Mergi la conţinut

Pro Biker's Party


Noni

Recommended Posts

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal'tare!

cum este pe-acolo, io n-am mai fost pana acum!

se vine cu cortul? unde se pun corturile? cat se plateste? pt ce altceva se mai plateste in-afara de bere si has? se poate intampla ca echipamentului meu sa-i creasca picioare daca ramane singur in cort, si sa se faca ninja, sa taie cortul si sa o ia la sanatoasa?

dati si voi detalii de la celelalte intruniri, am vreo cativa prieteni cu care asi vrea sa vin!!!

P.S.: salam o sa cante??? :lol:=))=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se poate veni si cu cortul... ele vor sta pe marginea lacului...

De plata, va trebui sa iti raspunda NDR :)

Nu cred ca va fi cazul sa ii creasca picioare echipamentului sau cortului.. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal'tare!

cum este pe-acolo, io n-am mai fost pana acum!

se vine cu cortul? unde se pun corturile? cat se plateste? pt ce altceva se mai plateste in-afara de bere si has? se poate intampla ca echipamentului meu sa-i creasca picioare daca ramane singur in cort, si sa se faca ninja, sa taie cortul si sa o ia la sanatoasa?

dati si voi detalii de la celelalte intruniri, am vreo cativa prieteni cu care asi vrea sa vin!!!

P.S.: salam o sa cante??? :lol:=))=))

Este spatiu de campare suficient!

Costul este de 20 RON ca si pana acum si tot ca si pana acum acesta include si camparea! :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oki ... sper sa ajung si eu cu un amic ... acuma sa vedem poate ne strangem mai multi ... i`am propus si lui ndr ( un pm acu 2 min) daca s`ar putea face un el de ecusoane cu id`ul de pe forum eventual numele si forumul ca poate ne cunoastem si noi mai bine asa ... cred ca ar fi ceva interesant ... astept si de la voi feedback ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...