naiba... si astia ?!

din nefericire pentru tine eu am alte scopuri in viata. chiar am o durere profunda in c.u.r vis-a-vis de tine. esti doar un `scuipa in floci` care isi face de lucru pe acest forum... parerea mea.

opinia generala care este... este mai multe de shase persoane dragutule. ia mai incearca o data, hai ca ai mai mult de shase degete. ceilalti te ignora! cinste lor

eu iti sugerez sa iti trimiti nevasta la o liposuctie, poate devine iar atragatoare si scapi si tu de frustrari. ai sa incepi sa te simti din nou barbat.

porcaiala ???... mai mucea, tu te-ai bagat ca imbecilu pe un topic al meu care nu iti era adresat si nu avea absolut nici o legatura cu tine... dar cum esti un troll infect ai crezut ca e absolut normal sa te bagi in seama. drept urmare te-am luat la suturi.

mana libera zici ??? te mai opresti din cand in cand nu ? iti amorteste mana sau iti moare... ?

mai berbecule... iar vorbeste gura fara tine... nu mi-am atras niciodata insulte pe forum. asta pana acum cand am dat de tine.

bere zici ??? bai mucea... esti la un pas de colaps, gena ta schizofrenica se dospeste... mai ai putin!

`cuvinte asemanatoare`... dude, simpla ta prezenta pe acest forum este o `jicnire` adusa acestei comunitati. chiar daca nu ai folosit cuvinte dure, modul tau de a duce orice discutie prin balarii si faptul ca de fiecare data contesti atributele personale ale membrilor acestui forum face ca tu sa iti iei la bot exact atat cat meriti. so... nu te mai plange ca o baba neajutorata. fiecare dintre noi primim exact ceea ce meritam, iar tu nu faci exceptie.

calcule ???... dude, era o estimare nu un calcul. doar nu iti imaginezi ca am sa incerc sa iti determin exact nivelul prostiei.

ma tin dupa tine ???... here we go again... man esti dus!... uite, tu reprezinti pentru mine exact nimic!... eu am contestat post-arile tale idioate. in foarte rare ocazii mi-ai dat sansa sa apreciez ceea ce ai avut de spus. probabil iti mai iei medicamentele din cand in cand!

educativ ???... daca prin absurd, intr-o zi as constata ca ca devin comparabil cu tine... m-as duce in munti. tu cum te suporti ?

eu si cei de felul meu ???... ba stricatule, pe forumul asta toata lumea iti trage :fuck:. tu ai impresia ca membri activi de pe forumul asta nu au altceva mai bun de facut decat sa te haituiasca ? esti schizo! astept cu interes momentul institutionalizarii tale. o sa vin cu prejeturi :yahoo:

violenta ??? fugi mai shugubatzule... nu da nimeni in tine! parole d`honneur. da sa ne anunti cand treci prin tara, poate ne vedem! daca nu ne dai de veste... unu` din noi tot are sa te recunoasca :search:

fara ocupatie... iar proiectezi propria-ti personalitate asupra celorlalti. tipic latin! si cu ce zici ca te ocupi ? in afara de mesaje imbecile pe forumul asta mai fabrici si altceva ?

comentariu ???... de unde atat! cam pretentioasa titulatura pentru aberatiile tale. cu tine nu se poate discuta. am vazut ca unii de pe aici au incercat, dar la ce bun?! tu esti dus... si pace.

cuba........ duba :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

individul care a luat warn si-o merita pt comportament general nu pt comportamentul lui fata de andrei. parerea mea.

Kimmie Blu, sa stii ca gresesti, eu am taxat 2 membri noi numai pentru raspunsurile cu limbaj "colorat" provocate de AndreiRN in topicurile legate de accidentele de la Targu Mures si Galati.

Apoi am realizat ca la AndreiRN ii place sa provoace oamenii ca sa raspunda ... neprincipial, apoi se distreaza pe seama sanctiunilor acestora, asa ca am renuntat. Mi-am dat seama ca nu simptomele bolii trebuiesc tratate ci cauzele ei.

Singura scuza a lui AndreiRN, care m-ar si face sa imi schimb parerea despre el, ar fi daca subit am descoperi ca are o forma de sindrom Tourette, care il obliga sa spuna mascari fara a putea sa se opreasca, dar nu stiu daca este asa. Si nici nu voi putea afla, ca membrul in cauza e ignorat de mine.

Gaxel e mai ingaduitor cu AndreiRN decat sunt eu, dar sper sa nu faca greseala de a sanctiona pe altii numai pentru replicile adresate acestuia. Cine l-a jignit pe el... e alta problema.

Pretendere, stai linistit. Daca omul se va duce vreodata la un psiholog, va avea sigur nevoie de reparatie capitala , nu scapa numai cu o simpla revizie.

1. La cat e de misogin, un adept al teoriilor freudiene va gasi cu siguranta niste traume din copilarie cauzate de unele rude de sex feminin, probabil foarte apropiate. Urmareste daca are macar o postare de bun simt legata de femei, ca eu nu am gasit vreuna.

2. are mania persecutiei, se simte urmarit de aceleasi persoane cu care s-a intalnit pe alte forumuri, visele lui sunt bantuite de Danutze si Stresshi, de Thomashi si Pistolari, probabil crede ca de fapt pe urmele lui sunt agenturili comunisto-legionare, bubulii... medicamente, medicamente...

3. Complexele personale le ascunde in spatele unei grandomanii exacerbate, probabil crede sincer ca in afara de acei cativa (intotdeauna aceiasi) care il urmaresc si il asupresc, toti ceilalti il iubesc si il admira pentru cele 7 Honde, casa cu piscina, gemenele, camionul si toate cele pe care el nu uita sa le aminteasca.

4. Confirm si eu teoria ta referitoare la multipla personalitate. Am citit mult postarile omului, inainte de a-l bana (asta pentru a nu fi acuzat ca am decis in pripa) si am ajuns la concluzia ca in ele se intalnesc foarte multe persoane. Il las pe el sa vorbeasca:

Am mai lucrat ceva la camionul meu. (...)Eu am terminat lucrand munci temporare si dand meditati in cadrul facultati(...)am fost si antrenor de inot candva.(...)mai dadeam meditati si la chimie surorilor medicale(...)am ajuns si reflector pt motociclisti virtuali(...)sunt un autostopist inrait(...)acopar subiecte fff diverse si mi sa spus chiar si enciclopedie vie cateodata(...)Critica este meseria si hobbiul meu(...)(sunt)Inginer Calitate (CTC=bagator de seama) in aeronautica. (...)Mintea mea primeste un salariu cum doar 1% din populatie primeste(...)imi dau in grija bucati serioase da la Airbus sau Boeing pt integritatea si realismul meu.(...)sunt eu si medic (...)O fac eu ca profesie si stiu ca nu am omorat pe nimeni cu motorul.

Sunt coplesit... Un adevarat guru... Dar ce slujba are un medic care ingrijeste Boeing si Airbus, merge cu motorul ca profesie si mai lucreaza cate ceva la camionul sau? Imi pun intrebarea CINE ESTI TU, ANDREIRN?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai copila,(ca sa nu zic fai ca esti fata si nu baiat) tu mai atacat pe mine cu jicniri si cuvinte de strada si cand eu ti-am raspuns mai in gluma dar la subiect tot tu te superi?

Tu imi spui mie de tupeu dar ti-ai citit postul?

Chiar asa de putina logica ai.

Cand eu scriam proiecte unice tu inca stateai in pampers si imi spui mie sa invat sa scriu.

De parca ar conta din ce fel de familie faci parte cand e vb de "bunul simt" pe care atatia il flutura pe aici ca pe un steag.

Tu ma ameninti subtil si te iei de testiculele mele si eu nu ma iau de ovarele tale si mai iti iau si insultele in gluma si tot tu te vaiti.

Putina logica te-ar ajuta chiar daca esti mai bobocel.

Stai si gandeste-te si vezi tu ce si cum este corect. :beer:

Offff, pretender, dar tu iti aduci aminte cand ai intrat pe acest forum?

Esti probabil un clon a lui Thomas sau Pistolaru si singurul tau scop aici este sa-mi faci mie "zile placute" asa cum ai facut si pe alte 3 forumuri.

Opinia generala este 6 persoane, moderatori pe alte forumuri in duplicat si un pusti amic de 3 ani?

Uita-te la propriul tau limbaj cu mine si vezi cine este de mahala. Tu crezi ca eu nu te pot lua la porcaiala? Aduti aminte cand am avut mana libera si faceai spume la gura de cata porcaiala ai primit. A trebuit sa dai o lada de bere sa devi "prieten" cu niste indivizi fara personalitate proprie.

Cand ti-am zis eu cuvinte asemanatoare? Aici.

Sti sa calculezi % zici? Se pare ca nu prea.

Sunt constient ca nu o sa te lasi tu si cei de felul tau si sub o multime de clonuri o sa va tineti dupa fundul meu oriune aveti ocazia dar pt mine este distractiv si pt tine sunt sigur ca este educativ.

Ati ajuns asa de rau sa si amenintati oameni cu violenta.

Oameni fara ocupatie si minte putina.

Orice comentariu de al meu il discut cu oricine si oricand daca este sau nu adevarat sau bine meritat.

:beer:

Ia fa tu un efort si incearca sa intelegi dreptate, egalitate, onestie, corectitudine.

Ar fi poate cea mai mare realizare a ta. Intelectuala.

Eu sunt pt libertatea totala de comunicare si accept orice "insulta" de la oricine ca nu ma afecteaza si nu face decat sa-si arate arama si ce-i poate pielea si asa se stie de fiecare ce fel de creatura este. Desigur ca pot raspunde ORICAREI provocari la orice nivel si chiar un pic mai mult. Este un exercitiu de dezbatere a oricarui subiect si oricarei minti destul de bun.

Da, sunt pt moderare dar nu am vazut, pe 4 forumuri decat doua ocasi si doua persoane care au facut-o cu profesionalism si corect. In rest se agita si se zbat sa au fost calcati pe coada si vezi doamne li sa ranit mandria personala.

Am primit 50% warn doar pt ca asa SIMTIT unul nu bazat pe un proces logic, corect si echitabil. Nu am zis nimic ca vb in vant, dar majoritatea care m-au hartuit vulgar ar fi putut orice moderator sa-i sanctioneza daca se folosea un proces logic si nu unul emotional.

Ca am sau nu acces la un forum nu imi sta mie in putere sa decid asa ca de ca sa-mi bat eu capul de pomana. Imi expun opinia si va raspund la atacuri aratand multora partea negativa sau cea vulgara si in rest este distractie si ceva informati placute sau utile.

Sa vezi acuma valuri de aberati la tine in PM.

Ca la gradinita. :beer:

Proiecte unice? :fuck: Daca nu sunt prea indiscreta, in ce domeniu activezi?

Ideea este urmatoarea: pe mine m-a intrigat foarte tare modul tau de gandire si exprimare vis-a-vis de tara noastra.Asa buna, rea, cum e, e tara mea si o iubesc! Se cheama nationalism! Se pare ca tu nu stii ce e ala.Tatal meu lucreaza in armata romana de peste 45 de ani iar acum este General de Divizie,...deci..clar de unde am mostenit dragostea pt tara natala.

Asa ca tu in ochii mei nu valorezi absolut nimic!

Nu inteleg de ce nu il dati afara. De teama sa nu pierdeti un user sau chiar va place circul pe care-l face?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kimmie Blu, sa stii ca gresesti, eu am taxat 2 membri noi numai pentru raspunsurile cu limbaj "colorat" provocate de AndreiRN in topicurile legate de accidentele de la Targu Mures si Galati.

Apoi am realizat ca la AndreiRN ii place sa provoace oamenii ca sa raspunda ... neprincipial, apoi se distreaza pe seama sanctiunilor acestora, asa ca am renuntat. Mi-am dat seama ca nu simptomele bolii trebuiesc tratate ci cauzele ei.

Singura scuza a lui AndreiRN, care m-ar si face sa imi schimb parerea despre el, ar fi daca subit am descoperi ca are o forma de sindrom Tourette, care il obliga sa spuna mascari fara a putea sa se opreasca, dar nu stiu daca este asa. Si nici nu voi putea afla, ca membrul in cauza e ignorat de mine.

Gaxel e mai ingaduitor cu AndreiRN decat sunt eu, dar sper sa nu faca greseala de a sanctiona pe altii numai pentru replicile adresate acestuia. Cine l-a jignit pe el... e alta problema.

wait, deci Jupanu m-a "atacat" si pe mine, total aiurea. Pe peste tot pe unde a postat individu a folosit un limbaj mai mult decat colorat cu toti. Andrei a fost doar "o scuza" pt el.

Ai dreptate, si fatalau asta de andrei le provoaca. Eu ma chinuiesc sa-l tin in frau (JAP JAP Andrei!! ), dar nu intelege.

F. tare asta cu Tourette. Eu nu m-am gandit la aspectul asta, dar e f posibil :))

Adevarul e ca toata lumea il spurca pe Andrei, dar o si merita. Daca lumea s-ar abtzine de la cuvintele urate ar fi o treaba buna, zic eu...

Si pe mine m-a enervat raaau de tot (rau rau rau) cand a dat-o-n "femeile tre' sa aibe sani domne'" si dup-aia am simtit o parere de rau din partea lui.. adica ... ca si cum ar fi realizat ca a gafat si a retras, oarecum. E bun pt caterinca, adica te poti distra cu el (vezi topic - fete motocicliste- intraba-ma pe mine cum e sa ai prietena motociclista-) insa... o mai ia pe aratura din cand in cand. Important e sa fim intelegatori cu el, ca.. e doar "copilu teribilist al forumului", he can do no harm.

ps: mie imi pare rau ca vladisto a plecat.. eu radeam cand ii citeam posturile si ... eu nu prea rad din orice :) Vladisto come back baby!!

o :beer: pt voi de la nasha mare! peace & love :)

ps: fuguta afara ca e vreme frumoasaaa!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De bla-bla-urile tale m-am saturat, te-ai eschivat si de la inot, la motocross mi-e mila de tine, acum te bagi in seama degeaba si la concursu' de futut.

Am si eu catel, cand aduci gemenele adu-ti si catelele.

Atunci citeste-le pe ale tale si sa vezi ce distractiv este. =))

Eu inca merg la bazin saptamanal si tu te uzi in ploaie si prin noroi.

Daca iti seamana catelul atunci va risipiti samanta impreuna. Reciproc.

Ca nu se apropie nicio catea de voi.

1. dude.

2. care e faza cu momentul intrarii mele pe acest forum?

3. sa indraznim sa zgaltzim podoaba-ti capilara?

4. din nefericire pentru tine eu am alte scopuri in viata.

5. parerea mea.

6. iti sugerez sa iti trimiti nevasta la o liposuctie,

7. ... mai mucea, tu te-ai bagat ca imbecilu pe un topic al meu care nu iti era adresat

8. esti un troll infect

9. drept urmare te-am luat la suturi.

10. nu mi-am atras niciodata insulte pe forum. asta pana acum cand am dat de tine.

11. esti la un pas de colaps, gena ta schizofrenica se dospeste... mai ai putin!

12. fiecare dintre noi primim exact ceea ce meritam, iar tu nu faci exceptie.

13. tu reprezinti pentru mine exact nimic!

14. daca intr-o zi as constata ca ca devin comparabil cu tine... m-as duce in munti.

15. ba stricatule, esti schizo! astept cu interes momentul institutionalizarii tale. o sa vin cu prejeturi

16. da sa ne anunti cand treci prin tara, unu` din noi tot are sa te recunoasca

17. si cu ce zici ca te ocupi?

18. tu esti dus...

Oauuuu, ce sa mai balbait si spumegat saracul. -am stricat dimineata. Scuze. :beer:

1. Dude? Ce le mai mancam cand eram copil. Si tu? Sau ai dat-o in engleza?

2. Pai spune tu care e faza. Spune care iti este numele real?

3. Si zici ca iti place parul meu.... Nu esti singurul dar .... nu te las sa-l atingi. ESTI PREA URAT.

4. Oauuuu, scopuri marete. Si eu te bruiez sin pacate.

5. Si da careva 2 bani pe parerea ta? A mea este ffff pretuita. $$$$$$$$$$

6. Hmmmm, pai la 47kg numai lipo ii trebuie. E o bijuterie asa cum este. :banana:

7. da, ce pot spune. te-ai sters la nas sau mamica a facut-o? Ce pui pe forum este adresat tuturor membrilor.

8. ce generos esti tu cu mine. Daca m-as cobora chiar la mintea ta as fi mai jos ca genunchiul broastei.

9. Hmmm, ti-ar fi piciorul rupt inainte sa se ridice 10 cm. :chair:

10. Daaaa? si cine te-a insultat? Cum de a indraznit? Te simti insultat cand te uiti in oglinda?

11. Ai vrea tu si multi ca tine sa aveti sanatatea mea. :banana:

12. Tu faci exceptie ca daca ti-as da ce meriti nu ai putea sa o duci. :chair:

13. Daaaa? Si cum se face ca dimineata te uiti dupa mine de cum faci ochi? Si seara nu poti dormi fara sa-mi zambesti. :throb:

14. Pai eu merg prin munti destul de des. Daca TU astepti sa fi comparat cu mine atunci sa sti ca o sa ramai la campie toata viata ta.

15. Si zici ca or sa numeasca o institutie dupa mine? Universitate? Liceu? Ma coplesesti. Si iti face mamica prajituri? Sau le faci cu manutzele tale.

16. Daaaaa? Ghinionistul.

17. Pai stau si aprob abiecte care ajung sa zboare sau sa pluteasca prin spatiu. Cateodata doar imi dau cu parerea si astia se bucura.

18. Corect ca sunt dus ca doar nu stateam pe langa tine. Plictisitor.

Gaxel e mai ingaduitor cu AndreiRN decat sunt eu.

Pretendere, stai linistit.

1. La cat e de misogin, un adept al teoriilor freudiene va gasi cu siguranta niste traume din copilarie cauzate de unele rude de sex feminin, probabil foarte apropiate. Urmareste daca are macar o postare de bun simt legata de femei, ca eu nu am gasit vreuna.

2. are mania persecutiei, se simte urmarit de aceleasi persoane cu care s-a intalnit pe alte forumuri, visele lui sunt bantuite de Danutze si Stresshi, de Thomashi si Pistolari, probabil crede ca de fapt pe urmele lui sunt agenturili comunisto-legionare, bubulii... medicamente, medicamente...

3. Complexele personale le ascunde in spatele unei grandomanii exacerbate, probabil crede sincer ca in afara de acei cativa (intotdeauna aceiasi) care il urmaresc si il asupresc, toti ceilalti il iubesc si il admira pentru cele 7 Honde, casa cu piscina, gemenele, camionul si toate cele pe care el nu uita sa le aminteasca.

4. Confirm si eu teoria ta referitoare la multipla personalitate. Am citit mult postarile omului, inainte de a-l bana (asta pentru a nu fi acuzat ca am decis in pripa) si am ajuns la concluzia ca in ele se intalnesc foarte multe persoane. Il las pe el sa vorbeasca:

Sunt coplesit... Un adevarat guru... Dar ce slujba are un medic care ingrijeste Boeing si Airbus, merge cu motorul ca profesie si mai lucreaza cate ceva la camionul sau? Imi pun intrebarea CINE ESTI TU, ANDREIRN?

Da, cate detali din partea unui individ care ignora posturile mele.

Dimineata cand se trezeste mi le citeste si le analizeaza pana iese fum sin urechi. Ca la desene animate.

Gaxel are logica in comparatie cu tine sau orice alt mederator. Putini indivizi cu atata logica inca din tinerete. Restul o adunatura de sentimentali, tineri si batrani.

Lui Zpltan nu ii mai raspund in detaliu ca stiu ca isi aduna el informatiile zilnic din tot ce postez. :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o propunere pt TOTI de pe forum... ca sa ma fac inteles citez din murpy... "nu te pune cu prostu' c-are mintea odihnita!" deci... io zic ca TOTI da TOTI sa ignoram orice semn de la AndreiRN... ce ziceti? io nu-i mai acord atentia de care duce lipsa din acest moment, ca am de-a face cu destui prosti s-asa... promit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Daca nu sunt prea indiscreta, in ce domeniu activezi?

2. pe mine m-a intrigat foarte tare modul tau de gandire si exprimare vis-a-vis de tara noastra.

3. Asa buna, rea, cum e, e tara mea si o iubesc! Se cheama nationalism!

4. Tatal meu lucreaza in armata romana de peste 45 de ani iar acum este General de Divizie, ..deci..clar de unde am mostenit dragostea pt tara natala.

5. Nu inteleg de ce nu il dati afara.

1. Tu indiscreta? Nicidecum. Cum ai putea sa fi indiscreta cu asa fundulet postat in public? Pai eu lucrez in domeniul aero-spatiale.

2. Da, si cand esti intrigata iti pierzi logica si arunci vb la care nu te astepti sa primesti un raspuns?

3. Cata logica. Si daca fratele tau este un criminal notoriu tot asa il vei iubi? Sinceritatea si locica inainte de sentimente. Dar tu esti inca pu mis si rasfatat. Nationalismul e mai rau ca rasismul. Hitler a fost un nationalist convins.

4. Ahaaaa, deci de 45 de ani a trait pe bani poporului fara sa produca nimica folositor. Vrei sa sti opinia mea despre APVsti? Ai mostenit o aberatie.

5. Pai nu este de asteptat ca tu sa intelegi. Ai habar ce sunt "principi", "libertatea cuvantului"? Normal ca nu ca doar ai primit o educatie ffff deficienta.

1. fatalau asta de andrei.

2. Eu ma chinuiesc sa-l tin in frau (JAP JAP Andrei!! ), dar nu intelege.

3. Si pe mine m-a enervat raaau de tot (rau rau rau) cand a dat-o-n "femeile tre' sa aibe sani domne'"

4. adica te poti distra cu el

5. o mai ia pe aratura din cand in cand.

6. he can do no harm.

1. Daaaaaa? Daca as fi convins ca esti fetitza ti-as arata eu masculinitate. Ai merge zambind continuu.

2. Ti-ar place tie sa-mi pui frau. Ce joaca nebuna ar iesi. :banana:

3. Pai nu asa a lasat doamne-doamne? Intreaba-l tu pe Vladisto. Punem la vot si vedem cati vor o femeie fara sani.

4. Cum de sti?

5. Da, imi place si agricultura. Aseara am bagat de seama ca au ramas rosiile neculese si acuma ma lupt cu struguri si must saptamanal.

6. If you only know how many can not sleep because of me.

vod de blam... da repede pls!

Da, cat mai repede pana iti vine majoratul si poate si ceva minte. :chair:

Mie-mi placea avatarul jupanului. :pokey:

Normal.

Te simti si tu barbat cand vedeai femeia goala. =))

"nu te pune cu prostu' c-are mintea odihnita!" deci... io zic ca TOTI da TOTI sa ignoram orice semn de la AndreiRN... ce ziceti? io nu-i mai acord atentia de care duce lipsa din acest moment, ca am de-a face cu destui prosti s-asa... promit!

=)) A venit PRASLEA cu o IDEE NOUA. =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o propunere pt TOTI de pe forum... ca sa ma fac inteles citez din murpy... "nu te pune cu prostu' c-are mintea odihnita!" deci... io zic ca TOTI da TOTI sa ignoram orice semn de la AndreiRN... ce ziceti? io nu-i mai acord atentia de care duce lipsa din acest moment, ca am de-a face cu destui prosti s-asa... promit!
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...