Mergi la conţinut

Despre Plangaciosii Pro Bike


Cesar

Recommended Posts

Iti dai seama ca esti plangacios-sef, nu? Auzi, sa deschizi un topic unde sa te plangi de cei care se plang de tine... Pfuaaaa!!!

Mega-smiorc back.

Gradinita! Bine ai revenit. Esti primul care s-a simtit si a postat. :D :D @#$$%#@@$#@ :D

Simplu fapt ca ai intrat de buna voie in "tarcul"pe care ti l-am construit cu grija, demonstreaza ca te supui sistemului, respecti indemnurile subliminale si accepti cu voiosie propunerile explicite din partea "sistemului" si a "iNparatiei", demonstreaza ca esti un individ sanatos, bine educat de catre sistem, usor de clasificat, facil de condus pe potecile pe care le-am construit cu atentie si pe care le-am presarat cu recompense ce-ti vor face mereu ochii sa sclipeasca :D

Accepta acest univers, nu exista alternative pentru lumea fericirii eterne pe care am construito pentru tine :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gradinita! Bine ai revenit. Esti primul care s-a simtit si a postat. :D :D @#$$%#@@$#@ :D

Tu altceva decat d-astea gen "ba p-a ma-tii" nu stii?

Face unu' un topic ca sa te faca de ras, pac! si tu un topic la fel. Iti zice unu ceva nasol sari si tu "ba tu, ba tu!". Atat poti? Nasol. Inseamna ca "gradinita" mea reprezinta studii superioare pentru tine.

Despre lauda de sine...sau de tine...ce sa mai vorbesc. In ultima saptamana n-ai facut decat sa te lauzi ce mare mecanic esti, ce de bani ai, ce smecher esti tu prin Frantujia, ce experienta ai, ce reising de dai pe curbe si lista poate continua.

In concluie dupa parerea mea esti:

* imatur (vezi partea cu "ba p-a ma-tii")

* laudaros si infatuat

* ranchiunos ( ti se pune pe cate unu care nu e de acord cu tine si te tii de capu' lui pana in panzele albe)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre lauda de sine...sau de tine...ce sa mai vorbesc. In ultima saptamana n-ai facut decat sa te lauzi ce mare mecanic esti, ce de bani ai, ce smecher esti tu prin Frantujia, ce experienta ai, ce reising de dai pe curbe si lista poate continua.

In concluie dupa parerea mea esti:

* imatur (vezi partea cu "ba p-a ma-tii")

* laudaros si infatuat

* ranchiunos ( ti se pune pe cate unu care nu e de acord cu tine si te tii de capu' lui pana in panzele albe)

Iti multumesc pentru ca ai o asa de buna parere despre mine. Nu invidia este cheia fericirii eterne :D

Imi pare rau pentru toate frustrarile tale de ordin material sau... din contra :D

Foloseste in continuare acest tarc bine antifonat. Nu vor exista pangeri de la vecini daca este zgomot prea mare :D

Ma duc la un espresso italian Illy, scump si de cea mai buna calitate :D Vrei?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gradinita! Bine ai revenit. Esti primul care s-a simtit si a postat. :D :D @#$$%#@@$#@ :D

Simplu fapt ca ai intrat de buna voie in "tarcul"pe care ti l-am construit cu grija, demonstreaza ca te supui sistemului, respecti indemnurile subliminale si accepti cu voiosie propunerile explicite din partea "sistemului" si a "iNparatiei", demonstreaza ca esti un individ sanatos, bine educat de catre sistem, usor de clasificat, facil de condus pe potecile pe care le-am construit cu atentie si pe care le-am presarat cu recompense ce-ti vor face mereu ochii sa sclipeasca :D

Accepta acest univers, nu exista alternative pentru lumea fericirii eterne pe care am construito pentru tine :D

Ti-am mai explicat o data, pe "virtual" poti sa faci ce vrei cu mine. Nu ma pasioneaza "second life", imi place prima, aia reala, venita de la mama-natura. Daca tu te simti mai bine fiind zeul netului si mare preot al forumului, eu te sustin. Imi plac oamenii fericiti, chiar daca numai virtual. macar atat.

Pe "real" e alta discutie. Calca-ma pe bataturi si fii sigur ca n-o sa-ti raspund cu aceleasi cuvinte civilizate ca pe "virtual". De-aia nici nu ma pasioneaza sa-ti vad moaca "live", nu-mi place sa-mi stric nic macar o sacunda din viata reala, si-asa e scurta. De-aici si ignorul repetat pe privat si la invitatiile de a-ti vizita maretul loc de prestari servicii.

Stii vorba aia "nu te pune la mintea lui"... Eu o iau in serios doar in viata reala, ca de-aia s-a inventat netul, ca sa ne punem unii la mintea altora, sa ne distram si sa facem diverse chestii pe care nu le-am face in viata reala.

Asa ca nu te mai zbate atat pe-aici sa imi explici cat de tare esti tu fata de altii pe forum. Pe mine asta nu ma intereseaza nici cat vremea de azi in China.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii vorba aia "nu te pune la mintea lui"... Eu o iau in serios doar in viata reala, ca de-aia s-a inventat netul, ca sa ne punem unii la mintea altora, sa ne distram si sa facem diverse chestii pe care nu le-am face in viata reala.

Colegii tai stiu ca traiesti in doua lumi diferite? :D

aaa... in viata reala, domnule Reclamatie, sunteti las? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colegii tai stiu ca traiesti in doua lumi diferite? :D

aaa... in viata reala, domnule Reclamatie, sunteti las? :D

Tu cred ca nu intelegi cuvintele. Tocmai ce ti-am spus ca nu e treaba ta viata mea reala. Si tu continui sa bati apa-n piua.

Si nu de-aia e pus acolo butonu' ala? Ca si ala cu care ai incercat tu sa-mi dai suspendare? Acum te intreb si eu, dar ma refer la virtual, ca n-am facut (inca) o pasiune pentru tine in varianta carne+piele+oase+neuron: daca eu am fost smiorcait cand ti-am dat "report", tu cum ai fost cand ai incercat sa-mi inchizi gura folosind butoanele forumului, mult mai multe decat cele de care dispunem noi, muritorii de rand?! Nu cumva las, abuziv si razbunator? Intreb. Adica exact pe dos decat ar trebui sa fie un moderator?

Hai ca e luni si lumea mai are si treaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca eu am fost smiorcait cand ti-am dat "report", tu cum ai fost cand ai incercat sa-mi inchizi gura folosind butoanele forumului

Pai ai fost sau n-ai fost? :D Nici tu nu stii :D

Ti-am recomandat sa folosesti butonul cu incredere... nimic nu-ti convine :D

Da, gura nu trebuie sa o inchizi dar nici sa vorbeasca fara tine.... De la imparatie ne-a venit circulara "avem nevoie de bufon" si s-a revocat masura de suspendare pentru ca, zic statisticile, cresti considerabil ratingul pro-bike. Trebuie sa recunosc, n-am realizat ce viziune ingusta am si era cat pe ce sa te dau afara, si sa fie lancezeala pe-aici :D

Tot in cercuri obscure masonice s-a discutat si crearea acestui tarc bine amenajat :D

Evadarea spre viata grea se poate face desi tie nu-ti recomand. Daca totusi doresti, atunci....

Shakespeares-Sonnets-289497.jpg

Hai ca e luni si lumea mai are si treaba.

M-ai facut curios sa vad daca ai primit acea educatie care sa te faca sa te tii de cuvant. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai fost sau n-ai fost? :D Nici tu nu stii :D

Deci am avut dreptate, tu intr-adevar nu pricepi sensurile cuvintelor. Cel puti pe a lui "daca" sigur nu...

De la imparatie ne-a venit circulara "avem nevoie de bufon" si s-a revocat masura de suspendare pentru ca, zic statisticile, cresti considerabil ratingul pro-bike. Trebuie sa recunosc, n-am realizat ce viziune ingusta am si era cat pe ce sa te dau afara, si sa fie lancezeala pe-aici :D

Tot in cercuri obscure masonice s-a discutat si crearea acestui tarc bine amenajat :D

La texte d-astea nu merita raspuns decat cu vorbe de duh. Si prima si cea mai potrivita in cazul asta este: "Zi sa faci plici?!". Tii tu neaparat sa facem un pic mic duel de citate "imparatesti"? Eu zic sa stai pe...scaunu' tau. Educatia aia de care ma tot intrebi m-a retinut pana acum de la a-ti servi cate ceva... Si sper sa ma retina si pe viitor.

Cat despre nenea ala, Secspir sau cum il cheama... prefer sa-l citesc pe Mihai Barbu, macar eu inteleg ceva din el, spre deosebire de tine din clasici...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am avut dreptate, tu intr-adevar nu pricepi sensurile cuvintelor. Cel puti pe a lui "daca" sigur nu...

De ce fumezi daca n-ai frigider? :D Este interesant cum compari niste lucruri.... Esti primul care se smiorcaie mirandu-se. Ar trebui sa-ti acordam un grad sau un titlu de maiestrie :D

Educatia aia de care ma tot intrebi m-a retinut pana acum de la a-ti servi cate ceva... Si sper sa ma retina si pe viitor.

Inca o sansa pe care o irosesti. Acum in care dintre lumi traiesti? Sau pe care o intersectezi? din directia X catre directia Y.... :D

Cat despre nenea ala, Secspir sau cum il cheama... prefer sa-l citesc pe Mihai Barbu, macar eu inteleg ceva din el, spre deosebire de tine din clasici...

Smiorc! :D

Eu zic sa stai pe...scaunu' tau.

Deci domnul Reclamtie estem las :D Na, bun, nu te amari prea tare. Uite ca se mai intampla si la baieti cu coaiele foarte tari :Dhttp://www.hotnews.ro/stiri-international-9721085-hugo-chavez-povesteste-plans-cand-aflat-are-cancer.htm

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am avut dreptate, tu intr-adevar nu pricepi sensurile cuvintelor. Cel puti pe a lui "daca" sigur nu...

La texte d-astea nu merita raspuns decat cu vorbe de duh. Si prima si cea mai potrivita in cazul asta este: "Zi sa faci plici?!". Tii tu neaparat sa facem un pic mic duel de citate "imparatesti"? Eu zic sa stai pe...scaunu' tau. Educatia aia de care ma tot intrebi m-a retinut pana acum de la a-ti servi cate ceva... Si sper sa ma retina si pe viitor.

Cat despre nenea ala, Secspir sau cum il cheama... prefer sa-l citesc pe Mihai Barbu, macar eu inteleg ceva din el, spre deosebire de tine din clasici...

Speedy, lasa-l ma in pace. Omu e clar pe treaba lui, care o fi aia...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce fumezi daca n-ai frigider? :D Este interesant cum compari niste lucruri.... Esti primul care se smiorcaie mirandu-se. Ar trebui sa-ti acordam un grad sau un titlu de maiestrie :D

Inca o sansa pe care o irosesti. Acum in care dintre lumi traiesti? Sau pe care o intersectezi? din directia X catre directia Y.... :D

Smiorc! :D

Deci domnul Reclamtie estem las :D Na, bun, nu te amari prea tare. Uite ca se mai intampla si la baieti cu coaiele foarte tari :Dhttp://www.hotnews.ro/stiri-international-9721085-hugo-chavez-povesteste-plans-cand-aflat-are-cancer.htm

Aaa, pai nu asa, maistre... Intrasem si eu sa vad ce rahat ai mai mancat cat am lipsit si sa ma mai distrez un pic cu doua trei replici pe masura ta. Din pacate in ultimele ore n-ai reusit sa mai debitezi absolut nimic de mai sus de nivelul amibei. Si la nivelul asta eu nu am ce sa comentez.

Mai baga o fisa, mai incearca o data si poate o sa reusesti sa ajungi spre vertebrate, ca sa am si io la ce sa replic. Ca la zero absolut...ce dreaqu sa mai zic?!

Speedy, lasa-l ma in pace. Omu e clar pe treaba lui, care o fi aia...

Mare, mica sau mijlocie (cu stropi)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, pai nu asa, maistre... Intrasem si eu sa vad ce rahat ai mai mancat cat am lipsit si sa ma mai distrez un pic cu doua trei replici pe masura ta. Din pacate in ultimele ore n-ai reusit sa mai debitezi absolut nimic de mai sus de nivelul amibei. Si la nivelul asta eu nu am ce sa comentez.

Mai baga o fisa, mai incearca o data si poate o sa reusesti sa ajungi spre vertebrate, ca sa am si io la ce sa replic. Ca la zero absolut...ce dreaqu sa mai zic?!

Mare, mica sau mijlocie (cu stropi)?

Matrixul motociclism.bungt.ro este foarte puternic in tine domnule Reclamatie :D :D

Stiu ca vei "popula" in continuare acest thread, desi undeva in sinea ta recunosti ca ai luat teapa de a nu-ti da seama din prima de ironia titlului :D :D

Iti voi presara in continuare in cale "recompense" care sa te motiveze si sa care sa te faca sa te simti superior, inteligent si interesant :D Orice bufon trebuie bagat in seama si din cand in cand trebuie sa i se dea senzatia ca este luat in serios :D #@$@#$#$@

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai da cat timp liber aveti unii, deja ma intreceti dedeparte si o sa ma oftic :))))

Dar sa fiu si eu ontopic si sa ma plang: de politicieni, de administratie, de taxe si impozitele aberante, de politie, de administratia locala si drumuri, de sistemul de sanatate care nu prea mai exista, de fomistele care fac orice sa te combine, de produsele made in China, de masinile noi scumpe si proaste, de dezbinarea dintre oameni, care exista mai ales intre romani, de vedetele din plastic si vopsite precum ciorile in papagal dar fara talent si promovate subiectiv, de pretul la carburanti de la noi din tzara, de salariul minim si mediu pe economie....mama da multe motive gasesti daca vrei! :download:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai da cat timp liber aveti unii, deja ma intreceti dedeparte si o sa ma oftic :))))

Dar sa fiu si eu ontopic si sa ma plang: de politicieni, de administratie, de taxe si impozitele aberante, de politie, de administratia locala si drumuri, de sistemul de sanatate care nu prea mai exista, de fomistele care fac orice sa te combine, de produsele made in China, de masinile noi scumpe si proaste, de dezbinarea dintre oameni, care exista mai ales intre romani, de vedetele din plastic si vopsite precum ciorile in papagal dar fara talent si promovate subiectiv, de pretul la carburanti de la noi din tzara, de salariul minim si mediu pe economie....mama da multe motive gasesti daca vrei! :download:

:thumbsup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este un topic despre organite sau cum cacat le zicea la piramidele alea energetice

:rolleyes: esti offtopic...

orgonit II ZICE si e destul de reala treaba doar ca am zis sa mai schimb ceva la profil!

post-2120-0-29575700-1313607122_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...