Mergi la conţinut

Iesiri De-O Zi


Recommended Posts

Salutare popolo!

Imi pare bine ca iesiti deja, eu mai astept, m-am invatat din sezoanele trecute :)) cum spunea cineva pe un alt topic "pana nu are douazeci de grade asfaltul...stau cuminte"

Iar Chirciu este un must si la inceput de sezon si la sfarsit de sezon:)

Ce nu inteleg deloc este: fratilor de ce atata ura? e loc sub soare pt toata lumea!

Credeti-ma cand va spun ....va sare scanteia prea repede si e pacat :))

Tazke ...iti sunt dator cu 5 lei de anu' trecut, sa-mi spui ce dobanda tre' sa-ti dau!

Ma inclin si numa' bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Andrei :D sambata viitoare esti asteptat :) orele 9.30 in acelasi loc ca prima oara :))

@ Noni, ati strans ceva brigada :) N-am crezut ca va fi asa frumos si nu ne-am organizat, dar sambata cealalta cu siguranta iesim si noi :D

Tz venim ma dar sa se faca nitel mai cald :D

Merci maestre...si ma voi alatura cu mare drag in urmatoarele iesiri...numai bine

Numai bine, petrecere frumoasa, ne vedem la urmatoarele plimbari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit si eu in wee, pentru prima oara pe 2012...

Cel mai plictisitor drum, pana la Ploiesti s-a dovedit a fi o adevarata placere, pentru prima iesire :biggrin:

Am stat putin cu voi in coloana.. chiar si la benzinarie la Mol :P (Eram cel cu Yamaha albastra r6 03 carenaj Gauloises) mi-a fost putin rusine sa ma bag cu voi in seama asa ca am ajuns sa o iau spre Snagov. Data viitoare o sa fiu mai curajos :P si merg cu voi. Stima

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as incerca o tura pana la Curtea de Arges. Ideal ar fi de evitat senzatia de motor pe stander cu roata turandu-se in aer, adica autostrada. M-as baga pe ruta Buftea, Titu, Gaesti, Topoloveni, Pitesti -Curtea de Arges. Nu stiu cat de buna e soseaua Bucuresti - Pitesti (n-am fost niciodata), restul drumului, insa, personal imi place foarte mult, de Curtea de Arges nici nu mai zic fiind unul din orasele mele preferate! Pentru curajosi, dupa o cafeluta ar merge chiar explorat mai sus spre Transfagarasan....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chaosborn - ai luat-o prin fasole rau mai tata...:D

Si eu vreau iesirile la munte insa mai avem de asteptat.

Varianta Chiciu ramane una ideala pentru inceput de sezon, mai ales daca apar si incepatori.

Asta e, ramanem cum a zis taica Deus...ne vedem sambata la Petrom in Pantelimon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aurelian cred ca nu va participa tura asta. Azi mi-am comandat si eu RCA-ul, vineri schimb uleiul, voi fi gata pentru inceputul sezonului.

In concluzie, sambata orelele 9.30 la statia PETROM de langa AUTOMARCUS GRUP ( DACIA, RENAULT) PANTELIMON, facem adunarea, bem o cafea pana se strang toti apoi purcedem la drumul descris mai sus.

Cine mai vine sa confirme prezenta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...