Mergi la conţinut

Iesiri De-O Zi


Recommended Posts

dupa cum am mai spus....eu am motocicleta cu care sa merg mii de kilometri nu sa straluceasca in parcare.

:thumbsup: si eu tot pe ideea ta merg numai ca uneori imi este mila de ea si o mai spal :biggrin: . Eu am permis de la sf lunii martie si nu merg cu viespoiu decat in week dar in astea 3 luni am facut apx 5000 de km mai exact 4836 :taunt: . M-ati bagat in boala cu transfagarasanu ca de mult imi doresc sa merg numai ca tre sa ii schimb uleiul & cauciucu spate si sambata as avea si o nunta dar mai mult as merge pe transfagarasan :smile: sunt intr-o mare dilema dar lasam timpul sa decida , deci vineri se afla daca se merge sa stiu sa o iau spre capitala seara .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut poze dp transfaga, e inca zapada pe margini, si curg puhoaie. Si nu cred ca se merita sa mergem in weekend ca e aglomeratie maxima. Adica mergi in coloana ca vin oamenii cu tico si se uita la peisaj cat timp merg.

Si in plus am moto in service :(. M-au dovedit niste linii de tramvai ude, deci am putea amana cat mai mult transfaga sa vin si eu :D

Luati de radeti:

post-34388-0-62578300-1308677861_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate baiatu cu r6

Nu mergem sambata pe Transfagarasan. E inoportun din orice punct de vedere ai privi situatia si nu am face decat sa ne chinuim, mai ales noi, astia care mergem cu ambele roti pe asfalt.

Ar fi bine sa mai vina si de pe aici niste idei de traseu, tinandu-se cont de limitele de timp si kilometri pe care le-am tot avut un ultimii ani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mergem sambata pe Transfagarasan.

matinal Caniggia ma gandeam ca numai eu iau forumurile de la 7 dim la rasfoit :D

Buna decizia ca parca nu as pleca cu viespoiul la drum lung fara sa ii schimb consumabilele

P.S. blogul tau nu mai merge cel putin la buzau :sad:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transfagarasanu e inchis pana pe 1. Avem ca varianta de deplasare valea doftanei. Care este pentru?

Nu e de ras baiatule cu R6 :) Se poate intampla oriucui, tu sa fii sanatos.

Transfagarasanu se amana atunci ca vrea si Dan sa mearga, cameraman nu avem :( . Daca nu va ploua, ceea ce mi-e foarte greu sa cred in momentul asta avem varianta cu Valea Doftanei. Daca aveti alte propuneri bagati aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrucat sambata si duminica vom avea parte de ploi am vorbit cu DeusEx si am stabilit sa iesim maine putin, dupa orele 18:00, cat sa ne dezmortim, sa cheltuim inutil niste bani pe benzina si pe un suc si o ciorba intr-o dugheana ieftina din imprejurimile Capitalei.

Cine vrea sa vina...sa vina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Camm pe la ce scor se invarte toata excursia asta? Cu toate cheltuielile aferente...

pai sunt 400 km dus-intors. ori 5 litri la suta: 20 de litri. ori 50 de mii: 100 roni benzina. o masa imbelsugata nu ar trebui sa depaseasca vreo 40 de lei/om. taxa de pod nu, rovignieta nu. suc, cafea, tigari: inca 20-30 de lei. cazare nu, ca o faceti intr-o zi ( cazarea ar fi max 10-15 eur/om/noapte).

deci fara shopping, cadouri sau alte chestii, pana in 180-200 de roni/om.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...