Mergi la conţinut

Concurs Gratuit Cu Premii Gratis Pentru Motociclisti


Aferim

Sa poarte un nume trofeul concursului?  

21 membrii au votat

  1. 1. Ce nume sa aiba trofeul concursului de km?

    • Trofeul Festina Lente
      12
    • Alt nume (propune, te rog, un nume)
      2
    • Sa ramana asa. Ca acum, fara un nume special.
      3


Recommended Posts

Ca si iarna trecuta, inainte de a incepe sezonul eu am deja cateva sute de km, dar fara dovezi... tot nu mi-am schimbat kilometrajul... he-he, care aveti un kilometraj de Majesty 250 din 99? Nu de alta, dar caut o scuza sa merg cateva sute de km sa-i vad pe pretinii mei de pe forum...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, domnilor, sunteti inscrisi! O sa intocmesc lista la sf saptamanii si o postez pe blog. normal, ramane deschisa.

tot nu mi-am schimbat kilometrajul... dar caut o scuza sa merg cateva sute de km sa-i vad pe pretinii mei de pe forum...

fara kilometraj functional nu poti fi inscris in concurs, insa la o bere/un suc/un ceai, ce vrei tu, poti veni linistit la party-ul de rigoare, prietene Sergiu!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa sa fie, domn` Sergiulius!

Suntem aproape 15 inscrisi pana acum, am intocmit lista: http://calatoriifest...-premii-gratis/

Bafta tuturor pentru cat mai multi km frumosi!

Si nu uitati ca Trofeul concursului de kilometri este construit cu mainile sale de Taz Asg (aka Tiranspider) din piesele noastre de schimb pentru motocicleta, uzate. Nu aruncati micile piese uzate ale motocicletei! Trimiteti-le lui Taz, anul acesta omul construieste trofeul din piesele motocicletelor noastre.

LISTA inscrierilor este DESCHISA! :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum suntem 15, cu tine.

tot nu mi-am schimbat kilometrajul... he-he, care aveti un kilometraj de Majesty 250 din 99?

hai, mai, schimba dracia de kilometraj si vino in hora! ca la party, asa cum am mai zis, esti binevenit si fara kilometraj!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu o poza zilele astea :biggrin: Sa o pun la punct cu toate cele si este numa' buna de plimbat

ok, sa postezi poza!

Vreau si eu sa fiu inscris :) Poza pe duminica - luni. Este ok?

da, e foarte ok! din pacate, ce e anterior pozei "nu ajuta"...

o sa ma inscriu si eu in concurs, dar cand se topeste zapada :biggrin:

pai mai e zapada pe la de-alde dumneavoastra? te-am inscris, cu tine suntem acum 21 "de bucati" la start: http://calatoriifest...-premii-gratis/ - toti trei sa nu uitati sa-mi trimiteti pozele cat de curand, ca stiu cum e: te mai iei cu altele... si deviezi si... :-)))

http://www.youtube.com/watch?v=kSCjwuA1Y20

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, pai cheful ar fi ori vineri seara 12 aprilie, ori sambata seara, 13 aprilie, ca sa fie in zilele smaeb - la ideea unuia dintre noi...

Din pacate insa n-am avut vreme sa bat carciuma-n cuie, dar cu cel putin 2 sapt inainte o sa fie clara si cu cheful.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, pai cheful ar fi ori vineri seara 12 aprilie, ori sambata seara, 13 aprilie, ca sa fie in zilele smaeb - la ideea unuia dintre noi...

Din pacate insa n-am avut vreme sa bat carciuma-n cuie, dar cu cel putin 2 sapt inainte o sa fie clara si cu cheful.

Vineri sunt oamenii obositi de la munca :laugh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concursul 2013 cu premii GRATIS pentru motociclisti are un prim sponsor: BEPAGROUP. Multumim, Alin Bejan! Alin este un tip de treaba; nici el si nici asociatul lui nu au ezitat sa spuna DA sponsorizarii concursului nostru de kilometri cu chestii trebuincioase motocicletei castigatorului. Si nu numai atat - si cate ceva pentru locurile 2 si 3 ... plus o cagula de calitate pentru cel ce va ramane pe ultimul loc! :-)

post-30032-0-31458100-1363375775.png

PREMIUL PENTRU LOCUL I

Trofeul construit de Taz, a.k.a. Tiranspider

4 litri de ulei moto Repsol + un filtru de ulei HIFLO. Premiul este oferit de

consumabile bepagroup. Uleiul este cel potrivit motocicletei castigatoare, la fel si filtrul, dar poate fi ales de catre castigatorul locului I si un alt ulei moto din gama Repsol aflata in stoc. Plus un plin de benzina din partea mea.

PENTRU TOATE PRIMELE 3 LOCURI

In acest moment sunt certe cate un spray de lant Repsol oferite de

consumabile bepagroup si cate doi litri de tzuica buna, de Arges, oferiti de Incognito.

PREMIUL PENTRU ULTIMUL LOC

O cagula Oxford (oferita de

consumabile bepagroup) si 2 litri de benzina.

Premiile concursului din acest an nu sunt inca in totalitate antamate; anul acesta caut in continuare sponsori si pentru premii acordate motocicletei, nu doar motociclistului. Ma straduiesc ca si pentru locurile II si III sa avem premii mai consistente. Le voi anunta imediat ce sunt sigure.

Bafta, multi kilometri FRUMOSI si asfalt uscat tuturor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa se modifice fostul si sa se actualizeze si oficializeze titlul actual al concursului in:

Trofeul Festina Lente 2013 !

Dupa care... de la editie la editie se va actualiza doar anul.

Dincolo de orice modestie a organizatorului,

dictonul "festina lente" ilustraza magistral scopul concursului in sine

care... desi este o competitie... trebuie dusa pana la finish... cu intelepciune !

La multi kilometri frumosi!

Vivat !

love-heart-hand-smiley-emoticon.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...