Mergi la conţinut

Concurs Gratuit Cu Premii Gratis Pentru Motociclisti


Aferim

Sa poarte un nume trofeul concursului?  

21 membrii au votat

  1. 1. Ce nume sa aiba trofeul concursului de km?

    • Trofeul Festina Lente
      12
    • Alt nume (propune, te rog, un nume)
      2
    • Sa ramana asa. Ca acum, fara un nume special.
      3


Recommended Posts

Am vandut SLR-ul si n-am apucat sa-i fac poza cu km finali.

La naiba, odata ce-mi iau alta jucarie recuperez eu.

Parca imi pare rau ca nu-l mai ai... dar sa fie intr-un ceas bun! Roaga proprietarul cel nou sa-i faca poza si sa-ti trimita pe mail...

Si bafta cu noua jucarie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite poza cu KM finali,

Multzam! Am trecut-o "pe raboj". Bafta cat mai repede de noul motor!

Din pacate nu voi fi in Buc, voi fi intr-o delegatie...

Vad ca ai strans vreo mie de km, sa-ti fie de bine si la mai multi! Cu chin-cu vai, mai ce facui prin oras, plus cu (prima) plimbare pe anul asta Cheia-Brasov-Bran-Rucar-Targoviste am injghebat si eu de prima mie ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca ai strans vreo mie de km, sa-ti fie de bine si la mai multi! Cu chin-cu vai, mai ce facui prin oras, plus cu (prima) plimbare pe anul asta Cheia-Brasov-Bran-Rucar-Targoviste am injghebat si eu de prima mie ...

Ca sa fie treaba serioasa, taie vre-o 50 de la total, nu imi aduc aminte exact cat aveam, insa cam 50 cred ca a facut, proprietarul nou pana la poza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Din cei 39 de participanti, doar cativa inca nu au trimis poza kilometrilor la start:

1. – Motanyc

4. - VULPOIU

10. - ardei

12. - mythos

17. – 50bani

25. Sergiulius retras din concurs; kilometraj nefunctional

30. SorinSenior

35. Radu Simonica

Bafta sa aveti domnisoarelor, doamnelor si domnilor, de kilometri multi si frumosi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmi este teamă că nu intru În horă. Kilometrajul meu nu intră pe lista de priorități acum... am destul de multe de făcut și În timp scurt... Kilometri fac, dar nu pot dovedi așa că cu regret nespus și părere de rău, fac ce nu-mi stă În caracter... dau Înapoi....

Subscriu celor de mai sus, kilometri mulți și frumoși, sănătoși și voioși! Vă salut pe drum!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kilometrajul meu nu intră pe lista de priorități acum...

fac ce nu-mi stă În caracter... dau Înapoi....

e absolut de inteles ca nu e prioritar sa schimbi ceasul. dar sa stii ca nu dai inapoi nicicum, nici eu si nici nimeni nu o ia astfel. dimpotriva, mergi inainte!

sunt convins ca vei merge si ca mergi bine-merci si fara kilometraj, pacat doar ca nu poti participa si imi pare rau. poate insa, te vei potrivi pe la noi macar pe la petrecerea de final... :drinks:

oricum, kilometri multi si in siguranta sa ai!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Prieteni, privind astazi lista celor inscrisi am realizat ca de-acum e greu de crezut ca s-ar mai putea inscrie careva – e 5 august si sezonul nu mai tzine mult…

Asa ca am inchis lista inscrierilor.

De asemenea, sapte participanti (cei inscrisi la pozitiile: 1,4,10,12,17,30 si 35) nu au trimis nici pana astazi poza kilometrilor la start; iar Sergiulius, inscris pe locul 25, s-a retras din concurs pentru ca are kilometrajul defect. Ca urmare, consider ca suntem 34 de concurenti in concurs, din cei 42 inscrisi in total.

Bafta de drumuri frumoase, ca asfaltul e suficient de uscat ! icon_smile.gif?m=1129645325g

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Mario!

Eu am injghebat de-abia vreo 4 mii (din care 400 cu IJ-ul cu atas) dar tot asa, ca tine: mai mult la job si cateva iesiri rare... Dar unul dintre concurenti facuse deja 9 mii acum vreo luna - omul a mers intr-o tura mai consistenta. In fine:

Nu conteaza cati km, conteaza sa fie frumosi si la sfarsit veseli si sanatosi! :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-lor, am vandut motorul.

Aveti atasata poza kilometrajului.

Sa-ti fie de bine, cat si celui ce l-a cumparat! :drinks:

Cand ai noul motor, trimite-mi pls. noile poze pt. kilometri - ca sa reintri in joc, bineinteles.

Deocamdata inserez poza asta. Merci.

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Prima zapada a cazut pe Postavaru.

Se pare ca este pe ultima suta de km concursul nostru…

Sa ne vedem sanatosi la linia de finish.

Cam asta e. Asa ne-a fost vorba, la prima zapada. Sa ne vedem sanatosi in curand si sa ne veselim, cu rugamintea sa imi trimiteti pozele cu kilometrajele, frati si surori! icon_smile.gif?m=1129645325g

si nu uitati, urmeaza un mic party. si premiile, bineinteles.

am sa anunt in curand detaliile.

dar mai intai, rog frumos participantii sa trimita pozele kilometrajului. :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...