Mergi la conţinut

Record It


sabinrace

Recommended Posts

ai uitat de omul-pinguin si de zorro....:))))....cum sustin ceva fara dovezi? uite linkul ala unde se arata varza din tine + alte cateva pe google....povestile prietenilor tai despre tine sint mai mult decat dovezi ;) ....n-am nimic cu homosexualii si de asta inca iti dau raspunsuri pe aici ;) nu ma incordez ci stau chiar f flexat....repet ; daca era ceva de capul tau, la cat de nervos esti tu pe mine ( stiu asta mai bine decat iti imaginezi) si la ce fraier sint eu, trebuia sa ma fi bagat in spital de mult,corect ?! :) acu undeva se strica ecuatia si ai face bine sa o repari mai repede ca pici de papitoi ( nu ca nu ai fi deja, dar pe zi ce trece vad asta mai multi) daca mai latri fara sa musti

cat despre cizelat (banuiesc ca ai auzit termenul prin vreo revista de culturism)....mi-e scarba ca trebuie sa "vorbesc" cu un agramat ca tine

iti urez si pentru azi traditionalul "huideo la stricat mobre"

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai oua gaina...

E stresata?

Si uite asa am ajuns iar la discutiile alea fara nici un farmec. Doar ca sa scri...Sa scri si tu ceva.

N-am nimic cu tine, doar ca esti ca o raie. Raie gainareasca.

Incearca sa fi mai hazliu daca se poate...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai oua gaina...

E stresata?

Si uite asa am ajuns iar la discutiile alea fara nici un farmec. Doar ca sa scri...Sa scri si tu ceva.

N-am nimic cu tine, doar ca esti ca o raie. Raie gainareasca.

Incearca sa fi mai hazliu daca se poate...

mai frate gaina nu mai oua da umbla vorba prin targ ca nici cocosul asta nu mai are oua.sa fie adevarat sau tu sabina de la implanturile alea cu silicon le-ai pierdut??uimeste-ma cu un post zorro si te lamuresc si despre ce e vorba... :thumbdown:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma inviti la forja sau e iar vorba de virtual si gainarii?

Nu stiu ma cine esti si dupa cum scri vad ca nici tu nu sti nimic despre mine.

Scrie !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,te invit la forje da intr-un loc retras departe de meleagurile si padurile care iti sunt asa dragi tie si in care te refugiezi dupa fiecare bobarnac.deci te invit la serres sa imi arati cum o face un cocos asa mare ca tine care si-a pierdut ouale cand a fost vorba sa dea ochii cu gaina mai sus mentionata.stiam ca ti-e frica de el la curse da si fata in fata?eu zic sa te bagi totusi,omul o sa inteleaga si te ia usor cu preludiu...stie cum se face cu o fata!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaini prapadite.

Nu ma mai invitati la cursele voastre.

Nu intelegi ca defapt bataia e in alta parte?

Ce sa caut eu alaturi de voi la start?

Ia zi?

Sa imi iau un Tohan sa ma-ntrec la categoria vierme?

Du te linistit ca nu ma dau cu Gainile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai marele cocos,te rog sa-mi spui si mie unde este batalia.eu nici macar gaina nu sunt,sunt un puisor ratacit care cauta indrumare.nu cumva batalia o fi aici la latrat?esti o varza de tastatura preocupata de aparate de mucenici si latratura virtuala care nu are oua sa participe la orice fel de cursa sau zmardoiala intre 4 ochi.acum te rog sa ma contrazici!iar sa ne arati ca ai ceva pe instalatie mai zorro propune tu o intrecere da eu nu stiu sa fac mucenici cornulete sau la ce o mai fi buna masinaria aia din SFraceTEK garaj!!sa fi cuminte si sa te joci frumos la padure ca presimt o "evadare"!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am atins scopul.

Ati aflat cine-i gaina si chiar mai mult. Ce tare sa fi pui si sa vrei s-ajungi gaina...

Ramaneti linistiti in lumea voastra. Lumea Gainilor si a puilor de gaina.

Nu mai vorbi mai NIMENI despre RaceTeK si motociclete. Nu e domeniul tau.Tu intre ele ca si prietenul tau sunteti doar visatori...

Gaina! Unde ti-ai facut servicele la R1 lu tovarasa ta? La Gaiesti sau la Gainaresti?

Vezi ca etrierul spate se monteaza altfel... Poate o vad la stiri, cu mecanica asta a ta...

Daca nici la motocicletele din familie nu esti in stare sa le schimbi cauciucurile si sa pui totul laloc, nu prea inteleg ce cauti sa scri sub mine...

AAAA.Am uitat. Tu scri ca sa anunti lumea ca defapt eu nu sunt Barbat si defapt sunt ceea ce ai vrea tu sa fiu.

Sunt frumos mai Gaina de ai ajuns la concluzia asta sau mi-ai vazut gumosul si ai vrea sa te conectezi?

Cat despre tine dupa cum bine vezi nici de homosexual n-ai fi bun. Nasolu-le.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pisi, pentru jigniri referitoare la starea tehnica a motoretei ar trebui sa te adresezi fostului proprietar din alba iulia caci a venit cu gumele alea puse de el....dar mi-e ca ala iti da o ranga in freza direct daca te vede fara sa te mai astepte sa vrei sa ai o discutie barbateasca ( muta in cazul tau) inainte ;)

nu esti ceea ce as vrea eu sa fii, esti cu mult sub ce sustii tu ca esti....mucenicule :)

unde vezi tu ca m-am dat mecanic in ceva? dar ce sustii tu in acest domeniu este demn de orice Sf si e nevoie cred doar de o scoala profesionala sa iti dai seama ca esti prajit la cap.....ti-ai mai vandut troaca pe 25 de mii pe ebay? unde e dyno? mai ai poze de acum 10 ani intoarse sa pari mai aplecat? da' din alea cu mobra in pick-up? alea erau chiar funny cand te visai tu CURsier ©

Doamne cine a ajuns sa aibe service si sa cheme lumea la reparatii ....etrieri prinsi cu sarma, gauri in cadru sa fie motoreta mai usoara, semeringuri amortizoare montate invers, bascule umplute pentru rigiditate...:))))) etc etc etc....cat crezi ca o sa mai dureze pana omori pe cineva cu inventiile tale?!

cat despre gay, sau ma rog...prestator oral prin Spania....nu de mine umbla vorba....motanelule....:)))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare exista vre-un post al tau pe undeva in care tu sa vorbesti despre motociclism, sa ajuti pe altii cu ceva, sau macar sa faci caterinca fara sa jignesti?

Ai gasit un punct slab cu bataia? Ai fi vrut sa sar pe tine si sa fac bataie? Ai ajuns la disperare? Sincer cred ca mi-ar fi greu sa te daram la cata gaina esti. Nu le am cu bataia vere.Le aveam prin clasa a 7 a - A. Dar daca ai nevoie sa sti ca iti gasesc ceva sa te eliberezi...

99,9% din posturile tale sunt doar ca sa scri si tu ceva.

La curse ai iesit ... la categoria Pasarele.

Se foloseste lumea de tine (din intuneric) iar tu pui botul si scri pe site tot ce le trece la altii prin cap. Sti ce-i aia marioneta?

Ai fost la garajul meu ca sa vezi despre cine vorbesti sau chiar tot ceea ce scri e pe platforma umbla vorba?

Crezi ca n-as vrea sa vin pe circuit? Chiar crezi asta? N-am bani sa revin pe circuit. Focalizez banii spre alte obiective.N-am timp si pregatire sa revin in SBK. Nu merg la gaina !

Tu antreneaza te linistit ca vei avea ocazia. O sa fac eu ceva si voi ajunge pana la urma.Nu ca sa ma dau cu tine ci cu Oresti si altii din gasca mea.Care oricum merg la alta categorie...

Hai ramai si scrie linistit posturile tale inconfundabile alaturi de altii ca tine si poate pana la urma vei lansa o noua moda:

Cum sa scri fara sa sti...

Cum sa zbori fara sa mori...

Cum sa G fara sa by...

Fuck off.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, baieteala nu vrei/cauti ( e 2007, nici eu nu caut)....de ce dai de inteles ca ai vrea? ca uite ce iese....eu cred ca vrei, dar defapt nu vrei....vin aici, scriu ca n-ai avut curaj si apar probleme psihice ;)..... mi-a transmis trancanici ca ma astepti la o discutie....vroiai sa vin eu la tine sa discutam? eu n-am ce discuta cu tine live ( si sa nu crezi ca o fac aici in vreun fel ) dar daca vrei neaparat nu e problema....nu mai lua in ras ce fac/facem cu motoretele....cum tu fugi in padure asa si eu vreau sa trec pe naked....got the idea? tu-ti faci viata, eu pe a mea....am spus eu vreodata ca am facut ceva pentru acest sport? nu, doar m-am dat de fun, am batut mai mereu pe toti din categoria mea caci nu am nici fizicul nici banii necesari unei categorii superioare...am fost un fel de chior in tara orbilor si stiu asta dar nu-mi provoaca nicio trauma

sa nu crezi ca ma scuz in fata ta cu ceva cu acest post sau caut vreo impacare ( desi dusmania cred ca e doar de partea ta si daca erai, pe langa prost, si rau atunci poate era si de partea mea )

bravo ca ai seria 5, bravo ca ai r1, bravo ptr familie si tot ce-ai mai facut tu ;)....dar ramai la stagiul ala si bucura-te de el ca si cum ai fi chiroul de care spuneam mai devreme, nu mai incerca sa pari vreun semi-zeu caci esti departe de asta....unde si cand am spus eu vreodata ca l-as bate pe pop, vrajitoru, gagy, oresti si restul de "prieteni" de-ai tai?! niciodata nicaieri n-am scos vreun cuvant macar despre asa ceva...pentru ca eu in comparatie cu tine imi vad locul si-mi stiu limitele....daca tu nu vrei sa accepti ca at the end ai fost, ca si mine, un nimeni in sportul asta e problema ta.....ai avut doar norocul sa te compari cu mult mai putini si de aici probabil iti inventezi gradele...."prostia pe Pamant este constanta, doar ca se nasc mai multi decat mor" ....daca mai erau inca 5 insi pe langa cei 4-5 cu care te dadeai mereu sint cel putin 50% sanse sa fi iesit mai in spate decat ai iesit la toate cursele....corect? drept dovada stau clasamentele tale din "ama-superbike-ul" tau inventat in state unde, scos la comparatie cu multi....ieseai mereu pe ultimele locuri :)

cat despre toata lumea care tu o crezi amica, gasca veche sau mai stiu eu ce ai in cap... doar unul iti este alaturi cu adevarat ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt deacord ca n-am reusit in viata asta sa ajung un Campion cum e Pascota si Vrajitoru. Maestri ai Sportului...N-am avut atata suport.

Poate voi reusi sa gasesc pe cineva cu aceeasi daruire ptr acest sport cum am avut eu si sa-l indrum peste ce-am facut eu.

Stiu ca ptr asta va trebui sa ma intorc pe circuit. Insa imi amintesc ca am pierdut majoritatea campionatelor din motive tehnice: Motociclete trecute prin foc reparate si bagate in competitii. Stiu care sunt cheile ca sa deschid usile. Insa trebuie sa le construiesc eu pentru a fi sigur pe ele.

In sportul asta cel mai inalt rol il are managerul nu pilotul, el trebuie sa se ocupe de toate problemele. Eu n-am avut asa ceva niciodata. Sau am avut pe Otmar ptr 3 curse dupa care mi l-a furat Csaba.

Imi pare rau ca ma aprind la vorbele voastre (ale unora care n-au trecut sau n-au inteles asta) si incerc de cele mai multe ori sa va dau calea cea mai buna (nu cea mai scurta) pentru a merge asa cum eu n-am reusit.

Cat despre "prieteni" mei din copilarie... Stiu eu exact cat e ceasul, cu cine ma aseman si cu cine am de-a face.

Am muncit mult ptr acest R1 si nu mi permit sa-l bag pe circuit. http://racetek.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=19 Am vrut sa am si eu o motocicleta in viatza cu care sa ies pe strazi fara sa rada lumea de mine ca arata ca dracu. Toate motoarele mele erau rupte si jupuite de la miile de cazaturi ce le trageam pe dale. Nu vreau sa-i iau carene si alte protectii pentru a mi bate joc de ea. Vreau sa-mi iau un motor de joaca dar tot din motivul banilor anul asta merg doar la enduro (ca sa nu ma bosorogesc detot) si sa-mi tin spiritul activ.

Nu mai merg la curse din 2004 decand am realizat ca am mai multe responsabilitati decat coaie. Vine la toti momentul asta sau daca nu vine e din cauza norocului. Nu toti au norocul sa-si gaseasca o familie si sa se bucure de ea...Sunt fericit ca inca sunt intre motoare si ca imi merge si ca majoritatea clientilor ma asculta.

Sunt fericit ca traiesc in Romania intre vechii si noii mei prieteni. Sunt fericit ca traiesc si imi merg toate tentacolele cum e mai bine si sunt surprins de raspunsul tau...

Iara ai stat de vorba cu cineva si te-a influientat sau te-ai acrit de masca si gata?

Sa fi iubit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te inteleg ca nu vrei sa bagi aceasta mobra pe circuit, si a mea arata f naspa chiar daca nu am luat cazaturi cu ea, decat minore....stiu cum se rodeaza chiar de nu patesc nimic....singura mea "buba" pe creier, si nu este ceva personal....este cu lumea care spune ca face ceva si nu o face, mai exact nu mai spune/"ameninta" ca apari la curse sa ne rupi capu' si dupa aia nu o faci..nici nu ma gandesc sa nu bati multi, dar in mintea ta singurii care te-ar putea...sau ma rog, ar avea voie in mintea ta sa te bata, ar fi gagy, vrajitoru,pascota si pop probabil.....corect? iar daca ai vedea ca ti-o furi de la multi "nimeni" ai claca....cand o sa recunosti asta?! niciodata banuiesc :)....nu am discutat cu nimeni, iau decizii si am idei de unul singur. M-am acrit de aceste contre penibile....iar cum nu sint nici genul sa o las moarta.....tare as vrea ori sa te vad cum te dai( nu sa faci asta pentru mine ci doar sa demonstrezi ce tot spui ) ori sa nu mai spui ca faci atatea si sa nu faci mai nimic din cele spuse

repet, astea nu trebuie sa mi le demonstrezi mie....ci celor care cred in tine, caci si de Biblie se indoiesc multi....de ce? pentru ca exista fara dovezi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Telenovela adevarata, ce mai!!!...

Nu ar fi mai bine sa sariti peste intrigile astea ieftine direct la partea in care va "regasiti" si in emotia momentului va si sarutati!?

:kiss2:

...daca tu nu vrei sa accepti ca at the end ai fost, ca si mine, un nimeni in sportul asta e problema ta...

Mai mai mai... am trait s'o aud si p'asta!

P.S. Lasa'l naibii pe lunatecul ala, chiar nu ai inteles ca exagereaza cu "zaharul"??? Vezi ca e o vorba veche: "te amesteci cu laturile... te mananca porcii!"

73!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au terminat campionii europeni si mondiali pe care orice posesor autohton de moto roman le da clasa la orice ora

asa ca nu mai avem loc noi intre noi de ce tari suntem. Suntem asi doar in cotetul nostru...

Hai sa ne jumulim reciproc in loc sa ne avem ca fratii... ca e vai steaua noastra cu circuitele pe care ne dam...

Traim in Romania si asta inseamna ca nu avem simtul ridicolului si al realitatii. Pacat.

:notworking:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Vezi ca ciocolata asta e expirata de 3 luni.

Daca va e dor de cuvintele mele va sfatuiesc sa le mai cititi odata. Probabil ati intelege fara sa mai scrieti aiurea doar pentru a pune paie pe focul demult stins.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sincer sa fiu nu tin cu nimeni in povestea asta dar sa dea dreaq uneori oamenii chiar au momente de slabiciune maxima pe care apoi poate din orgoliu continua sa le sustina desi stiu ca poate gresesc.

Si unul si altul sunteti cu capul pe umeri, cu cox am mai vb si l-am dibuit e om care are o gandire sanatoasa desi e cam acid.

Pe tine sabine nu te stiu, dar oricum nu poate oricine sa isi deschida un service si sa il mentina. Este o realizare nu?

Un R1 nou si un serie 5 costa bani, pe care ti faci singur.

Fiecare este capabil in felul sau, dar mai nasol iese cand se da cu spoiala asa aiurea si balacareala cand nu ar fi cazul.

Intr-adevar o fost bila neagra pentru tine ca ai amenintzat ca faci ravagii si apoi nu te-ai prezentat. Scuzele nu conteaza. E important intai sa faci apoi sa scrii ce faci.

Sunt multi copii care ai fi uimit sa vezi cat de bine merg si ceea ce ma bucura faorte mult este ca mai sunt printre noi oameni de la care avem ce invatza si care au avut experientze reale in circuitele profesioniste de motoretizm ->vezi Oresti.

Un om de nota 20 dar care nu spune niciodata ce a facut decat daca il tragi de limba.. dar iti dai seama dupa cum vorbeste si iti explica un viraj ca.. stie ce spune.

Contrele pe forum mereu au fost asa.. o chestie al dracu de puierila, si cel mai important este ca fiecare dintre voi in felul vostru aveti ce va doriti. Atunci..? de ce fight?

Cox are dreptate. Daca ataci dovedeste ce poti, altfel nu mai racai.

Tu ai dreptate ca vrei mobra speciala de ghidusii nu pe cea buna sa o strici, dar.. atunci nu mia vorbi vorbe.

Be friends and clash on track, not on words.. words are easy made.. seconds are hardly worken :scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...