Mergi la conţinut

Iesiri De-O Zi


Recommended Posts

As merge si eu!!!!!!!!...dar din pacate inca nu am echipamentul complet si nici nu cred ca apuc sa ii schimb lichidele, decat dupa Paste... :sad:(

Totusi cred ca am sa fac o tura mica prin oras.

Pai vii cu noi...si zici ca ai dat o tura mica de 300 km prin oras...:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as incerca o tura pana la Curtea de Arges. Ideal ar fi de evitat senzatia de motor pe stander cu roata turandu-se in aer, adica autostrada. M-as baga pe ruta Buftea, Titu, Gaesti, Topoloveni, Pitesti -Curtea de Arges. Nu stiu cat de buna e soseaua Bucuresti - Pitesti (n-am fost niciodata), restul drumului, insa, personal imi place foarte mult, de Curtea de Arges nici nu mai zic fiind unul din orasele mele preferate! Pentru curajosi, dupa o cafeluta ar merge chiar explorat mai sus spre Transfagarasan....

Portiunea Titu-Topoloveni este naspa tare. Am fost inainte de sfarsitul anului cu masina si e aiurea drumul. Nu prea sunt gropi, dar asfaltul este valuri-valuri. Este deformat rau drumul, nu as mai lua-o pe acolo.

Nici eu nu suport autostrada, dar este varianta de preferat acestui traseu !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Portiunea Titu-Topoloveni este naspa tare. Am fost inainte de sfarsitul anului cu masina si e aiurea drumul. Nu prea sunt gropi, dar asfaltul este valuri-valuri. Este deformat rau drumul, nu as mai lua-o pe acolo.

Nici eu nu suport autostrada, dar este varianta de preferat acestui traseu !

Multam' fain!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Portiunea Titu-Topoloveni este naspa tare. Am fost inainte de sfarsitul anului cu masina si e aiurea drumul. Nu prea sunt gropi, dar asfaltul este valuri-valuri. Este deformat rau drumul, nu as mai lua-o pe acolo.

Nici eu nu suport autostrada, dar este varianta de preferat acestui traseu !

Pina la intrare in jud AG este mai rau ,nu pina la Topoloveni .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Vn-ule, detaliaza putin echipamentul de care dispui.

In afara de casca, nu am inca nimic din echipamentul necesar. Abia peste 2 saptamani intru in posesia lui.

Ieri a fost o zi splendida :biggrin:

Am venit de la Comanesti la Bucuresti cu porcusorul...

Superb porcusorul!!!!!!!!!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, cat imi pare de rau ca nu pot iesi si eu pe asa o vreme... maine am de mesterit la ij.

cand o fi gata, ma lipesc si eu la o iesire; cu ij-ul cu atas. vehicul de asistentza, daca ma primiti... :yahoo:

sa aveti asfalt bun si diXtractie cat cuprinde! astept pozili.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu stiu inca daca sa ies maine sau nu.. am fost azi pana la snagov intr-o plimbare scurta si am observat ca pe la 100 - 120 km/h incepe un usor voblaj .. intents ca o vibratie mai mult.. am fost azi de am echilibrat roata fata dar tot nu a disparut?? Alte cauze care pot fi ? Vre un rulment ? Curbele de la snagov le-am luat necivilizat si nu am simtit ca pierd fata sau spatele de la voblaj.. nu stiu ce poate sa fie

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...