Mergi la conţinut

Intalnirile Motoveteranilor In 2011


topgun

Recommended Posts

Surprize surprize !!!

a durat ceva ca a trebuit sa cumpar alt soft de editare

m-am grabit sa-l fac si am cateva greseli da asta e...acum il vedeti asa :shok:

se poate viziona HD pt cine poate :beer:

Salut..scrie-mi te rog pe scurt care ar fii configuratia optima a unui calc pt a vedea fara probleme in modul 1080p!!proc,placa grafica,memorie..e.t.c!! multumesc anticipat!! :lamo:
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super filmul, plin de dramatism, datorita muzicii. Ma asteptam din moment in moment sa apara talharii, dar pana la urma am scapat! Asteptam episodul 2.

Momentul cu talharii nu a putut fi inregistrat .

Aceștia se perindau in jurul meu acolo la 10 km de Ruse unde am rămas fără benzina . Când ati aparut Dvs. (hoarda calare) s-au împrăștiat precum potârnichile ; au rămas numai cei doi scuteriști bulgari acre imi aduseseră benzina.Se speriasera si ei

Intrade var dramatismul muzicii m-a impresionat si pe mine . Seamănă foarte mult cu o scena din emisiunile tv dialog la distanta . Scena aceea cu hoții la dude .

Era cam asa:

Apus de soare.

O vioara încearcă sa reproducă apusul de soare .

Dintr-o-data apare hotul la dude . Se uita in gradina gospodarului , nu e nimeni si tzop sare gardul .

Vioara încearcă sa imite căderea dudelor lin, lin ...

Fericire pe hotz pana cand apare gospodarul , care începe sa strige : hotul la dude ... hotul la dude ... si striga si el in funcție de cate dude s-au furat .

Rog a-mi fi iertat romantismul .

Oricum la Dan este vorba de altceva : Iovu , Ciprian Porumbescu , George Enescu sau probabil muzica Relki.

Am sa-mi amitesc peste ani si ani si de acesta .

PS

Ca sa vezi ce pezevenchi putem fi . Omul se căznește sa facă ceva deosebit si noi...

Chiar ma interesează cati dintre noi "gusta" subtilitățile lui Bogdan

Editat de nicon
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelent fondul sonor. Cine canta?

canta CyberLink PowerDirector 10 :laugh: Nu stiu cine ca sunt melodii din libraria softului de editare.

Salut..scrie-mi te rog pe scurt care ar fii configuratia optima a unui calc pt a vedea fara probleme in modul 1080p!!proc,placa grafica,memorie..e.t.c!! multumesc anticipat!! :lamo:

procesor minim Dual Core si 2 GB de Ram

Asteptam episodul 2.

Daca vremea e ca azi, episodul 2 o sa fie la primavara. Sau o sa fie cel de la Revelion. :laugh:

Momentul cu talharii nu a putut fi inregistrat .

Aceștia se perindau in jurul meu acolo la 10 km de Ruse unde am rămas fără benzina .

Eu ma mir si in ziua de azi cum de n-au plecat ei cu banii.Nu numai ca s-au intors cu benzina, dar vroiau sa-ti dea si restul.... :shok:

Bravo Dane!

Senchiu veri maci :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut..scrie-mi te rog pe scurt care ar fii configuratia optima a unui calc pt a vedea fara probleme in modul 1080p!!proc,placa grafica,memorie..e.t.c!! multumesc anticipat!! :lamo:

orice peste dual core.peste 2 GHz

sau un pIV( vechi ) de peste 3.4 GHz ) single core + placa video dedicata

eu iti propun sa ne dai un un buget + ce varianta vrei ( desktop /. laptop) sa vedem ce sa ti spunem

iar cum sunt zgarcit cu banii nu mi-as lua ceva nou chior ci ceva sh full ( cam ca la motoare :) )

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma mir si in ziua de azi cum de n-au plecat ei cu banii.Nu numai ca s-au intors cu benzina, dar vroiau sa-ti dea si restul.... :shok:

Aici e vorba de ...Omida .

Poate nu stiti ca la noi la Curtea de Arges exista unul Mătanie (fie iertat ) care era mai tare decât Omizile , Lacustele.....si pe care l-am cunoscut personal . El a murit de putin timp dar au ramas mai departe legendele si urmașii sai .

Care aveți probleme , sentimentale , cu argintul viu , vrăji si farmece , lipsa sporului in casa ....sa ma contactați .

Am doua cai de atac :

  • urmașii lui Mătanie
  • biserica (prin unul din bunii mei prieteni , preot ).

Editare ulterioara.

Cel de-al doilea , (preotul ) a reușit sa-i ia o parte din clienți celuilalt mergând pe calea religiei : maslu , rugăciunea (descântecele) Sfântului Ciprian ...

Pe baza învățămintelor preotului (fost coleg cu mine de serviciu) am videcato pe soacra-ea .

Avea pietre la fiere (colica biliara) . Sta prost cu inima , avusese infarct si nu putea fi operata de colicist. Dupa ce i-am aplicat tratamentul dat de preot a mai dus-o inca vreo 8-9 ani .Am reusit si sa ma bucur de prezenta dumneaei la mine acasă in tot aceasta perioada . Poate ca atunci cand eram mai tineri (si eu si ea ) nu putuseram sa ne dam seama cat de mult ne iubeam - fie iertata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Surprize surprize !!!

a durat ceva ca a trebuit sa cumpar alt soft de editare

m-am grabit sa-l fac si am cateva greseli da asta e...acum il vedeti asa :shok:

se poate viziona HD pt cine poate :beer:

Tot respectul pentru munca ta, a iesit un videoclip super !

Stabilizatorul de imagine al camerei chiar functioneaza !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stabilizatorul de imagine al camerei chiar functioneaza !

Da ...si eu ma mir ca la zgaltaielile topcase-ului a tremurat asa putin.Deja studiez problema sa vad unde as putea sa o fixez sa nu mai vibreze deloc.O idee ar fi sa bag un burete sub Topcase ca sa stea mai fix.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e topcase original BMW ca nu ar fi facut asa.E o porcarie de topcase fabricat prin China sau Japonia :tongue:

Nici io n-am topcase original si flencanea la fel pina m-am enervat intr-o buna zi si am aplicat pe placa lui o banda adeziva cu burete groasa de vreo 3-4 mm care a stabilizat topcase-ul incit chiar si cu 15 kg greutate in el si vreo alte 3-4 prinse deasupra, nu mai misca! Ce-i drept, am intarit cu sudura si cadrul care tine codita si suportul tip portbagaj. :good:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici io n-am topcase original si flencanea la fel pina m-am enervat intr-o buna zi si am aplicat pe placa lui o banda adeziva cu burete groasa de vreo 3-4 mm care a stabilizat topcase-ul incit chiar si cu 15 kg greutate in el si vreo alte 3-4 prinse deasupra, nu mai misca! Ce-i drept, am intarit cu sudura si cadrul care tine codita si suportul tip portbagaj. :good:

Idem

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici io n-am topcase original si flencanea la fel pina m-am enervat intr-o buna zi si am aplicat pe placa lui o banda adeziva cu burete groasa de vreo 3-4 mm care a stabilizat topcase-ul incit chiar si cu 15 kg greutate in el si vreo alte 3-4 prinse deasupra, nu mai misca! Ce-i drept, am intarit cu sudura si cadrul care tine codita si suportul tip portbagaj. :good:

Buna idee :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...