Mergi la conţinut

Poate Am Gresit Cu Ceva.


Dan @ Popescu

Recommended Posts

Recent ,in viata mea si a lui Cici au avut loc niste schimbari,stiti voi.Nu a fost usor si nu de putine ori m-am rugat la bunul Dumnezeu sa ma ajute.Dumnezeu nu numai ca ne-a ajutat dar a facut-o intr-o maniera in care sa ma determine ca dupa aceasta experienta sa-mi fac o analiza interna (la cap :laugh:  ) ca sa vad daca merit sa ma ajute. Am constatat ca nu prea merit. In ultimii ani am fost foarte recalcitrant,nervos ,artagos, m-am certat cu lumea pe forum sau afara.

De aceea vreau ca lucrurile sa se schimbe.Vreau sa fiu mai bun,mai calm,mai intelept.Anul 2014 sa fie inceputul schimbarii mele in bine.Am sa incep prin a-mi cere iertare tuturor celor pe care i-am suparat sau deranjat cu ceva.In special m-am contrat cu dl. Dan Nastase caruia ii cer scuze daca citeste aici,cu Bunu,cu Dan Olaru si multi altii.Pe altii poate i-am deranjat fara sa-mi dau seama.Tuturor  le cer iertare.

Si in viata privata m-am certat cu diverse persoane iar dupa ultimele evenimente ne-am impacat si pot sa spun ca mi s-a luat o piatra de pe inima.

Am deschis topicul asta ca sa fiu in imposibilitatea de a ma mai certa cu cineva vreodata pe forum,pentru ca asi fi ipocrit sa ma mai cert dupa cele scrise mai sus.

Topicul e binevenit si pentru alte persoane care vor sa se impace, sau poate va ramane doar cu postarea mea.

Asi fi postat si "dincolo" ceva asemanator dar din pacate m-am certat cu moderatorii si mi-au sters contul.

Un an bun si fericit tuturor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent ,in viata mea si a lui Cici au avut loc niste schimbari,stiti voi.Nu a fost usor si nu de putine ori m-am rugat la bunul Dumnezeu sa ma ajute.Dumnezeu nu numai ca ne-a ajutat dar a facut-o intr-o maniera in care sa ma determine ca dupa aceasta experienta sa-mi fac o analiza interna (la cap :laugh:  ) ca sa vad daca merit sa ma ajute. Am constatat ca nu prea merit. In ultimii ani am fost foarte recalcitrant,nervos ,artagos, m-am certat cu lumea pe forum sau afara.

De aceea vreau ca lucrurile sa se schimbe.Vreau sa fiu mai bun,mai calm,mai intelept.Anul 2014 sa fie inceputul schimbarii mele in bine.Am sa incep prin a-mi cere iertare tuturor celor pe care i-am suparat sau deranjat cu ceva.In special m-am contrat cu dl. Dan Nastase caruia ii cer scuze daca citeste aici,cu Bunu,cu Dan Olaru si multi altii.Pe altii poate i-am deranjat fara sa-mi dau seama.Tuturor  le cer iertare.

Si in viata privata m-am certat cu diverse persoane iar dupa ultimele evenimente ne-am impacat si pot sa spun ca mi s-a luat o piatra de pe inima.

Am deschis topicul asta ca sa fiu in imposibilitatea de a ma mai certa cu cineva vreodata pe forum,pentru ca asi fi ipocrit sa ma mai cert dupa cele scrise mai sus.

Topicul e binevenit si pentru alte persoane care vor sa se impace, sau poate va ramane doar cu postarea mea.

Asi fi postat si "dincolo" ceva asemanator dar din pacate m-am certat cu moderatorii si mi-au sters contul.

Un an bun si fericit tuturor!

 

Lui Nicu i se zice Preacuviosul Nicon , tie cum sa-ti zicem ?

http://www.dervent.ro/rugaciuni.php?cID=cat-rugaciuni-acatiste&rID=00046-ACATISTUL_CUVIOSULUI_DANIIL_SIHASTRUL

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de întâlnirea anuală. Facem întâlnirea la Manasirea Dervent??

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supără Dane discuția este constructiva chiar si cu o doza mare de bășcălie.

Scuzele sint bine venite si cred (cel puțin eu ) ca rivalitatile trebuie sa dispară si

sa ne vedem de pasiunea noastră comuna care ne-a unit.

După mine simpatiile si sau antipatiile sunt legate de personatilatea si temperamentul

fiecăruia da sa nu uitam ca tot pe doua roti mergem toți.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai , vrea omu sa  se schimbe in bine si voi "betmen-betmen"  :laugh:

Nu fii suparat, uite , lumea apreciaza .

 

 

Dan Olaru

Incepator

  • photo-thumb-46472.jpg?_r=1379521284
  • Membru
  • bullet_black.png
  • 277 posts
  • Gender:Male
  • Moto: BMW R1150R
  • Numar: B 99 BHF
  • Club: Sunt alaturi de toti

Posted 9 minutes ago

Iata un exemplu de urmat ce scoate la iveala un suflet ALES !  De invidiat, cu dragoste si respect  D lui Dan Popescu  

 

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?/topic/318456-veteranii-adunarea/page-153#entry3645037

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent ,in viata mea si a lui Cici au avut loc niste schimbari,stiti voi.Nu a fost usor si nu de putine ori m-am rugat la bunul Dumnezeu sa ma ajute.Dumnezeu nu numai ca ne-a ajutat, dar a facut-o intr-o maniera in care sa ma determine ca dupa aceasta experienta sa-mi fac o analiza interna (la cap :laugh:  ) ca sa vad daca merit sa ma ajute. Am constatat ca nu prea merit. In ultimii ani am fost foarte recalcitrant,nervos ,artagos, m-am certat cu lumea pe forum sau afara.

De aceea vreau ca lucrurile sa se schimbe.Vreau sa fiu mai bun,mai calm,mai intelept.Anul 2014 sa fie inceputul schimbarii mele in bine.Am sa incep prin a-mi cere iertare tuturor celor pe care i-am suparat sau deranjat cu ceva.In special m-am contrat cu dl. Dan Nastase caruia ii cer scuze daca citeste aici,cu Bunu,cu Dan Olaru si multi altii.Pe altii poate i-am deranjat fara sa-mi dau seama.Tuturor  le cer iertare.

Si in viata privata m-am certat cu diverse persoane iar dupa ultimele evenimente ne-am impacat si pot sa spun ca mi s-a luat o piatra de pe inima.

Am deschis topicul asta ca sa fiu in imposibilitatea de a ma mai certa cu cineva vreodata pe forum,pentru ca asi as fi ipocrit sa ma mai cert dupa cele scrise mai sus.

Topicul e binevenit si pentru alte persoane care vor sa se impace, sau poate va ramane doar cu postarea mea.

Asi As fi postat si "dincolo" ceva asemanator dar din pacate m-am certat cu moderatorii si mi-au sters contul.

Un an bun si fericit tuturor!

nu mai omorati lb romana...o sa ajunga limba moarta!!! :yahoo:

 

PS: Daca o sa ma injuri in gand nu o sa mai fii ipocrit!  :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, pentru asta exista tasta "ignore". Folosesteo!

 

kkza, lasane!

Stai linistit Angi.Asta e defapt testul suprem.Sa nu ma supar pe astfel de oameni.

Kza, te rog nu mai omora lb.romana.Foloseste si tu litera mare la inceputul propozitiei,aici sau pe topicul asta http://www.pro-bike.ro/forums/topic/46996-pt-inceput-un-r6/page-3

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane nu raspunde la provocari si mai ales unei entitati fara identitate

fara gen, fara adresa si mai ales fara prieteni. Nu poate fi decat un sau

poate o provocatoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dane nu raspunde la provocari si mai ales unei entitati fara identitate

fara gen, fara adresa si mai ales fara prieteni. Nu poate fi decat un sau

poate o provocatoare.

Si care nu respecta nici pe cei in varsta :))

Vrea careva sa fie prietenul meu ca sa nu mai fiu si eu singur? Eventual poate ma rezolva si cu o viza de flotant. Au prioritate cei de gen neutru.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt ipocrit.

 

Daca esti ipocrit, fa-o pana la capat...sa curga injuraturile!

Dane, pentru asta exista tasta "ignore". Folosesteo!

 

kkza, lasane!

 

Tu esti cel care tine "trena" ? :)

Stai linistit Angi.Asta e defapt testul suprem.Sa nu ma supar pe astfel de oameni.

Kza, te rog nu mai omora lb.romana.Foloseste si tu litera mare la inceputul propozitiei,aici sau pe topicul asta http://www.pro-bike.ro/forums/topic/46996-pt-inceput-un-r6/page-3

Multumesc.

Omori - se scrie (a se citi cu diacritice) :)). Eu vreau sa omor lb. romana pt ca este vorbita de niste "speciemene" aparte si nu vreau sa crezi ca fac referire la cineva anume.

Dupa ce mi-ai atras atentia esti multumit de rezultat? Ma descurc?

 

P.S.: Nu o lua ca pe o ofensa, dar am crezut ca fac o gluma buna. Sper ca ai gustat-o. Restul e can can :thumbsup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...