Mergi la conţinut

Iesiri De-O Zi


Recommended Posts

R aproape, nu se îngheaţă până acolo. Oricum facem pafze ori de câte ori este nevoie, astfel încât sa nu fie o plimbare neplăcută. Se merge încet,fără figuri şi cascadorii. După cum am zis vă fi o plimbare de acomodare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi esteti matzochisti? hai in alta parte decat IAR chiciu!

Nu Bo$$ dar zi tu alt drum care sa fie, scurt, usor, neaglomerat in care poti sa te reobisnuiesti cu mobra dupa iarna. Nici eu nu sunt mare fan Chiciu dupa ce l-am vazut anii trecuti de 50 de ori. Dar este placut cand ajungi pe malu Dunarii la carciumele alea :)

Cand se mai incalzeste, mergem catre munte. Deocamdata nu e cazul :)

Oricum eu propun ca si prima iesire sambata 24.03.2012, privind pe geam mi se face frig si cand ma gandesc ca trebuie sa ma urc pe mobra. Cum hotarati si voi, doar sa ma anuntati din timp sa-mi fac RCA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danfzr, ia legatura cu d a n el si cu borsulica ies sambata asta. Eu si jamalex mai stam putin :D

Mash, la multi ani man! Cu siguranta ai alte planuri de ziua ta. Te asteptam la urmatoarele iesiri.

Ce zice baietii? :D Iese maine ? Sau uichendu urmator?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am ajuns azi cu al grup pe dn1. plimbare civilizata.Dar cu vremea frumoasa si primul accident in corbeanca, conservar care nu s-a asigurat la schimbarea directiei. motorul gixxer 750 facut praf. motociclistul coaste rupte la spital. drumuri bune in continuare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am ajuns azi cu al grup pe dn1. plimbare civilizata.Dar cu vremea frumoasa si primul accident in corbeanca, conservar care nu s-a asigurat la schimbarea directiei. motorul gixxer 750 facut praf. motociclistul coaste rupte la spital. drumuri bune in continuare.

Offff.....:(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am ajuns azi cu al grup pe dn1. plimbare civilizata.Dar cu vremea frumoasa si primul accident in corbeanca, conservar care nu s-a asigurat la schimbarea directiei. motorul gixxer 750 facut praf. motociclistul coaste rupte la spital. drumuri bune in continuare.

Despre asta vorbesc, "conservarii" nu sunt inca obisnuiti cu motocicletele in trafic. Pentru inceput drumurile necirculate sunt mai ok.

Azi a fost prima zi de primavara adevarata, desi toti ne grabim sa iesim un pic de asteptare nu poate sa faca rau. Week-endul viitor facem prima iesire catre Chiciu cum ziceam. Drumul nu este foarte circulat, este curat, astfaltul bun. Cu un pic ajutor de la vrame va iesi foarte ok. Toata lumea invitata !!!

Cine iese sambata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat o fuga pana la mare. Taaare frumos!

Despre asta vorbesc, "conservarii" nu sunt inca obisnuiti cu motocicletele in trafic. Pentru inceput drumurile necirculate sunt mai ok.

Azi a fost prima zi de primavara adevarata, desi toti ne grabim sa iesim un pic de asteptare nu poate sa faca rau. Week-endul viitor facem prima iesire catre Chiciu cum ziceam. Drumul nu este foarte circulat, este curat, astfaltul bun. Cu un pic ajutor de la vrame va iesi foarte ok. Toata lumea invitata !!!

Cine iese sambata?

Borsulica iese!

post-36185-0-76778600-1332156920_thumb.j

post-36185-0-07282300-1332157042_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danfzr, ia legatura cu d a n el si cu borsulica ies sambata asta. Eu si jamalex mai stam putin :biggrin:

Mash, la multi ani man! Cu siguranta ai alte planuri de ziua ta. Te asteptam la urmatoarele iesiri.

Ce zice baietii? :biggrin: Iese maine ? Sau uichendu urmator?

Merci maestre...si ma voi alatura cu mare drag in urmatoarele iesiri...numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...