Mergi la conţinut

Intalnirile Motoveteranilor In 2011


topgun

Recommended Posts

Viespare, nu te mai supara din nimic, asa-i romanul, cand n-are ce face se ia in clont cu cel de langa el. Tu te-ai convins ca nu se poarta ranchiuna intre noi, noi discutam in contradictoriu, noi ne certam dar tot noi ne impacam.

Imi doresc tare mult sa apuc perioada in care vor disparea toate contrele si aluziile desuete dintre noi. Cred ca visez, poate nepotii mei vor apuca asta.

Respect toti motociclistii din Romania indiferent de motocicleta pe care o conduc!

Si apropo, topicul este despre plimbarea terapeutica facuta de baieti. Asa ca lasati dracu' problema numarului lui Alex ca o rezolva el intr-un fel.

Alex, sper ca te-ai simtit bine in Bulgaria.

Compania in care ai fost este una de tot respectul!

tu ai lipsit. pacat. next time sa nu mai chiulesti

nu de alta dar cine sa ne mai danseze ?:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai lipsit. pacat. next time sa nu mai chiulesti

nu de alta dar cine sa ne mai danseze ?:)

DIn pacate, problemele nu prea imi dau timpul liber necesar pentru a va insoti, dar sper sa ne revedem cat de curand!

Poate la Moeciu daca veti putea veni voi, sau de ce nu, aici, in Bucuresti intr-o dupa-amiaza!

Tot respectul meu pentru Suzana si pentru tine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Asa ca lasati dracu' problema numarului lui Alex ca o rezolva el intr-un fel.

Si ce mah, ne caftesti acu' ca am incercat sa dam citeva sfaturi baiatului?! Raule, brutule carele esti!:pokey:

Si-acum in spiritul topicului, chiar ca a fost o iesire frumoasa! Dar fara Ducu ati cam fost ca si fara lenjerie intima!:punk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect pentru companie! Toata stima, alaturi!

Si apropo, topicul este despre plimbarea terapeutica facuta de baieti. Asa ca lasati dracu' problema numarului lui Alex ca o rezolva el intr-un fel.

Alex, sper ca te-ai simtit bine in Bulgaria.

Compania in care ai fost este una de tot respectul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce mah, ne caftesti acu' ca am incercat sa dam citeva sfaturi baiatului?! Raule, brutule carele esti!:pokey:

Si-acum in spiritul topicului, chiar ca a fost o iesire frumoasa! Dar fara Ducu ati cam fost ca si fara lenjerie intima!:punk:

Domnule Ivan, dar ce sunt eu?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viespare, nu te mai supara din nimic, asa-i romanul, cand n-are ce face se ia in clont cu cel de langa el. Tu te-ai convins ca nu se poarta ranchiuna intre noi, noi discutam in contradictoriu, noi ne certam dar tot noi ne impacam.

Mai baieti, voi ati baut gaz? :Jumpy:

Cine se cearta??????????????????????????????????????? :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Ivan, dar ce sunt eu?!

Nu stiu! Ma duc sa-l intreb pa Rocko!:tease:

Si termina cu apelative d-astea (auzi la el, Domnule!), ca ma faci sa-ti explic diferentele intre un domn si Ivan (asta in cazul in care nu le-ai observat deja si vrei doar sa ma exciti!).:hi:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moooooamaaaaa! Ajunsai ditamai domnu' brusc, fara efoarte!:yahoo::beach: Bai da-ma dracu'!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii or sa zica ca da, ne intalnim iar altii or sa zica ca se duc singuri.

Propun pentru cei care vor sa mergem in gasca sa ne intalnim Sambata la Arc in jurul orei 12:00.Nu vreau sa merg prea de dimineata ca se face coada la intrare si nu-mi place sa astept.Daca vrea cineva la alta ora sa zica si in functie de majoritate vom modifica sau nu ora.

Pretul e 10 lei la intrare si in banii astia se poate vizita si salonul de biciclete.

Locatia-Romaero (dar sunt sigur ca majoritatea stiti)

:scooter:

Inauntru nu e obligatoriu sa ne tinem de mana dar la plecare putem opri in Herastrau sau in Biker's Otopeni sa bem o bere ,sa mancam un mic ,doi,trei...:beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata vin toti si va fi balamuc mare. Oare n-ar fi mai intelept sa mergem duminica?

---------------

Citez de pe topicul de prezentare al Smaeb:

"SMAEB se deschide oficial SAMBATA, la ora 10:00. Desi pentru public salonul a fost anuntat ca incepe la ora 12, comunitatea moto poate veni de la ora 10, pentru a beneficia de 2 ore fara prea mult public general. Seara salonul se inchide la ora 20:00.

Duminica salonul se deschide la 10:00 si se inchide la ora 18:00."

-----

Daca mergem sambata, ca sa scapam de aglomeratie, cred c-ar trebui sa mergem cat mai devreme.

Poate dupa aia facem o plimbare pe la Snagov (acolo unde se tineau intalnirile moto) sa mancam un mic.

E ok sa ne vedem la 10 la arc? Pana ne adunam si plecam se face 10.30 si pe la 10.45 ajungem la targ. Ce parere aveti?

mesaj completat

Am stabilit cu Gabi sa ne vedem maine la 10 la Arc. Care mai vrea sa vina, e binevenit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...