Mergi la conţinut

Iesiri De-O Zi


Recommended Posts

a fost bine

la plecare ploaie...am asteptat pana s`a domolit si am trecut la drum...eu acum am ajuns...ne`a cam udat la intoarcere dar nu ne speriem noi asa usor

revin cu poze

cam asa a fost...nuj p unde pusesem ciorapii la uscat - unu era p maneta de frana

:)) Ce bine ca am zis pas :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca macar v-au iesit niste poze frumoase :). Si eu am fost gata...gata sa vin si chiar m-am trezit dimineata, insa cum vremea nu se arata prea prietenoasa iar pe accuweather spuneau ca pe la 12.00 la Calarasi va ploua, am zis ca mai bine spun pas.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-30032-0-65112600-1344933112_thumb.j

Si de la mine o poza, cu aceeasi furtuna... care s-a declansat exact cand traversam apa. Insa pe partea cealalta a Dunarii am gasit adapost sub un sopron, apoi cand a mai stat ploaia, mai departe prin Silistra-Turtucaia-Ruse-Buc. Inspre Turtucaia ploaia s-a oprit de tot si asfaltul a fost uscat, pana la Buc. Din fericire am avut combinezonul de ploaie la mine, ca la ce ploaie a fost nu facea fatza nici mama costumelor moto.

E un drum super pe partea bulgareasca, asfaltat proaspat. O placere, chiar si pe ploaie... :thumbup:

post-30032-0-19592400-1344933635_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...